Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Митсубиши пажеро амортисьор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Митсубиши пажеро амортисьор

    Днес си сменях гумите и човека като ми свали задната лява гума и вика изядена е на вални погледнахме амортисьора беше овлажнен значи е изтървал въпроса ми е от каде да си намеря амортисьор за пажеро 98 година GLS който има електроника за степените на возене

  • #2
    реголируеми само от официялния представител, други от всеки магазин за амортисьори
    drive alive

    Коментар


    • #3
      И не забравяйте че амортисьорите се сменят по два...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        ако питате мен по 4 и винаги има още нещо за смяна, принципно компонентите на окаването имат приблизително еднакъв живот
        drive alive

        Коментар


        • #5
          чух че можело да се поставят обикновенни без електроника дали си заслужава това

          Коментар


          • #6
            виж цените и прецени, според мен оригиналното е най - добро
            drive alive

            Коментар


            • #7
              Личен избор. По принцип задните амо са по маловажни за комфорта.
              А тва за да износи гумата така голямо блъскане трябва да е било.

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от kinex
                Личен избор. По принцип задните амо са по маловажни за комфорта.
                А тва за да износи гумата така голямо блъскане трябва да е било.
                Или отдавна е бил без фунциониращи амортесиори .
                B+

                Коментар


                • #9
                  Ако амортисйора е толкова изтървал че чак да повлияе на износването на гумата тои със сигурност не трябва да е омаслен. По скоро отдавна трябваше да е изсъхнал.

                  Коментар


                  • #10
                    не съм сигорен дали от това е износена така гумата щото сега го купих и незнам дали тези гуми не са се търкаляли и на друг джип но видях че амортисьора е омаслен и мисля че ще трбва да ги смян двата задни

                    Коментар


                    • #11
                      Не знам дали на Паджерото са тритръбни или двутръбни с допълнителен резервоар обаче това че амортисйора е омаслен не означава че е за незабавна смяна. Със сигурност е тръгнал за там където всички амортисйори накрая стигат. Въпроса е колко му остава.
                      Най лесно може да се прецени по поведението на колата. Стабилизиращата щанга е в състояние да компенсира малки разлики между два амортисйора на един мост.
                      Другия начин за диагностика е да се свалят и да се качът на стенд.

                      Коментар


                      • #12
                        ееее не е толкова сложно, има вече на много места стендове за тестване на мортисьори и не е нужно да се свалят
                        drive alive

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X