Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Неделя Бургас офроуд .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За Неделя Бургас офроуд .

    За неделя ( утре ) става въпрос, който иска да идва .
    Маршрута още не е уточнен, има няколко идеи ( странджата, айтоския балкан, шилото ) които ще се объдят утре, целта е да има кал, красива природа и накрая да стигнем до някое високо и красиво място където да си запалим един огън, да изпечем кебапчета и пържолки, да пием по 1-2 бири ... За сега сме 5 джипки и с радост ще приемем още ентусиасти в групата ! И да не си забравите камерите и лаптопите
    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

  • #2
    Re: За Неделя Бургас офроуд .

    Първоначално публикуван от v0id
    За неделя ( утре ) става въпрос, който иска да идва .
    Маршрута още не е уточнен, има няколко идеи ( странджата, айтоския балкан, шилото ) които ще се объдят утре, целта е да има кал, красива природа и накрая да стигнем до някое високо и красиво място където да си запалим един огън, да изпечем кебапчета и пържолки, да пием по 1-2 бири ... За сега сме 5 джипки и с радост ще приемем още ентусиасти в групата ! И да не си забравите камерите и лаптопите

    Аз искам!
    Имам си лопата , фотоапарат и съм див ентусиаст.
    Приемате ли ме.
    LZ1VMH

    Коментар


    • #3
      Голди ако ще ходиш мога да те дърпам по магистралата а там в калта ти да върнеш жеста.

      Коментар


      • #4
        РЕ:

        Хахахах, верно и лопати да вземем не се смейте, тва ни е първия организиран офроуд от форума
        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

        Коментар


        • #5
          Е, добре беше, като качиш снимките, прати една препратка че аз съм малко бос и докато ги открия ... .Имам една дето дърпа дънера

          Коментар


          • #6
            РЕ:

            Много добре се получи, сега мачкам снимките и филмчетата и ще ги кача .
            Ти твойте можеш ли да качиш на бургаснет фтп-то ?
            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от kinex
              Голди ако ще ходиш мога да те дърпам по магистралата а там в калта ти да върнеш жеста.
              Това ще е единственния известен на науката случай УАЗ-ка да ускорява така и да премине 200км/ч
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                Също и Гранд да минава там където може само УАЗка.
                Заедно сме много силни

                Коментар


                • #9
                  РЕ:

                  И ето първия ни органиран офроуд вече е факт, всичко започна по план, в 10:00 всички бяхме налице, 5 джипки 7 джипъри и 2 джипърки, започнахме със кафе на паркинга на метро :




                  Малко по късно на първата точка от маршрута :



                  И Джорджио ни разкрива някои техники и тънкости в офроуда



                  След което излязохме от пътя :



                  И влязохме в пътя



                  Да щракнем закопчалките че май ще трябват




                  Малко лирично отклонение на фотографката :


                  Я да се качиме на камъка


                  След 15 мин мъки и извод баце блокажи си требват ето и доказателството :


                  И чирокито със чупения шарнир не издържа още повече жена му като каза айде и ти я качи деееее

                  Я да ги видиме тия джипове добре ли катерят на бавни ?

                  Айде малко почивка приказки за пържоли и замезване със кремвирши ( толкова като за първи път )

                  Малко по късно вече отново сме в играта :




                  Хайде да хващаме пътя и да си ходиме


                  Общо взето разходката беше супер, не тежък офроуд както Софийската група но като за първи път мисля че е добре, всички сме сериозни, ентусиазирани и сме готови на много повече и много по далеч ...
                  Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                  Коментар


                  • #10
                    Re: РЕ:

                    Първоначално публикуван от v0id
                    Общо взето разходката беше супер, не тежък офроуд както Софийската група но като за първи път мисля че е добре, всички сме сериозни, ентусиазирани и сме готови на много повече и много по далеч ...
                    А бе, вие може да обмените опит и с колегите от Варна. Хем са ви по-близичко. Там си има много здрави офроудаджии, само дето не пускат толкова картинки тук.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      На драго сърце ще ги туря там, само че не знам как става, като опитвам по простия начин ме спира и изкача някаква грешка, изглежда нямам достъп . А и тук не знам как да ги кача

                      Коментар


                      • #12
                        Митак,
                        за да ги качиш тука, админа на сайта трябва да ти даде достъп, а другият вариянт е да ги сложиш някъде другаде, а тук да сложиш линк (както е направил v0id)
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • #13
                          аз снимки не виждам каде ги качваш че за втори пат ми се слyчва да не виждам твои снимки...
                          поздрави

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от zenit
                            аз снимки не виждам каде ги качваш че за втори пат ми се слyчва да не виждам твои снимки...
                            поздрави
                            На data.bg са. тия сървъри май не се виждат от чужбина.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #15
                              РЕ:

                              Първоначално публикуван от V93
                              Първоначално публикуван от zenit
                              аз снимки не виждам каде ги качваш че за втори пат ми се слyчва да не виждам твои снимки...
                              поздрави
                              На data.bg са. тия сървъри май не се виждат от чужбина.
                              Не май ами със сигурност не се виждат, сега ще пратя съобщение на Венци да ми направи акаунт на сървъра и вече ще ги качвам там .
                              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X