Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джипа се вдигна, а предницата избяга в ляво... !?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Първоначално публикуван от XJ
    Първоначално публикуван от kernel
    Колко пари ти взе за удължаване на щангите .. или захвата на щангите .. ?
    Относително понятие. За всяка кола различно..... Парата зависи от много неща... Аз съм влизам за по много неща наведнъж, но сигурно вече знаеш за Мерцедес Г цените не са никак ниски. След като си решил да тунинговаш окачване е желателно да го направиш както трябва, с това не бива да се правят компромиси.
    По принцип ако не искаш джипката за състезания и оргинално без да я повдигаш (т.е. за лов и разходки ) си е достатъчно проходима .......все пак имаш заводски блокажи

    Успех
    Ами нали и ти си правил Г, предполагам помниш колко ти е взел за щангите?

    Не си мисли че ходенето на лов не е свързано с по-малки препятствия които вие преодолявате, е разбира се рядко се натрисам в някое зверско дере нарочно. Последния лов брисах между дърветата, добре че беше рядка гора, а да не говорим че имаше коловози по така наречените "пътища" които бяха на милиметри да остана по корем някъде .. тъй както съм я вдигнал ..

    А иначе имам само 1 блокаж - заден, мойто Г е само с 1.. другия са го спестили. Лесно ли може да се сложи и другия или трябва да се сменя целия диференциал (да не кажа 2-та) .. ?

    Коментар


    • #62

      значи , сериозно не мога да ти кажа цени, когато се види на място при теб какво е правено до сега може да се прецени какво трябва още да направи....и от тук и колко ще ти струва
      мисля че така само на приказки в форум надали би станало нещо
      може и проблема ти да не е от вапросната щанга...............
      А за блокажите е вярно че има някои джипки само с блокаж на заден мост, в моята ловна дружина иама една точно такава Г-класа , не е лифтната но си се справя екстра в гората
      И с лифнат джип нямаш гаранция че ще минеш по доста от коловозите всичко е много относително........
      Залагаи на добри МТ гуми , лебедка ..... и наи важното което сигорно знаеш през нови за теб терени гледаи да караш с компания от поне още един джип

      Коментар


      • #63
        Колега Kernel и аз имам сащия проблем, само че и задния мост бяга самоче в другата посока,затова ти се струва,че предния е избягал толкова.причината да бягат единия в едната посока а другия в другата е следната,щангите се закачат кам шасито-задната от дясно а предната отляво. И аз не сам решил кое да удалжа. Но сигурно ще е щангите.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X