Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ самосвал

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: УАЗ самосвал

    благодаря ти sparow очевидно от газ 53 няма да станат без преправяне. а какво стана със снимките на самосвалите или да не ги чакаме

    Коментар


    • #32
      До: УАЗ самосвал

      Малко си ми далече да помагаме с преправането..
      Ама виж сеа,-намери си помпа 10ка,разпределител от бетонобъркачка,някой чаркове,маркучи за високо налягане,и действай.
      Редуктора е елементарен,дори може да минеш без него,слагаш помпата отпред на двигатела и си решаваш секакви проблеми.
      Или ако нема място,не е проблем да се направи редукторче,търсиш плоча 8мм. и действаш.

      Коментар


      • #33
        До: УАЗ самосвал

        Колеги малко извън темата ама на някой да се намира хидравлична помпа с ел задвижване за 3 тонен самосвал?
        0 8 76 36 8 542

        Коментар


        • #34
          До: УАЗ самосвал

          Каква е тая помпа?зъбна,бутална?задвижването вероятно е с DC мотор

          Коментар


          • #35
            До: УАЗ самосвал

            аз мисля да ползвам тази помпа
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #36
              До: УАЗ самосвал

              Първоначално публикуван от spas spasov Преглед на мнение
              аз мисля да ползвам тази помпа
              Колега били споделил за колко я купи и от каде, а и колко тона вдига?
              0 8 76 36 8 542

              Коментар


              • #37
                До: УАЗ самосвал

                от падащ борд на камион .от една морга за 50 лв миналата година

                Коментар


                • #38
                  До: УАЗ самосвал

                  Първоначално публикуван от spas spasov Преглед на мнение
                  от падащ борд на камион .от една морга за 50 лв миналата година
                  Ухаа, ти си ударил джакпота, мен ми искат по 700 лва за помпа от самовал но чух че стават и от помпа от падащ борд и може да се мине по тънко, а ще може ли да ми кажеш адреса на моргата да намина да проверя дали нямат още някоя помпа в наличност.И последен въпрос, до колко вдига помпата и дали в комплекта вклиучва и хидравличния цилинър?
                  0 8 76 36 8 542

                  Коментар


                  • #39
                    До: УАЗ самосвал

                    220атм. на табелката пише.
                    Ако искаш обаче да вдигаш много товар с малко цилиндърче,мисли за някъква лостова система.Краз-те,самосвали,имат 2цилиндъра и едно рамо,подобно на колите които са падаща платформа.

                    Коментар


                    • #40
                      До: УАЗ самосвал

                      Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                      220атм. на табелката пише.
                      Ако искаш обаче да вдигаш много товар с малко цилиндърче,мисли за някъква лостова система.Краз-те,самосвали,имат 2цилиндъра и едно рамо,подобно на колите които са падаща платформа.
                      Идеята ми е даго сложа на самосвал които да вдига до 3 тона , а за попма от краз незнам дали ще стане понеже помпата и цилиндара ще са прекалено голями за малко камионче
                      0 8 76 36 8 542

                      Коментар


                      • #41
                        До: УАЗ самосвал

                        От Краза вземаш идеята
                        А за камиончето,обикновен цилиндър става,обаче требе да се види на место и да се смета,да не изкриви стержена,или да нема сила.Намери си от малките мерцедеси и подобни,те имат модели със самосвал, с телескопичне цилиндър.

                        Коментар


                        • #42
                          До: УАЗ самосвал

                          ами имаше едно време едни електрически самосвалчета по заводите .те също са с електрически помпи но не знам на колко волта работят .те също са с големи възможности .защото гледах на вторични такава и сега се сетих .

                          Коментар


                          • #43
                            До: УАЗ самосвал

                            колеги някой пази ли снимките на този самосвал дето беше в mobile или да има на някои други подобни уазки

                            Коментар


                            • #44
                              До: УАЗ самосвал

                              то за тая става въпрос ама нещо не съм а снимал хубаво .утре пак ще я щтракна
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • #45
                                До: УАЗ самосвал

                                ако можеш снимай и коша от долната страна там телескопа как е хванат за рамата

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X