Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отоплител за палатка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Отоплител за палатка

    Газ и проветрение(по-старите палатки си го правят сами). Ако спиш на шалте- няма проблем. Виж на походно легло или в кола, ако не е закачена на огледалото си е с неясни последици, не рядко летални.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • #17
      От: Отоплител за палатка

      Фен съм на палатките.От години една от почивките е на палатка.Не ми се е налагало до сега да отоплявам палатката, щото го смятам за лятно начинание..., но ако ми се наложи, бих пробвал това:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:radiaor5.jpg
Прегледи:1
Размер:14.7 КБ
ID:5527842Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pelam-radiator.jpg
Прегледи:1
Размер:13.2 КБ
ID:5527843

      Светиш-топлиш!А ако не искаш да светиш му се измисля едно покривало...

      Коментар


      • #18
        От: Отоплител за палатка

        Потърсете за блу кат хиитер из нета. Както и за Мовера.

        Коментар


        • #19
          От: Отоплител за палатка

          Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
          Като гледам коментара под материала за печката, оставам с впечатлението, че намирането на бутилки за нея си е приключение.
          Намират се, но ... по 16 лв./бр. Стига за 7 часа греене
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • #20
            От: Отоплител за палатка

            А за какво са ви отоплители, като има спални чували с достатъчно ниски комфортни температури, да спите под Еверест?
            П.П. За военните маниаци: Военните палатки се оборудват с кюмбета

            Коментар


            • #21
              От: Отоплител за палатка

              А ако се намокриш или е влажно вън кога ще съхне всичко по теб?Пласмасова лодка в морето да речем,все едно е палатка,топлинка си трябва нищо,че чувала е до -25
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #22
                От: Отоплител за палатка

                Със синтетика не е проблем.
                Пластмасова лодка 3м или 15м.

                Коментар


                • #23
                  От: Отоплител за палатка

                  Ванка, у вас що не ходиш и спиш с хималайска екипировка - тъкмо ще пестиш от отопление?! Някой хора просто искат да се чувстват комфортно - като у дома си! А да не разправям пък че съм имал случай когато носенето на обикновенно газово котлонче се оказа да не кажа животоспасяващо, ама поне от огромно значение да се опазим от загуба на няколко мръвки от собственните ни тела! Човек не винаги може да предвиди на 100% капризите на времето в планината, та презастраховането като носи отоплител не е излишно стига да може да си го позволи!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Отоплител за палатка

                    Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                    Със синтетика не е проблем.
                    Пластмасова лодка 3м или 15м.
                    Какво значение имат метрите,малко да мръдне температурата и убива конденза ако ме питаш мен.

                    И коя синтетична ще замени топлата палатка?Щото в момента е 4:40 сутринта,вън е мъгла,а аз съм от горе до долу у синтетични и пластмаси,само чорапите Смарт вълна от интелигенцията.И ако не е нова лодката да съм си пуснал газовия котлон на слабо.Питай Венци Капитана за разликата котлон или без на 10 метра лодка,за палатчича с децата и жената пък съвсем.И жената нали да без пласмасите по нея.

                    Аз съм твърдо за огИня,друго си е да е жега,питай Канадската океанска хала.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #25
                      От: Отоплител за палатка

                      Аз на Еверест не съм бил, ма не си и помислям на язовира или в гората без огън. Даже да си сгреем ракията и чая. Явно бъркам, това май са си глезотии.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • #26
                        От: Отоплител за палатка

                        Алоу, кой говори тук за лагерен огън.
                        Ако няма огън, за какво съм излязал на палатка.
                        Затова и не обичам къмпинги и други подобни, човек не може да си запали огън.
                        Но като вляза в палатката с термобельото и топлия чувал, не ми трябва никакво отопление.
                        Има и един чалъм, ако е много студено - загрята бутилка с вода, дори няколко, издържат половин нощ.
                        Но аз не ходя на палатка с джип, лодка или камион, а с мотора и нося минимален багаж. И пак ми е комфротно, без да нося гардероба с дъските.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Отоплител за палатка

                          Аз мотор не мога добре да карам,с багаж пък съвсем.Пред избора сам с пласмасите или жената до мен ако е топло избирам топлото Д на жената пред топлата бутилка и аз сам кат' Левски.
                          Балканчето няма ли пак да го палиш,че още се сещам за страхотните снимки от обиколката?

                          Кажи за отоплението,синтетиките те ясно,вълната и тя.С какво добре се грее палатчича 2 спални
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #28
                            От: Отоплител за палатка

                            Къв огън, говоря за дни наред през ноември. Да се съблека, легна, облека на студено... . Да не си направя прясна чорба, да не седим до среднощ в ,,каюткомпания-та"(обща по-голяма палатка за хранене и пичи масали). А огън в тези моменти никога не сме палили, само петромакси, газеничета, газови изгъзици, че даже и оригинални миньорски карбитки за ташак.
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • #29
                              От: Отоплител за палатка

                              Аз ви избъзиках, вие запалихте.
                              Казвам си мнението, бре хора, на мен така ми е кеф.
                              Имам три палатки, 5-6 чувала и каравана.
                              Като съм сам ползвам най-малката палатка, тип ковчег, като сме семейно, голямата 3-местна.
                              Но НИКОГА не се задържам за повече от 1 нощ на едно място.
                              Палаткуването за мен не е цел, а средство!
                              Затова и не си ползвам караваната по предназначение, доста по-неудобно е от палатката.

                              П.П. Малко пострадах и няма да мога да отида с Балкана на Сливенския ретро парад, но за лятото съм му намислил едно приключение....

                              Коментар


                              • #30
                                От: Отоплител за палатка

                                В момента печката я нямат налична , но може да се закупи от чужбина.
                                Наистина намирането на оригинални бутилки е трудно и скъпо , та затова след лека преработка я ползвам с туристическа бутилка . Консумира около 60 грама на час.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X