Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко информация за този УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малко информация за този УАЗ

    Здравейте ,колеги .В мобилето се върти един Уаз от благоевградски регион.Джипката е боядисана с твърд таван ,дискови спирачки и дизелов мотор от пежо.На снимките изглежда читав.Та въпроса ми е дали някой не го е гледал на живо, ако да , нека да сподели тук във форума ?!Мисля че от доста време се появява тази обява, изчезва и пак се появява и така.Пускам темата, защото ми е далече да ходя на място.Но ако колега сподели ,че колата е добра може да се разходя и да има и сделка.Благодаря предварително.Ето и малко снимки.
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Малко информация за този УАЗ

    Като гледам читав ми се вижда, мисля че е пребоядисван, не се вижда ръжда да има, имНаче аз имам село към Благоевград, та за др саЪбота ако е още там и не изникне нещо работа мога и да мина да го погледна.
    Последно редактирано от Жоро Донечки; 29-09-09, 10:55. Причина: Н; Ъ...
    [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

    Коментар


    • #3
      До: Малко информация за този УАЗ

      Тоя мотор категорично не стига за тоя джип, дори и да е стария 2,5 литров, а не новия 2.

      Коментар


      • #4
        До: Малко информация за този УАЗ

        Мисля че съм го виждал в Симитли, на главния път за Банско
        Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

        Коментар


        • #5
          До: Малко информация за този УАЗ

          Първоначално публикуван от grahovski666 Преглед на мнение
          Като гледам читав ми се вижда, мисля че е пребоядисван, не се вижда ръжда да има, имаче аз имам село към Благоев град, та за др сабота ако е още там и не изникне нещо работа мога и да мина да го погледна.
          Ще съм ти много благодарен, колега, ако му хвърлиш едно око и споделиш после.
          Поздрави !

          Коментар


          • #6
            До: Малко информация за този УАЗ

            Ще го погледна ако мога при първа възможност, в саЪбота сме на откриване на лова, паЪк за неделя не се знае, може и да отскоча.
            Последно редактирано от Жоро Донечки; 29-09-09, 10:57. Причина: Ъ...
            [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

            Коментар


            • #7
              До: Малко информация за този УАЗ

              Вижда ми се добра джипка но ако ще го караш в гората трябва да сменяш двигатела този е твърде "смотан" за в гоората по скоро този джип е за вилата до която се стига по чакъл.

              Коментар


              • #8
                До: Малко информация за този УАЗ

                То зависи и малко от този затД волана.
                Последно редактирано от Жоро Донечки; 29-09-09, 10:57. Причина: Д...
                [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

                Коментар


                • #9
                  До: Малко информация за този УАЗ

                  Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
                  Мисля че съм го виждал в Симитли, на главния път за Банско
                  там е и аз съм го виждал, но само от движение

                  Коментар


                  • #10
                    До: Малко информация за този УАЗ

                    Не е ли малко клекнал?

                    Коментар


                    • #11
                      До: Малко информация за този УАЗ

                      Колега,този уаз и аз го гледах доста добре е направен,но съм длъжен дати кажа че точно този уаз е на базата на старо шаси.Много от детайлите(частите от купето) са нови,двигателя на пролетно време в гараж имаше затруднение с паленето.Предполагам това е нормално,продавачът трърдеше че не е пален от доста дълго време,като цяло огледай шасито по-добре за евентуални гнили места.Тампоните на ресорите са заманила отдавна,от вътре е много добре всичко е ново,новото табло-абе струва си машинката,просто не съм почитател на уаз.Поздрави

                      Коментар


                      • #12
                        До: Малко информация за този УАЗ

                        Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                        Колега,този уаз и аз го гледах доста добре е направен,но съм длъжен дати кажа че точно този уаз е на базата на старо шаси.Много от детайлите(частите от купето) са нови,двигателя на пролетно време в гараж имаше затруднение с паленето.Предполагам това е нормално,продавачът трърдеше че не е пален от доста дълго време,като цяло огледай шасито по-добре за евентуални гнили места.Тампоните на ресорите са заманила отдавна,от вътре е много добре всичко е ново,новото табло-абе струва си машинката,просто не съм почитател на уаз.Поздрави
                        Благодарности за инфото ,колега .

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X