Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на "Бар Наздраве"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сбирка на "Бар Наздраве"

    В бара се зароди идеята да се съберем някъде на сбирка. Нещо като мини събор, щото големия много ни хареса.
    Пускам темата за да наберем предложения за дата и място на сбирката.
    По мое предложение мястото е при мен-да ви заведа на полигона, освен за бъгита става и за джипки. От заводско изпълнение до супертунинговани-има терени за всички.
    Имаше и предложение за Троян, давайте идеи. Мисля, че трябва да е в Събота и Неделя, не много скоро, за да има време да се организираме, но не и много далеч във времето, за да не изстине ентусиазмът.
    Събитието няма да бъде организирано както събора в Приморско, така, че спането, и другите нужди си остават изцяло грижа на участниците. Ако дойдете при мен-има място за палатки с чешма наблизо, с Варненският барбекю клуб добре си изкарахме.
    Мисля, че задължително трябва да е два дни, с едно преспиване-за весела вечер, огънче и барбекю...
    Очаквам предложенията ви.
    Има ли желание-има и начин!

  • #2
    До: Сбирка на "Бар Наздраве"

    Какви палатки, бре! Синоптиците предричат сняг в началото на октомври.
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #3
      До: Сбирка на "Бар Наздраве"

      Палатките са за психология-да с чувстваш по-сигурен, че "влизаш" да спиш някъде. Иначе-студа спира да се усеща след литър вино
      Който мисли, че ще му е студено- в Шумен има достатъчно хотели, мога да приютя няколко човека, за още няколко все ще намерим къде да спят...
      Не държа сбирката да е непременно при мен, въпреки, че бих се радвал. Просто давайте идеи, и да решим къде и кога. Имам голямо желание да се запозная наживо с много от участниците тук.
      То и на събора се запознахме с тоя-оня, и ми харесаха, мисля, че сега ще е още по-хубаво. Щото май няма да сме много, и ще сме една обща компания.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        До: Сбирка на "Бар Наздраве"

        Шумен звучи супер. Ще загубим повече време и ресурс да търсим друго място и т.н.
        За датите - знам ли http://forum.offroad-bulgaria.com/ca...o=displaymonth

        Нещо от тези да речем

        Коментар


        • #5
          До: Сбирка на "Бар Наздраве"

          Има ли къде да се съберат хората ако вали?
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #6
            До: Сбирка на "Бар Наздраве"

            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
            Има ли къде да се съберат хората ако вали?
            Дъждобраните за какво са
            К мирной жизни не пригоден.
            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

            Коментар


            • #7
              До: Сбирка на "Бар Наздраве"

              Идеята много ми харесва. Ама ме притеснява времето. Инъче ноември има ендуро в Шумен а началото на декември е офф-роуда и въпреки студа могат да се сачетаят 2-те работи.
              Последно редактирано от Иван Жоров; 03-10-09, 00:51.
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • #8
                До: Сбирка на "Бар Наздраве"

                Аз принципно съм ЗА ама при мен понятието "Свободно време" е доста.......
                Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                Honda CB 919 Hornet
                0898849413-Светльо
                Кръвна Група: 0+

                Коментар


                • #9
                  До: Сбирка на "Бар Наздраве"

                  Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                  Шумен звучи супер. Ще загубим повече време и ресурс да търсим друго място и т.н.
                  За датите - знам ли http://forum.offroad-bulgaria.com/ca...o=displaymonth

                  Нещо от тези да речем
                  Поради липсата на други предложения, да приемам ли, че ще дойдете до Шумен? Предложените от Марияна дати са добри-предлагам на 31.10 и 1.11. Но винаги е възможна промяна, нали сега бистрим кое-как...
                  Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                  Има ли къде да се съберат хората ако вали?
                  Ми...май няма. Но ако е до няколко човека-ще ви подслоним в нашите къщи, при мен поне има много място.
                  А и винаги може да се види прогнозата, и ако има изгледи за валеж-да се отложи за следващата седмица. Или за по-следващата...
                  Казвайте съгласни ли сте, и кой ще идва, да знам за колко хора да се подготвяме.(Колко бензин да заредя в бъгито)
                  Само да добавя, че не само от "Бар наздраве" са поканени...
                  Ще се радваме на всеки съфорумец, а и не само...
                  Даже може да си организираме едно мини траялче на полигона, така за тренировка, и забавление.
                  Очаквам да се обадите> Колкото повече хора се съберем-толкова по-добре.
                  Последно редактирано от Кольо; 04-10-09, 20:51.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Сбирка на "Бар Наздраве"

                    Мисля си, че ще е по-добре да отложим сбирката за догодина. Щото май някои се уплашиха от студеното време, през Май или Юни ще е по-добре.
                    А иначе идеята беше добра...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Сбирка на "Бар Наздраве"

                      Хм, ми добре де на пролет с песен
                      Какво пък, във виртуалния бар ще се срещаме до напролет

                      Коментар


                      • #12
                        До: Сбирка на "Бар Наздраве"

                        И все още е, Кольо!
                        Може през зимата да стане работата, а пък що не и на пролет?
                        Шпоко, има време! :-))))

                        Коментар


                        • #13
                          До: Сбирка на "Бар Наздраве"

                          Еее, чак в Шумен ли Хайде в Троян по-добре
                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • #14
                            До: Сбирка на "Бар Наздраве"

                            Мястото е най-лесно, трябва само да се организираме!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Сбирка на "Бар Наздраве"

                              Пишете ме и мен, в случай че е зимата грабвам в багажника бъчвата с червеното вино и тръгвам, а ако кажете лятото трябва да мислим събирането да е до някоя рекичка или поточе че да има къде да си изстодяваме бирата

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X