Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кучкарник

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кучкарник

    Здравейте колеги!Да ме прощава админа,че темата сигорно не е за тука ама не можах да и намеря подходящото място и някакво инфо.Имам идея да направя или закупя такова "устройство",че като хода на лов кучетата да не се возят в джипа.Нещо като ремарке или клетка на 2 колела.Някой правил ли е такава сгода,виждал ли е такова нещо?Аз имам някаква идея,но реших да се консултирам с вас.

  • #2
    До: Кучкарник

    Ето ти един вариант, може и да е на колега от форума.

    Коментар


    • #3
      До: Кучкарник

      Не съм ползвал такова нещо, също така никога не съм бил куче, но мисля че така изнесена "на ръба на вилицата" клетката ще се клатушка в такива амплитуди че животинките ще се шашардисат. Лично мнение.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #4
        До: Кучкарник

        За последно се нагледах на такива в Гърция.

        Коментар


        • #5
          До: Кучкарник

          Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
          Ето ти един вариант, може и да е на колега от форума.
          Клетката май е от кутия на хладилник.

          Коментар


          • #6
            До: Кучкарник

            Тц, от кутия за сладолед е... А иначе съм виждал, че служебните кучета на МВР ги возеха в авто ремаркета. Бяха добавили само ламаринен покрив, как ли им е дрънчало на хайваните...

            Коментар


            • #7
              До: Кучкарник

              Така поставена клетката закрива номера, а полицайте само това чакат
              Non scholae sed vitae discimus.

              Коментар


              • #8
                До: Кучкарник

                Не е ли по-удачен варианта с клетка за самото куче вътре в джипа.По-лесно се слага/маха, не закрива нищо.Естествено ако има място в самата кола.

                Коментар


                • #9
                  До: Кучкарник

                  Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
                  Тц, от кутия за сладолед е... А иначе съм виждал, че служебните кучета на МВР ги возеха в авто ремаркета. Бяха добавили само ламаринен покрив, как ли им е дрънчало на хайваните...
                  С каква големина и с какъв обем си ги виждал тия ремаркета?

                  Коментар


                  • #10
                    До: Кучкарник

                    Имаше още снимки тук във форума на такава "сгода". Май беше на някакъв Ровър, обявен за продажба. Виж в раздела "продавам".
                    БИО пчелен мед и пчелни продукти
                    0888 66 59 73

                    Коментар


                    • #11
                      До: Кучкарник

                      Зависи къде ходиш с джипа. В много случай е почти невъзможно да караш с ремарке в гората, или в полето, а за удобство изобщо няма какво да говорим.
                      Бащами също искаше кучкарник, а моя беше задачата да го измисля, с изпълнението нагърбих други хора.
                      Повечето варианти, които намирах в нета, а и тези, които съм виждал, са като тези на снимката, а на мен този вариант неми харесва. Първо защото много стърчи, второ защото е много ниско, трето защото задната врата става неизползваема, а най-неудобното нещо, е че всеки Петък трявба да се монтира на джипа, и след това да се демонтира.
                      Варианта, който измислих може да видиш в тази тема:
                      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=69811

                      Стана много здрав, не стърчи много от колата, по никакъв начин не пречи на преодоляването на каквито и да е препятствия, задната врата е използваема и най-важното монтирам го в началото на сезона и го демонтирам в края.
                      99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                      It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Кучкарник

                        Ха за това ставаше въпрос. Обаче и тук се закрива задния номер, което може да се окаже проблем.
                        БИО пчелен мед и пчелни продукти
                        0888 66 59 73

                        Коментар


                        • #13
                          До: Кучкарник

                          Един приятел в София продава регистрирано ремарке за кучета направено от задницата на Вартбург комби. Ако искаш мога да питам за цената.
                          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                          Коментар


                          • #14
                            До: Кучкарник

                            Ха за това ставаше въпрос. Обаче и тук се закрива задния номер, което може да се окаже проблем.
                            До сега, да чукна на дърво, не са правили проблем.
                            99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                            It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Кучкарник

                              Вече пет години имам микробус който се движи с преден номер от ПВЦ,всяка рекламна агенция с кадърен персонал може да ти направи номер или ако няма да демонтираш кучкарника всяка неделя,купи си от автоморга стойка за номер,освети я и отиди до КАТ да я пломбират срещу 5 лв служебна такса
                              Око за око и светът ще ослепее

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X