Обява

Свий
Няма добавени обяви.

По-големи гуми на Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: По-големи гуми на Фероза

    Марианке, никъде ли няма тоя размер кобри в момента, нови. Нали ти трябват само 2?
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      До: По-големи гуми на Фероза

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Марианке, никъде ли няма тоя размер кобри в момента, нови. Нали ти трябват само 2?
      Има разбира се 2 нови = 300лв.
      Имам едно предложение за 120лв 4броя - 2 много изтъркани и 2 уж ставащи от един колега от Сливен, но ще си ги почакам.
      Ако обаче Ванката каже читава цена за неговите, има 2ма съфорумци на които им трябва по 1 гума този размер.
      Ще почакам още малко, както казах не съм цъфнала и завързала финансово.........но пък ми се кара 2 не виждам, само 1 -3

      Коментар


      • #18
        До: По-големи гуми на Фероза

        Еми дано ги събереш 4, че да се заровиш окончателно по сокаците.

        Ако решиш за резервна, имам една всесезонна чисто нова, никога не слагана - текущата резервна на тераното. Точно тоя размер е. По-добре същия размер различна гума, отколкото друг размер кална, за резервна.

        Та ако ти дотрябва - обаждай се. Със сигурност няма да я изхвърля, щото ми е жал.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          До: По-големи гуми на Фероза

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Еми дано ги събереш 4, че да се заровиш окончателно по сокаците.

          Ако решиш за резервна, имам една всесезонна чисто нова, никога не слагана - текущата резервна на тераното. Точно тоя размер е. По-добре същия размер различна гума, отколкото друг размер кална, за резервна.

          Та ако ти дотрябва - обаждай се. Със сигурност няма да я изхвърля, щото ми е жал.
          Ех ама че е хубаво да имаш услужливи познати бе Благодаря предварително! Искам да видя първо какви сделки за гуми ще забъркам и тогава ще си говорим

          Коментар


          • #20
            До: 27.09.2009 Неделя - около София?

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            8-ци джанти ще са широчки според мен за 235-ци. На тераното съм със седмици, пък понасят перфектно 265-ци. На същите джанти 235-ци са си оригиналните. На осмиците ще им стърчи борда жестоко и всеки страничен камък ще удря в тях.

            Инзче за изнасянето - всеки според вкуса си. Според мен повече от ЕТ 0 не трябва, поне на фероза. При -40 на предните лагери няма да им е особено комфортно, а и рязането отпред ще трябва да е зверско.

            Добре де , а от какво стават джанти с офсет 0 за Ферозата
            Да знам да си търся , че за нови няма "свободно време"...
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • #21
              До: По-големи гуми на Фероза

              А някой да е пробвал 31-ци на Бертоне?
              Калниците са издути навън с 3-4 сантиметра повече от на ферозата. Незнам дали другите размери са същите, джанти, мостове ... ? Дали както е фабрично Бертонето ще глътне 31-ците без да опират?
              Обичам я тази планета! Много съм щастлив откакто съм тук.

              Коментар


              • #22
                До: По-големи гуми на Фероза

                Според мен зависи от състоянието на окачването , но май Бертонето е и с по-широки мостове , като Ферозата за Америка. Нещо от рода на +12 см , пак по памет...
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #23
                  До: 27.09.2009 Неделя - около София?

                  Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                  Не знам как на 7" събираш 265, ама ето как изглежда 235 на 8"
                  Пичове не знам за вас но аз
                  съм с джанти 8" и съм с гуми 265

                  Коментар


                  • #24
                    До: 27.09.2009 Неделя - около София?

                    Първоначално публикуван от Georgi Rudy Преглед на мнение
                    Пичове не знам за вас но аз
                    съм с джанти 8" и съм с гуми 265
                    8 инчови джанти са си точните за 265. Дори и 9-ки стават.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #25
                      До: 27.09.2009 Неделя - около София?

                      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                      Добре де , а от какво стават джанти с офсет 0 за Ферозата
                      Да знам да си търся , че за нови няма "свободно време"...
                      Мойте са 7" с офсет 0 , гуми 235 и не закачат никъде,борда е приличен.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                        Добре де , а от какво стават джанти с офсет 0 за Ферозата
                        Да знам да си търся , че за нови няма "свободно време"...
                        Витара, Самурай, УАЗ, Нива. Има и други ама не се сещам в момента.
                        5х139.7 са му дупките, ако не се лъжа.

                        Първоначално публикуван от kiro.b Преглед на мнение
                        Мойте са 7" с офсет 0 , гуми 235 и не закачат никъде,борда е приличен.

                        А заставал ли си на кантар, така че да сгънеш задното окачване от едната страна до край?

                        Първоначално публикуван от Diog Преглед на мнение
                        А някой да е пробвал 31-ци на Бертоне?
                        Калниците са издути навън с 3-4 сантиметра повече от на ферозата. Незнам дали другите размери са същите, джанти, мостове ... ? Дали както е фабрично Бертонето ще глътне 31-ците без да опират?
                        Калниците са издути, ама барабар с мостовете. Проблема не е дали влизат. Проблема е че опират в горната част, ако колелото се сгъне достатъчно. Дали ще ги глътне обаче може да установиш само с проба.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #27
                          До: По-големи гуми на Фероза

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          А заставал ли си на кантар, така че да сгънеш задното окачване от едната страна до край?

                          Да.За сега не съм имал проблеми.
                          Последно редактирано от sparkybg; 30-09-09, 09:34.

                          Коментар


                          • #28
                            До: По-големи гуми на Фероза

                            Вчера мернах едни гуми, на пръв поглед доста ми заприличаха на новата шарка на Гудрич - КМ2. Уви - не бяха


                            Разпитах в магазина какви са. Руски, Я-192. Размерът обаче ми се видя доста удобен за Фероза - 215/90 R15.


                            Леки сметки показаха следното:
                            235/75 R15 са високи 733.5мм;
                            215/75 R15 са високи 768 мм; Грубо се равнява на 30 х 8.5 х 15

                            Според мен това е правилният размер на гумите.
                            Отделно цената им излезе поразителна - 146 лева с ДДС.
                            Аз не вярвам в чудеса!
                            Разчитам на тях!

                            Коментар


                            • #29
                              До: По-големи гуми на Фероза

                              Шарката им е хубава, цената също е добра. И аз съм ги заглеждал , но в този размер ми теснеят малко. Имам впредвид като пропорция спрямо височината.
                              Все пак смятам , че кобрите "копат" повече.
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • #30
                                До: По-големи гуми на Фероза

                                Има ги и по-евтини ,128,40 лв.,въпроса е каква работа вършат.Трябва,да разпитаме колегите с УАЗ-ките.Въпросният вносител предлага и няколко модела джипови гуми с размер 235,75,15 на цени под 120 лв.Аз си харесах един от тях,ма първо трябва,да се подсигури финансиране...
                                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X