Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Семеринг за раздатка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Семеринг за раздатка?

    Здравейте, колеги.
    Обиколих магазините за авточасти в търсене на семеринга между раздатката и кардана. Търговците нямали каталог и искат стария семеринг, та по него да поръчват нов. Това не ме устройва, защото колата ще трябва да стои разглобена. Имате ли идея за място, от където мога да поръчам предварително, или ако някой има стар такъв да ми даде размери/снимка?
    Приемам всякакви идеи.
    Благодаря.

  • #2
    До: Семеринг за раздатка?

    Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
    Здравейте, колеги.
    Обиколих магазините за авточасти в търсене на семеринга между раздатката и кардана. Търговците нямали каталог и искат стария семеринг, та по него да поръчват нов. Това не ме устройва, защото колата ще трябва да стои разглобена. Имате ли идея за място, от където мога да поръчам предварително, или ако някой има стар такъв да ми даде размери/снимка?
    Приемам всякакви идеи.
    Благодаря.
    А колата ще кажеш ли каква е или ние да си изгадаем и каква е колата и за кой семеринг става въпрос врачки не сме.
    Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
    Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

    Sofrace Offroad Team

    Коментар


    • #3
      До: Семеринг за раздатка?

      Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
      А колата ще кажеш ли каква е или ние да си изгадаем и каква е колата и за кой семеринг става въпрос врачки не сме.
      Съжалявам, пропуснал съм най-важното.
      Става въпрос за Витара дълга база, 1995 година, 1,6 16V.

      Коментар


      • #4
        До: Семеринг за раздатка?

        Мисля,че го имам но дори и да го нямам в Миркат го имат наличен със сигурност не е толкова страшно но все пак за кой за предния или за задния става въпрос.Ако някой има желание да му извади оригиналния номер и ще видя дали го имам.
        Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
        Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

        Sofrace Offroad Team

        Коментар


        • #5
          До: Семеринг за раздатка?

          Колеги
          при мен е за смяна задния на раздатката и на десния ръкав на предния диф. Витара къса база, 1.6 16V 1996 година. Имате ли размери?
          Благодаря.

          Коментар


          • #6
            До: Семеринг за раздатка?

            Савов на карданите ли тези или между скоростите и раздатката.За карданите имам един - 4054-7 размер
            [I]Георги Дим. Попов :Самоков тел.0882567867[/I]

            Коментар


            • #7
              До: Семеринг за раздатка?

              Този на кардана. Нямам представа как изглежда. Преди месец ми сменяваха съединителя и тогава се видя, че има омасляване. Набиха повторно стария /изглеждал здрав/ . В началото беше сухо. Сега след 2000 км гледам, че пак е омаслен края на раздатката и кардана.
              PS Това е каталожния номер
              Първоначално публикуван от MiTaKa_ Преглед на мнение
              ..........За карданите имам един - 4054-7 размер
              или имаш такъв за продаване?
              Поздрави.

              Коментар


              • #8
                До: Семеринг за раздатка?

                Имам го,ако мислиш,че 4,95лв е продаване.Нали сме градски може и бира звънни или дай номера аз да ти се обадя
                [I]Георги Дим. Попов :Самоков тел.0882567867[/I]

                Коментар


                • #9
                  До: Семеринг за раздатка?

                  Първоначално публикуван от MiTaKa_ Преглед на мнение
                  Имам го,........
                  Благодарение на колегата въпроса със семеринга е решен! Остана майстора да се натута до края на седмицата със смяната и темата ще е съвсем за ключ.
                  Благодаря на всички, които се опитаха да помогнат и особено на MiTaKa_
                  Поздрави.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Семеринг за раздатка?

                    Чак днес го смених. Оригиналния семеринг е с номер BE3775F.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Семеринг за раздатка?

                      Пак прокапва гадината. Утре тръгвам по магазините със стария оригинален в ръка.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Семеринг за раздатка?

                        сигурен ли си че е тая семерина?

                        Коментар


                        • #13
                          До: Семеринг за раздатка?

                          А видя ли фланца колко и износен , а игления преди семеринга . я смени майстора
                          899180483

                          Коментар


                          • #14
                            До: Семеринг за раздатка?

                            Семеринг ще да е било. Намерих подходящ /по-твърд/, смених го и в момента няма проблеми. Ще му кача номера при възможност.
                            Поздрави.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Семеринг за раздатка?

                              Първоначално публикуван от aroren Преглед на мнение
                              А видя ли фланца колко и износен , а игления преди семеринга . я смени майстора
                              Здравейте Колеги,знам че темата е стара,но искам да попитам: може ли този иглен лагер, да се смени през отвора за семеринга.. Направи ми впечатление,че кардана доста вибрира в раздатката, и даже се чува леко ромолене..Незнам това дали е нормално или лагера е заминал,но ако някой е наясно с проблема,нека сподели(помогне)....П.П.Докато изпратя написаното(имах проблем с нета),Boby2 е пуснал идентична тема...
                              Последно редактирано от vadoiv; 12-04-10, 20:45.
                              SUZUKI "GRAND VITARA" 2.0 (16V)-J20A + MITSUBISHI "OUTLANDER"-2.4- AUTOMATIC

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X