Обява

Свий
Няма добавени обяви.

кажете си мнението за Ford Bronco F150/5.0GAS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • кажете си мнението за Ford Bronco F150/5.0GAS

    Има го в мобилето търсят му 16 000 , нещо за модела като цяло пък ако някой има лични наблюдения от конкретната кола, като гледам е от София.

    Аз съм се насочил към голям дизел ама все пак...
    Трябва ми да тегля платформата по състезанията и да товаря малко части. За да не се налага да стои "дзвера" пред хотелите на хората по една седмица
    088455338две
    "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
    Джамбазов 2010г..

  • #2
    Аха...вървиш по моите стъпки значи
    Двигателя е сериозен - 220 коня, обаче е парт тайм и хъбовете са консуматив. И това за разхода го забрави дето там са го написали - под 22-24 литра бензин не може да слезе. На газ - прави си сметката сам.
    Иначе и аз го гледах, но ако нямаш идея от сега как ще го оправяш и от къде ще си доставиш части хич ни си хвърляй.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      И аз го гледах на Горубляне, направо ме очарова товарния отсек, много ми хареса, ама пустите му части и сроковета за доставката им....

      Коментар


      • #4
        този е удрян (поне така ми мяза) и е 2 поколения зад сегашниат модел - части освен в щатите ще имаш яаааааки проблеми със. не забравяй, Ф150 никога не е изнасян извън северна америка. тези които са извън са единици.

        единственото което му плашташ за 16 бона е акциза.

        тези са бyквално на разпадане в момента.. този дето гледаш е добре кърпен и мазан. изглежда твърде добре..

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X