Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HR-Люлин Планина

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Люлин Планина

    Опсааа значи и ние от Роман трябва да дойдем при вас да покараме някой път да се погледаме на високо качество как се търкаляме или по точно аз
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #32
      До: Люлин Планина

      Е за това става въпрос
      Сега ще се наслаждаваме на матрИала

      Коментар


      • #33
        До: Люлин Планина

        Първоначално публикуван от gosho_hubavene6 Преглед на мнение
        Опсааа значи и ние от Роман трябва да дойдем при вас да покараме някой път да се погледаме на високо качество как се търкаляме или по точно аз
        Гоше заповядай ще се радвам да дойдеш, а относно техниката която е закупил Ванката с цел да се орезилим пред по широката аудитория заявявам най-отговорно че ще карам 10 минути напред че напоследък голям срам, само каваци.
        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

        Коментар


        • #34
          До: Люлин Планина

          Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
          В името на народа поръчах нова техника. Full HD камера с 60 кадъра в секунда - новаторство с пребивания на каданс, широкоекранна 16:9 картина,
          Х1000 оптичен зум от Рила те фаща как се търкаляш на Стара планина, стерео фул дуплекс сърауд, 32GB памет,
          водо-ударо-дурако-прахо-топло-студено-Триперо-въргало устойчива, попма-дюза GTI, сама снима.
          Ееее най-накрая и мене ще ме фащаш в един кадър , че иначе изглеждам като трамвай докато минавам покрай вас.

          Коментар


          • #35
            До: Люлин Планина

            Първоначално публикуван от kmeta Преглед на мнение
            Ееее най-накрая и мене ще ме фащаш в един кадър , че иначе изглеждам като трамвай докато минавам покрай вас.
            ще ти се, колкото и да зумва надолу пак ще ти требе билборд за да го видиш в цел ръст.
            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

            Коментар


            • #36
              До: Люлин Планина

              Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
              В името на народа поръчах нова техника. Full HD камера с 60 кадъра в секунда - новаторство с пребивания на каданс, широкоекранна 16:9 картина,
              Х1000 оптичен зум от Рила те фаща как се търкаляш на Стара планина, стерео фул дуплекс сърауд, 32GB памет,
              водо-ударо-дурако-прахо-топло-студено-Триперо-въргало устойчива, попма-дюза GTI, сама снима.
              В днешната преса имаше обява за статисти в Люлин планина - мисл да се ява. На явилите се давали по кръгче с КТМ и покана за Враца.

              Коментар


              • #37
                До: Люлин Планина

                Jam Entertainment
                представя:
                Люлин планина
                21.11.09
                За първи път на HD качество!



























                Очаквайте 2ра част..

                Коментар


                • #38
                  До: Люлин Планина

                  [QUOTE = Jam; 930756]
                  За първи път на HD качество!

                  [/ QUOTE]
                  Леле почти като на моя телефон Бъзик бе ,направо ми викай едно такова ФОТО.
                  Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Люлин Планина

                    Продължението от вчера:

                    Без грам засилка.. най учудения бех аз!


                    Нищо и никой не можа да спре Вальо и Брутака, качи го по алтернативен маршрут, 20% нагоре после леко десно.


                    Пернишка дюна!


                    Пепи става скучен, не е падал от преди обед!


                    Е да не пада, да не пада, кооолко да не пада..


                    Е па тука незнам кво толко се заиграхме..


                    Материала от ДНЕС очаквайте утре..

                    Коментар


                    • #40
                      До: Люлин Планина

                      Ако бяхме пуснали и звук щяхме да сме супер
                      CRF - Contingency Reaction Force

                      Коментар


                      • #41
                        До: Люлин Планина

                        Няма ли още клипчета ? Там тези последните от кариерата кадето само аз и ти качихме наклона ? Това моето от газопровода ? Качи ги и тях а другия път трябва да търсим гарда, че болта си седи ама другата част липсва ....
                        CRF - Contingency Reaction Force

                        Коментар


                        • #42
                          До: Люлин Планина

                          Първоначално публикуван от pepi_honda Преглед на мнение
                          Няма ли още клипчета ? Там тези последните от кариерата кадето само аз и ти качихме наклона ? Това моето от газопровода ? Качи ги и тях а другия път трябва да търсим гарда, че болта си седи ама другата част липсва ....
                          Няма! Това дет само аз и ти го качишме не ти се брой щот си с мотор и имаше засилка. Това от газопровода, също!
                          Следващото каране ще е посветено на разпадащата Хонда, утре монтирам на КТМ-а детектор за метал и ситно гребло.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Люлин Планина

                            Те болничните все некога ще свършат, и после голем зор Ви чака така да знаете
                            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Люлин Планина

                              22.11.2009 Притоплен вчерашния материал:

                              Почна се с шипоците над с.Драгичево.


                              Ама МНОГО шипоци..


                              Група мотористчета се бореше с едно улейче и нещо подигравателно ни подканиха да го пробаме..


                              И Симо не го домързе.


                              Продължихме с тресиранено от предишния на Pernikzberg 2010.


                              Не става само с ядене, требе и пауер!


                              Нищо страшно нема, взимаш си го под мишница и надолу.


                              Тва "Не се брой" взе да се изтърква.


                              Тая нова пружина на вариатора прави чудеса бе.


                              И аз да се отчетем, нали.


                              Клипче от кампанията "Не връщай газта на на екстрима"


                              Това толко пъти се повтори, че не помна дали изобщо го качи, лебедката все заораваше при подхода.


                              Гледа го от лево, после от десно, после реши че ако не го проба нема може да спи.


                              Оператора все още малко трепери от предишния му опит.


                              Най гърбавото сипейче за последно и да си ходиме.


                              Може на горе може и на долу.


                              Симо:
                              - Дръж малко!


                              Имаше и още едно две интересни неща ама то какво по напред, Симо камерата ли да държи, предния ми бар ли..

                              Коментар


                              • #45
                                До: Люлин Планина

                                Обикновенно така става като няма контрол, Аз откога ви викам че там много си става за каране иначе ме радвате много, а и Симо с тоя коч щом почна да ги мета значи му е време за неква по серт машинка. Айде тренирайте, пък след време на проверовъчен.
                                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X