Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новия ми паркетник

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новия ми паркетник

    Ето че след два месеца без автомобил най-накрая се сдобих с нов паркетник. За разлика от предишния паркетник, този е наистина такъв, така че ще трябва да се съобразявам с това му ограничение. Та така, какво имаме - Ford Explorer XLT V8 5.0
    Машинката я купих от първи собственик, гаражна, добре поддържана и забележете на 37.000мили
    Има леки забележки по предното окачване и пукнатина на предния прозорец, но това са бели кахъри. Иначе данни - двигател 5000 кубика, V8, 306кс. - същия се слага на Мустанг. Скоростната кутия е от Краун Виктори и се слави със своята надеждност, за разлика от скоростите на европейските модели на Екплорър. Раздатката също е различна от европейските - фул тайм (така че ги няма характерните за европейските проблеми с хъловете, защото такива просто липсват). Като екстри - почти всичко за което можеш да се сетиш за автомобил от това време.













    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

  • #2
    Честито - много без/аварийни мили.
    only 4 x 4,sim AWD

    Коментар


    • #3
      Ами, ЧЕСТИТО! Със здраве да си я каляш!
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • #4
        Четито ! Със здраве да се возиш и безавариино! Голямо търсене му удари ама си заслужава 37000 мили си е нова кола, а и като гледам само асфалт е виждала.

        Коментар


        • #5
          Да ти е честит и много безаварийни километри!

          Коментар


          • #6
            Честито Дима. Дай утре да ги замериме на ускорение с моя
            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

            Коментар


            • #7
              Мани, недей че се плаша как върви и как стои на пътя. Ама като гледам стабилизатора е барем 3 пъти по-дебел от на Гранда
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                Честито и със здраве
                sigpic УАЗ-452

                Коментар


                • #9
                  Честито и от мен, най-после... колата изглежда СУПЕР
                  като знам колко нерви изхаби в чакане...
                  Пожелавам ти само щасливи спомени да имаш с тази кола.
                  LZ1RED

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от redair
                    Честито и от мен, най-после... колата изглежда СУПЕР
                    като знам колко нерви изхаби в чакане...
                    Пожелавам ти само щасливи спомени да имаш с тази кола.
                    А на теб специални благодарности и ще черпя!
                    Мерси за всичко което направи за мен. Не съм те забравил за копията.
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #11
                      Честито и от мен,гледам изкарал си я вече на разходка
                      B+

                      Коментар


                      • #12
                        Сега прочетох че бил фултайм та загрях че е 4х4, От този модел повечето които съм виждал са си коли със задно.
                        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от Yordan Kolev
                          Сега прочетох че бил фултайм та загрях че е 4х4, От този модел повечето които съм виждал са си коли със задно.
                          Абе европейските излизат от завода 4Х4 всичките, ама хъбовете се скапват за норматив и после стават 4Х2 принудително. А от х`американските има 4Х2 ама с малкия двигател 4.0 165кс. При тях скоростната кутия е подобна на тази от Сиера и Скорпио и не издържа на голямото и тежко купе и тя също дава фира...При този тези проблеми липсват.
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            ЧЕСТИТО и със здраве да го караш.
                            Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                            http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                            http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                            Коментар


                            • #15
                              Мерси! Ама не се радвай много че мисля от теб да си поръчвам чарковете - ще имаш една грижа в повече
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X