Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изчезващ вид - Запорожецът.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Изчезващ вид - Запорожецът.

    Що ви трябваше да отваряте темата. С тая малката гърбава ЗАЗка прекосих България. 1971 г аз 6г хлапак навряхаме на задната седалка между некакви щайги и потеглихме от Благоевград за Ямбол. Цял ден път. Спираше се на всяка чешма за охлаждане; даже преди Пловдив набарахме един маркуч и както си работеше двигателя.... Вечерта стигнахме без проблеми и ремонти ; само охлаждане. През 1980 комшията си купи от новия модел без ред от Мототехника ; не изкара много запали се и изгоря.
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Изчезващ вид - Запорожецът.

      Запорожецът си е много добър,особено по-старите модели.

      Коментар


      • От: Изчезващ вид - Запорожецът.

        Мда - Запорожецът е по-проходим от 99% от новите ламинатници (щото паркетници бяха до 2006,2007г.). Макар и без блокажи и без 4х4, бих му се доверил повече зимата отколкото на огромния процент миналогодишни лаченки.
        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
        0888 315 794
        LZ1UPI
        A1 (Rh+)

        Коментар


        • От: Изчезващ вид - Запорожецът.

          Между другото в Добрич продават един доста приличен ЗАЗ 968 М на 32 хил.километра доколкото си спомням.Обаждаха ми се собствениците,защото знаят,че се интересувам от марката,но тъй като аз все още мисля,поради наличието едновременно на доста проекти,включително и на този на аватара,мога да дам координати на продавачите,ако някой се интересува.Цената,която ми обявиха е 400 лева.

          Коментар


          • От: Изчезващ вид - Запорожецът.

            Първоначално публикуван от ГАЗ69 Преглед на мнение
            Между другото в Добрич продават един доста приличен ЗАЗ 968 М на 32 хил.километра доколкото си спомням.Обаждаха ми се собствениците,защото знаят,че се интересувам от марката,но тъй като аз все още мисля,поради наличието едновременно на доста проекти,включително и на този на аватара,мога да дам координати на продавачите,ако някой се интересува.Цената,която ми обявиха е 400 лева.
            Аз се интересувам.

            Коментар


            • От: Изчезващ вид - Запорожецът.

              Баща ми имаше навремето 965А. Беше му сложил по-голяма шайба на КВ и беше решил всички проблеми с охлаждането.
              Ако изскочи отнякъде такова мъниче в прилично състояние и цена, не бих се поколебал да го взема.

              Коментар


              • От: Изчезващ вид - Запорожецът.

                Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                Баща ми имаше навремето 965А. Беше му сложил по-голяма шайба на КВ и беше решил всички проблеми с охлаждането.
                Ако изскочи отнякъде такова мъниче в прилично състояние и цена, не бих се поколебал да го взема.
                Колега, да не бъркаш нещо шайбите? Шайбата на коляновия вал представлява центробежен маслен филтър, така че трудно може да се смени с проста по-голяма шайба.
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • От: Изчезващ вид - Запорожецът.

                  Е, не съм сигурен, възможно е да ги бъркам. Знам, че е увеличил предавателното число, съответно оборотите на турбината и така е решил проблема с охлаждането. Двигателя е в мазата и мога да го погледна, ако се налага.

                  Коментар


                  • От: Изчезващ вид - Запорожецът.

                    В Троян се продава Заз 968М на 36 хиляди килиметра, гаражен, без грам ражда. Цена 1100 лева

                    Коментар


                    • От: Изчезващ вид - Запорожецът.

                      Привет и от мен, колеги! И аз навремето имах ЗАЗ в съдружие с един приятел, и понеже никога не тръгна, а още ми се ще да покарам такава кола и затова не ги пропускам....
                      ....тук в Казанлък имаше, един 968М, (с хрилете) продаваше се на цена 1500 лв. беше боядисан с четка!
                      Ходих няколко пъти на оглед, но оглед не се състоя, това се случи през есента...от тогава нямам инфо за машината нито за съдбата и, но ако някой прояви интерес с огромно удоволствие се ангажирам да издиря на ново връзка с продавача!
                      п.п. информцията за цена и състояние също са с дата от преди повече от половин година...

                      Коментар


                      • От: До: Изчезващ вид - Запорожецът.

                        твой ли е

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X