Обява

Свий
Няма добавени обяви.

По-големи гуми на Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: По-големи гуми на Фероза

    благодаря за бързия отговор за уморено мисля че не е уморено окачването на 120 х км е до колко си спомням около 10 см има м/у гумите и калника с 195/15 но аз лично не съм имал джипче за офроуд и не мога да преценя а къде ще карам не знам над дупница гора колкото щеш на ски ще ходим искаше ми се да се разходя в родопите че декември там задължително ще има сняг значи смесено каране ще бъде и да разбирам ли че не е най удачният избор тези гуми .съвет за шарка ,марка и цени в бг ако може.чета че всички си повдигате джипките ако има някои които го прави колко ще ми струва

    Коментар


    • От: По-големи гуми на Фероза

      Градски, колегата по-нагоре ти е казал, каквото има да се знае за тия гуми. И трите размера ще влязат без проблем, та дори 235/75/15.
      Аз съм с такива и ги монтирах още преди да сменя ресорите и да пипам торсионите. Не опират никъде, а и мойте ресори бяха доста уморени.
      Марката на която си се спрял, е една от няколкото италиански фирми за регенерати. Във форума, наричаме най-общо модела Кобра.
      Оригиналът е Йокохама Геоландър МТ.
      Други фирми, които можеш да потърсиш в Италия са:

      Tagom (Mud Sport), Malatesta (Kobra), Ziarelli (Mud Power), Marix (Puma)

      Аз си купих от Италия Марикс Пума. Марикс е дъщерна фирма на Марангони. По спомен, около 80 евро 2009 г.
      Правил съм и запитване до Дзиарелли, и ми направиха цена 75 евро включително доставката.
      Това за размер 235/75/15.
      Та, допитай се до различните фирми и прецени офертите.
      Сравнително универсална шарка са кобрите. Могат да се карат и по асфалт, и са добри за който няма претенции за екстремен офроуд и врене насила в тресавищата. Единствената сериозна забележка е на утъпкан сняг, поледица и мокро.
      Но се свиква да се кара плавно. През локви на висока скорост, правят кофти аквапланинг също и волана увлича.

      Ако не си на зор, обади се като се прибереш. Ще ти дам да врътнеш едно кръгче с мойта.
      Salutami 'sti disgraziati!

      Поздрави!
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X