Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво мислите за CAPTIVA?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Какво мислите за CAPTIVA?

    Греда!

    Днес бях на ръба да си купя CAPTIVA 3.2 и планувах утре да баде вече регистрирана! Не очаквах,че автомобил,който се продава от вносител за нов да е произведен в началото на 2007 година!

    Разочарованието ми е огромно!!!

    Коментар


    • #77
      До: Какво мислите за CAPTIVA?

      Първоначално публикуван от vasilvvs Преглед на мнение
      Греда!

      Днес бях на ръба да си купя CAPTIVA 3.2 и планувах утре да баде вече регистрирана! Не очаквах,че автомобил,който се продава от вносител за нов да е произведен в началото на 2007 година!

      Разочарованието ми е огромно!!!
      Нали ти казвам, че е писано за твое добро да се качиш на Форестър 2.0D произведен 08.2009
      Impreza WRC STI

      Коментар


      • #78
        До: Какво мислите за CAPTIVA?

        Първоначално публикуван от joro_bul
        Нали ти казвам, че е писано за твое добро да се качиш на Форестър 2.0D произведен 08.2009
        Колко върви такъв Форестър в момента с всичките му отстъпки и промоции?
        Vitara 2.0 V6
        Honda CRV (Gen 1)
        Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
        ВАЗ 2131

        Коментар


        • #79
          До: Какво мислите за CAPTIVA?

          Чак сега виждам темата.
          Каптивата ми харесва на външен вид, НО не съм се качвал и карал, та няма да я коментирам.
          Това което може да ти е полезно при избора е да прочетеш повече и за други марки и модели, например за мойте преживявания с избора на кола тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=58871
          И в заключение да кажа Колеоса е на 6 месеца и 15000 км. - нямам забележки, в града дори го предпочитам пред служебната кола (с 225 коня) , заради видимостта, возията и Автомата
          Успех с избора и да пишеш впечатления

          Коментар


          • #80
            До: Какво мислите за CAPTIVA?

            Здравейте! Вече от два дни имам нова CAPTIVA! Изминах 1500 км и мога да кажа,че това е един прекрасен,нискобюджетен SUV! Все още е в разработка и не сам го натискал за да видя какво може,но и това ще стане скоро. Разхода е окло 9 л/100км,но аз бях подготвен за това и го очаквах!
            Отново благодаря на всички отзовали се! Желая ви успехи!

            Коментар


            • #81
              До: Какво мислите за CAPTIVA?

              Честито!
              Много да те радва!

              Коментар


              • #82
                До: Какво мислите за CAPTIVA?

                Първоначално публикуван от vasilvvs Преглед на мнение
                Здравейте! Вече от два дни имам нова CAPTIVA! Изминах 1500 км и мога да кажа,че това е един прекрасен,нискобюджетен SUV! Все още е в разработка и не сам го натискал за да видя какво може,но и това ще стане скоро. Разхода е окло 9 л/100км,но аз бях подготвен за това и го очаквах!
                Отново благодаря на всички отзовали се! Желая ви успехи!
                Честито,колега. Добре дошъл в корейския кът. Дано да чуваме все повече положителни мнения за СУВ-а. Като визия е перфектен,дано и по другите параграфи да е така. Само не се разбра дизел ли е или бензин. Предполагам дизел,с тоя разход, но автоматик или ръчка? И коя година е произведен???
                Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                Volkswagen Bora AKL

                Коментар


                • #83
                  Бензинов е,3.2 V6. Не че сам фен на това гориво,просто дизеловия двигател ми се видя слаб за това купе. Произведен е 2008,нямаше по-нов при дилърите,проверих ги всичките.
                  До сега не бях имал нова кола. Удоволствието е огромно,вапреки, че не е японски или немски автомобила!

                  Ето една снимка
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от kinex; 26-10-09, 23:26. Причина: 4 = ч

                  Коментар


                  • #84
                    До: Какво мислите за CAPTIVA?

