Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайте съвет за покупка, моля

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дайте съвет за покупка, моля

    Здравейте колеги

    днес бях на оглед на една Витара, къса база '91 година, и много ми хареса - няма шумове, тракания и тн. Имам няколко въпроса към по-просветените:

    1) има газова Ловато (обикновена) и като запалихме колата (на газ) първоначално работеше на на 2000 об/мин - продавача ми обясни че седи на тези обороти до като загреее 2-3 мин, после оборотите паднаха на ~1000 об/мин. Има ли нещо, което трябва да ме притеснява в това?

    2) Engine Check-a си светеше постоянно, до колко разбрах няма ламбда емулатор - това ли е причината; дига ли това разхода?

    3) Ел. стъклата работят малко странно - след като минат половината път нагоре се заклащат някак, но продължават да се вдигат - беше ми обяснено, че от самото начало са си били така. На какво може да се дължи това, и има ли лечение?

    4) Чисто практично питане - някой да знае адекватен VIN декодер за Витара - чичко Гугъл не ми помогна много, всички декодери които намерих ми казват че кода е неправилен

    Благодаря ви предварително!

  • #2
    До: Дайте съвет за покупка, моля

    Ето тук си провери уина : http://www.suzukicycles.org/_misc/identification.shtml

    Коментар


    • #3
      До: Дайте съвет за покупка, моля

      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=71188
      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...F2%EE%EC%E5%F0

      Коментар


      • #4
        До: Дайте съвет за покупка, моля

        Първоначално публикуван от voodoo Преглед на мнение
        Здравейте колеги

        днес бях на оглед на една Витара, къса база '91 година, и много ми хареса - няма шумове, тракания и тн. Имам няколко въпроса към по-просветените:

        1) има газова Ловато (обикновена) и като запалихме колата (на газ) първоначално работеше на на 2000 об/мин - продавача ми обясни че седи на тези обороти до като загреее 2-3 мин, после оборотите паднаха на ~1000 об/мин. Има ли нещо, което трябва да ме притеснява в това?

        2) Engine Check-a си светеше постоянно, до колко разбрах няма ламбда емулатор - това ли е причината; дига ли това разхода?

        3) Ел. стъклата работят малко странно - след като минат половината път нагоре се заклащат някак, но продължават да се вдигат - беше ми обяснено, че от самото начало са си били така. На какво може да се дължи това, и има ли лечение?

        4) Чисто практично питане - някой да знае адекватен VIN декодер за Витара - чичко Гугъл не ми помогна много, всички декодери които намерих ми казват че кода е неправилен

        Благодаря ви предварително!
        1) Правилно.
        2) Напълно възможно и ако е само това не е проблем, НО е добре да се провери, да не се окаже нещо далеч по-дебело!
        3) Износени водачи предполагам, не е болка за умиралка, но си е повод да свалиш малко от цената
        4) вече е отговорено по-горе.
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • #5
          До: Дайте съвет за покупка, моля

          3) Ел. стъклата работят малко странно - след като минат половината път нагоре се заклащат някак, но продължават да се вдигат - беше ми обяснено, че от самото начало са си били така. На какво може да се дължи това, и има ли лечение?

          Обща болест- да не те притеснява- оправя се с малко смазка. Огледай добре задните калници и подкалници - най-много там ръждясва. На другите въпроси имаш отговори.
          Б. Бонев
          0осем88две6шест71три

          Коментар


          • #6
            До: Дайте съвет за покупка, моля

            Здравей колега,
            тоа може да ти помогне за VIN.
            http://www.analogx.com/CONTENTS/vinview.htm
            Успех.
            LZ1PPR, 0 (Rh+)
            Suzuki Vitara 1998, 1,6 - 8V, бензин
            За мен: https://goo.gl/8SebdR

            Коментар


            • #7
              До: Дайте съвет за покупка, моля

              Веднага ти отговарям
              Моята е същата - по същия начин си работи на високи обороти.... после си падат постепенно... Check engine си пресветва... гори ме 9 градско и 7 на дълго.... ел. стъклата се оправиха като махнах корите на вратите, взех един спрей (течна грес) и напръсках има едни вертикални водачи, то си личи къде се трие... напръсках и всичко, което ми изглежда подвижно... и централното се оправи... другото немога да ти кажа
              0884 626 333

              Коментар


              • #8
                До: Дайте съвет за покупка, моля

                Първият сайт за VIN е за мотоциклети, а вторият не може да го разкодира, освен че е японско сузуки.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X