Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откъде да купя лепенки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откъде да купя лепенки

    Колеги, може ли да ми кажете от къде мога да купя лепенки ( странични ленти и надписи на марката) понеже искам да сложа нови такива на колата , плус добър сервис за профелaктика на този модел на добри цени в София.
    Багодаря ви предварително.

  • #2
    До: Откъде да купя лепенки

    Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
    Колеги, може ли да ми кажете от къде мога да купя лепенки ( странични ленти и надписи на марката) понеже искам да сложа нови такива на колата
    Щом е 90-та година значи е Паджеро 1. Те всичките са с лепенки оригинално, щом няма, значи е пребоядисвано?
    Нямам никаква представа някой да продава такива.
    Ето как изглеждат някои от последните модели, ако иска и някой художник може да ги нарисува
    http://www.pajero4x4.ru/jp/
    Иначе в каталога всяка лепенка си е под номер, чудя се обаче дали някой "официален вносител" ще ти я достави

    Коментар


    • #3
      До: Откъде да купя лепенки

      Благодаря ти колега, мисля ,че има все пък магазини за такива неща но незнам къдe дали на сим. или коз.
      иначе добре ме посочи за модела , имам да черпя

      Коментар


      • #4
        До: Откъде да купя лепенки

        Мойто магаре-Тойота Ленд Крузър 88 год. има по цялата дължина странични лепенки,които бяха много надрани,и изтъркани.Един познат,който се занимава с подобни неща за 100лв. ми направи същите,като снима,и мери оригиналните-резултата беше много добърСъщо така уточнихме нюанса на цветовете,че оригиналните бяха много избледнели..За 20лв. ми свали старите,ама там май определено се мина-зора беше голям!
        Доколкото съм разбрал тук не е желателно да му дам координатите,щото било реклама......?!
        Тези дни ще ти пратя на ЛС името и телефона му,ако имаш желание,защото визитката му остана в службата,а следващите два дни съм в командировка.
        много автомати-слаби резултати!

        Коментар


        • #5
          До: Откъде да купя лепенки

          Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
          Мойто магаре-Тойота Ленд Крузър 88 год. има по цялата дължина странични лепенки,които бяха много надрани,и изтъркани.Един познат,който се занимава с подобни неща за 100лв. ми направи същите,като снима,и мери оригиналните-резултата беше много добърСъщо така уточнихме нюанса на цветовете,че оригиналните бяха много избледнели..За 20лв. ми свали старите,ама там май определено се мина-зора беше голям!
          Доколкото съм разбрал тук не е желателно да му дам координатите,щото било реклама......?!
          Тези дни ще ти пратя на ЛС името и телефона му,ако имаш желание,защото визитката му остана в службата,а следващите два дни съм в командировка.
          ОООО ако е така направо ми го даи на лична че на мен са махнати старите понеже е чисто боядисана , ама искам да добие 1 към едно като оригинала , ако е така отивам при него от рас.
          Чакам когато имаш възможност .
          Поздрави

          Коментар


          • #6
            До: Откъде да купя лепенки

            На мене пък за оригиналните лепенки едно тъпо ченге ми написа акт за "промяна на външния вид". Глобиха ме 20лв.
            Мога ли да търся обещетение от държавата за тъпотията ...с лихвите
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • #7
              До: Откъде да купя лепенки

              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
              На мене пък за оригиналните лепенки едно тъпо ченге ми написа акт за "промяна на външния вид". Глобиха ме 20лв.
              Мога ли да търся обещетение от държавата за тъпотията ...с лихвите
              Направо не е за вярване!
              Ако наистина са оригиналните, това се доказва съвсем лесно и не трябва да имаш проблеми.

              Коментар


              • #8
                До: Откъде да купя лепенки

                Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                На мене пък за оригиналните лепенки едно тъпо ченге ми написа акт за "промяна на външния вид". Глобиха ме 20лв.
                Мога ли да търся обещетение от държавата за тъпотията ...с лихвите
                Ако всичко трябва да е изрядно, като го регистрират трябва да пишат, като особености тия лепенки. Най-вероятно е станал един парадокс, който се случва често в България. Като са ти регистрирали колата някой чиновник не си е свършил работата и сега заради него друг чиновник ти е написал глоба. Смешна работа. За 20 лв разбира се не си заслужава да се занимаваш, но в тоя случай въпроса е принципен, а не за парите.
                http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                Коментар


                • #9
                  До: Откъде да купя лепенки

                  Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
                  ОООО ако е така направо ми го даи на лична че на мен са махнати старите понеже е чисто боядисана , ама искам да добие 1 към едно като оригинала , ако е така отивам при него от рас.
                  Чакам когато имаш възможност .
                  Поздрави
                  Имаш ЛС
                  много автомати-слаби резултати!

                  Коментар


                  • #10
                    От: До: Откъде да купя лепенки

                    Надписи за Паджеро цък
                    Когато съдбата ти обърне гръб,изчакай я да се наведе.....

                    Диско 2 ТД5 2001г.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Откъде да купя лепенки

                      Готин,
                      Печелиш наградата "археолог на форума"!
                      Ти остави, че темата е от преди 6 (шест) години, ами и колегата не е влизал от 10 месеца.........
                      Венцислав Петров
                      Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
                      Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
                      0889 62 8четири 6четири

                      Коментар


                      • #12
                        От: Откъде да купя лепенки

                        Първоначално публикуван от venciru Преглед на мнение
                        Готин,
                        Печелиш наградата "археолог на форума"!
                        Ти остави, че темата е от преди 6 (шест) години, ами и колегата не е влизал от 10 месеца.........
                        Печелиш! Изпревари ме.

                        Иначе няма лошо де.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X