Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лебедка на Терано II

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лебедка на Терано II

    Тъй като се разделих с Нивата се оказа че като отида на някоя разходка в гората с Нисана и в някоя по-засукана ситуация ще ми се наложи да викам неволята.Лошото е че не и знам номера и за това реших да се подготвя отрано.
    Който е слагал лебедка на Терано знае,че е гадно защото рамата въобще не е оставена една идея по-дълга за да има къде да хване човек плочата.Хубавото е че има едни планки които са хванати за рамата на които се държеше оригиналната броня.Та същите тези планки се усилват и за тях с БОЛТОВЕ се хващат нови планки,които са по-дълги и вече за тях не е проблем да си закрепи каквото си искате.Лошото в случая е че новите планки са с доста сложна форма и не става да ги режете с флекса.Трябва си "машинария".Ще ви покажа как изглеждат като се извинявам за качеството на всички снимки но са правени с телефон.




    Те се хващат за оная планка на която се виждат заварките в дъното




    Заварките са за усилване на съществуващите планки




    Тук вече е сложена плочата и лебедката за проба











    Крайни резултат е нещо такова.Остава да навия въжето и готово!!!














  • #2
    До: Лебедка на Терано II

    Много хубаво! Бая си си поиграл да затвориш тая "дупка" под фаровете.

    Коментар


    • #3
      До: Лебедка на Терано II

      И на мен ми се въртят разни такива мухи в главата.

      Бях замислил да изрежа тяа колонка отдолу (която очевидно доста си поочукал ), да я заместя с тръба, по-нагоре, а долу вече ще има бол място за лебедка. Ама, това ми е последно в списъка засега.

      При теб пасва идеално на бронята, която пък пасва екстра на джипката.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        До: Лебедка на Терано II

        Браво, крайно време беше Много добре е станало, а тия планки ще кажеш че на плазма са рязани Сега остава още една купа към колекцията ..............
        [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
        [B]If you want, you can![/B]

        Коментар


        • #5
          До: Лебедка на Терано II

          Спарки,ако виждаш лебедката е доста над тази греда.Не ти трябва да е толкова ниско.Няма да ореш с нея я

          Коментар


          • #6
            До: Лебедка на Терано II

            Много силов вид е придобил нисанЯ... Бравос

            Коментар


            • #7
              До: Лебедка на Терано II

              Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
              Спарки,ако виждаш лебедката е доста над тази греда.Не ти трябва да е толкова ниско.Няма да ореш с нея я
              И това е вярно.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                До: Лебедка на Терано II

                Колега ти май нещо се стягаш.

                Коментар


                • #9
                  От: До: Лебедка на Терано II

                  А с такива планки Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02102009.jpg
Прегледи:1
Размер:58.8 КБ
ID:5468295, откъде можем да се снабдим?
                  Благодаря предварително.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Лебедка на Терано II

                    ами той колегата по горе е обяснил,ама за да разбереш по лесно ше ти обясна по друг начин

                    значи сваляш си пластмасовата част на предната броня,а от долу има метална.сваляш и нея и вземаш точните размери на стърчаштите планки от металната конструкция на бронята които влизат в шасито,след което според това дали ти ше си правиш плочата за лебедката или ако взимаш готова,добавяш размерите от плочата към размерите на планките от металната конструкция на предната броня и си готов

                    надявам се,че сега разбра как колегата си е направи неговите

                    Коментар


                    • #11
                      От: Лебедка на Терано II

                      Много работа,но като гледам как е станало си заслужава.Браво.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Лебедка на Терано II

                        Първоначално публикуван от akxel Преглед на мнение
                        ами той колегата по горе е обяснил,ама за да разбереш по лесно ше ти обясна по друг начин

                        значи сваляш си пластмасовата част на предната броня,а от долу има метална.сваляш и нея и вземаш точните размери на стърчаштите планки от металната конструкция на бронята които влизат в шасито,след което според това дали ти ше си правиш плочата за лебедката или ако взимаш готова,добавяш размерите от плочата към размерите на планките от металната конструкция на предната броня и си готов

                        надявам се,че сега разбра как колегата си е направи неговите
                        Разбрах , явно не съм прочел внимателно темата.
                        Благодаря

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X