Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новия ми паркетник

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Честито Дима, да му се радваш дълго и безаварийно
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

    Коментар


    • #47
      естито и с здраве

      незнам защо си го нарочил за паркетник, според мен експлорера е по - добър за офроуд от гранд черокито
      drive alive

      Коментар


      • #48
        незнам защо си го нарочил за паркетник, според мен експлорера е по - добър за офроуд от гранд черокито
        Това последното ми се струва като изказване на някой дето ги е виждал само на снимка двата автомобила...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #49
          само така ти се струва

          питай близнаците
          drive alive

          Коментар


          • #50
            Сава в случая Венци Петров е прав. Първите думи на руснаците като видяха снимката бяха: "Къде му е клиренса?" Та по въпроса за клиренса - закачи с предната греда за един нищо и никакъв бордюр, там Гранда минаваше с газ. После - задния свес - тук е много по-дълъг и много по-нисък. Отпред е на носачи срещу мост при Гранда - значи пак по-трудно и неудачно лифтоване. Гранда има хубава раздатка, а при този освен фултайм със свободен диф няма нищо. Гранда има меко дългоходово окачване, позволяващо голяма артикулация на мостовете и трудно диагонално увисване, докато тук стабилизатора е като на камион. Не се накланя изобщо и влиза с мерак в завоите, обаче на най-малките неравности които се преодоляват само с едното колело ми издрусва душата. И дифовете при Гранда са по-къси. На дълъг път е по-кофти, но в гората е тамън.... Да не говорим че усещането за коравина на купето при Гранда е по-голямо, въпреки че е самоносещо е доста кораво. Тук при качване на бордюр се чуват поскърцвания. Та така - асфалтов круизър е...Ама пък за това е добър.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #51
              това за раздатката е кофти, тези които аз съм гледал имаха блокаж на средния и задния диф. без тях това значи си е иистински паркетник. а защо си купи такава кола, да не да отказваш офроуда

              колкото за лифтоването, няма американска кола която да се лифтова трудно
              drive alive

              Коментар


              • #52
                А честито и от мен!
                Да те радва новата машина и да опровергаеш абревиатурата - Fix Or Repair Daily...

                Ти като си ходил към Гурково, да не си минал и през Селце? Днес мярнах някаква подобна машина там като слизах от планината, ама не се загледах особено...
                A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

                Коментар


                • #53
                  Дима честито и от мен.Тъй като те слушам тези приказки за паркетници и щурмуването на един нищо и никакъв бордюр...не знам дали ще се намири достатъчно високо окачване,за да го лифтоваш както трябва,но важното е да ти харесва пък и ти знаеш точно какви твои изсквания може да покрие тази машина.Много безаварийни километри.Успех.
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар


                  • #54
                    Честито Дима, най-после го взе! Да те радва дълги безаварийни километри.
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • #55
                      Първоначално публикуван от Nightcrawler
                      А честито и от мен!
                      Да те радва новата машина и да опровергаеш абревиатурата - Fix Or Repair Daily
                      надявам се да опровергаеш и другата абревиатура - Found On the Road Dead
                      Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                      http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                      http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                      Коментар


                      • #56
                        е ти ме уби.. това не го очаквах... explorer?

                        Коментар


                        • #57
                          По-интирисното е че колкото повече го карам по асфалт, толкова повече ми харесва. Ако щете вярвайте, но толкова стабирен джип от този клас още не съм виждал - няма и намек за накланяне в завоите...
                          Офроъда няма да го отказвам, но ще е много по-софт...докато не взема още нещо злобно да го допълва
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #58
                            Кога да дойдем със Соти да ни повозиш?
                            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                            Коментар


                            • #59
                              Соти няма да го возя, щот е като кон с капаци, щеше да се бутне в мен и не ме видя А свирках, светках - дръжки
                              Соти бре, вади го тоя телефон от ухото като караш, белким видиш какво става покрай теб
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар


                              • #60
                                Не го вози дай му да кара. Да видиш как превключва скоростите.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X