Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ 469 с АГУ за 1000лв струва ли си?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • УАЗ 469 с АГУ за 1000лв струва ли си?

    Здравейте колеги,днес ми предложиха да си купя уаз за 1000 лв с газово .Въпросът ми е ако всичко си му е наред колко ще ми струва да го вдигна малко и да го постегна?Имам в предвид за лек оффроуд

  • #2
    До: уаз469 с АГУ за 1000лв струва ли си?

    струваси разбирасе цената е добра а с ръждите как е ?
    Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

    Коментар


    • #3
      До: уаз469 с АГУ за 1000лв струва ли си?

      Абе машинката си е прилична,била е на някакав си шеф после я взима тоя кара я 1000 км и му е за даване че я е позакъсал малко.За да се повдигне какво ще ми коства а аз сам ще си я понарежа с флекса

      Коментар


      • #4
        До: уаз469 с АГУ за 1000лв струва ли си?

        за леки разходки няма смисъл да се повдига тя си е достатъчно висока а ако имаш желание да я вдигаш може да шпренгваш ресиЬорите или да си направиш нови "обиЕци" на ресиЬорите има доста писано във форума чети повечко
        Последно редактирано от Жоро Донечки; 29-09-09, 11:08. Причина: Ь; Е;
        Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

        Коментар


        • #5
          До: уаз469 с АГУ за 1000лв струва ли си?

          Ми ти прецени дали да я взимаш ама според мен не е за изспускане, качи някоя снимка ако имаш да я погледнем. ТаЪкмо ще можем да предЦеним по-добре...
          Последно редактирано от Жоро Донечки; 29-09-09, 11:09. Причина: Ъ; Ц
          [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

          Коментар


          • #6
            До: уаз469 с АГУ за 1000лв струва ли си?

            Първоначално публикуван от knaufd4 Преглед на мнение
            Здравейте колеги,днес ми предложиха да си купя уаз за 1000 лв с газово .Въпросът ми е ако всичко си му е наред колко ще ми струва да го вдигна малко и да го постегна?Имам в предвид за лек оффроуд
            То само за регистрацията си струва. Повдигането най-лесно става с нови ресьори .

            Коментар


            • #7
              До: уаз469 с АГУ за 1000лв струва ли си?

              То ако има и регистрация за тея пари си е поличба господна,щото аз като ги гледам-без регистрация и извадени от копривата струват над 2000-2500 лева.

              Коментар


              • #8
                До: уаз469 с АГУ за 1000лв струва ли си?

                Човече,Ако ти трябва я взимай.1000лв не са пари.Ако обаче е само за идеята 1000лв са си коджа пари.

                Коментар


                • #9
                  До: уаз469 с АГУ за 1000лв струва ли си?

                  Аз мисля първо да видиме снимките в какво състояние е и после да мислим дали е на далавера.Аз нали взех текезарец за 700лв и какво стана нищо здраво по него та сега не мога да го свърна с части
                  0885 297985,мтел-Радо
                  0876 556870,виваком като домашен

                  Коментар


                  • #10
                    До: уаз469 с АГУ за 1000лв струва ли си?

                    За това говоря.Ако му требе да я взима,още толкова и много труд,ще стане прилична УЖАСКА.Ако не му се занимава да не я взима.И времето е пари!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X