                    Честито колега, със здраве да и се радвате.
                    Impreza WRC STI

                    Коментар


                    • #85
                      До: Какво мислите за CAPTIVA?

                      Честито! Със здраве да си го караш!
                      Първоначално публикуван от vasilvvs Преглед на мнение
                      ... Удоволствието е огромно,вапреки, че не е японски или немски автомобила!
                      Не се притеснявай, те вече и другите ги правят меки...
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • #86
                        До: Какво мислите за CAPTIVA?

                        Честито, колега! Супер е! Много години да му се радваш!
                        Днес мой колега с 2-годишна каптива дизел, на който предстоеше посещение в сервиза, защото наближава 60 к км, съответно за смяна на ангренажен ремък, ролки, масла и пистов ремък ( закъсан ), звъня в 2 официални сервиза, казаха му да си приготви 1470 лв. в единия, в другия съответно 1300 лв.!
                        Но както казва един друг колега от форума: Кеф цена няма!!!
                        Казано е:
                        -"Обичай ближния",
                        щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

                        Коментар


                        • #87
                          До: Какво мислите за CAPTIVA?

                          Първоначално публикуван от vasilvvs Преглед на мнение
                          Бензинов е,3.2 V6. Не че сам фен на това гориво,просто дизеловия двигател ми се видя слаб за това купе. Произведен е 2008,нямаше по-нов при дилърите,проверих ги всичките.
                          До сега не бях имал нова кола. Удоволствието е огромно,вапреки, че не е японски или немски автомобила!

                          Ето една снимка
                          О,спокойно. Както съм казвал много пъти,не е нужно да е японско,камо ли немско,за да е хубаво. Това са разни митове останали от славното минало. Сега пак ще разбудя злите духове и ще се почнат едни спорове,ама така е.
                          Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                          Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                          Volkswagen Bora AKL

                          Коментар


                          • #88
                            До: Какво мислите за CAPTIVA?

                            Първоначално публикуван от Dino Преглед на мнение
                            О,спокойно. Както съм казвал много пъти,не е нужно да е японско,камо ли немско,за да е хубаво. Това са разни митове останали от славното минало.
                            Тук си мнооо прав. Последните читави германски автомобили бяха Голф 1 и Мерцедес W123 (и донякъде W124).
                            ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
                            Volvo XC90 D5 Executive '12
                            Volvo XC60 D5 Summum '11
                            Alfa Romeo Spider 2.0 '90

                            Коментар


                            • #89
                              До: Какво мислите за CAPTIVA?

                              Знам,че сте запознати с мнението ми за различните производители и че не си поплювам да казвам това,което мисля за някоя супер-мега-гига велика компания. Не казвам,че нямат хубави модели-ето един Phaeton например- просто не са това,каквото бяха и каквото ги изкарват.
                              Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                              Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                              Volkswagen Bora AKL

                              Коментар


                              • #90
                                До: Какво мислите за CAPTIVA?

                                Първоначално публикуван от Dino Преглед на мнение
                                ... един Phaeton например- просто не са това,каквото бяха и каквото ги изкарват.
                                Ти заеби, Phaeton-а може и да е боклучав файтон, ама има много добра климатична инсталация - наистина. Щото Фердинанд Пих изпитва ужас от течение - и е поставил такова задание на конструкторите. Може би най-добрата климатична инсталация при лека кола изобщо. Просто невероятна е. При напечен до червено на слънцето автомобил я пускаш на пълно охлаждане и не се усеща никакво течение - просто въздуха в колата бързо изстива, без да фучат вентилатори и леден въздух да те блъска в лицето и гърдите. Страхотно е, не знам как са го постигнали. Абе файтон с много добър, даже превъзходен климатик, тва е.
                                ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
                                Volvo XC90 D5 Executive '12
                                Volvo XC60 D5 Summum '11
                                Alfa Romeo Spider 2.0 '90

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X