Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери Европа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Спийд камери Европа

    Garmin EU Speedcams January 2010
    Approx. 32424 cams
    Countries: A AND AUS B BG BIH BR CDN CH CY CZ D DK ES EST FI FR FRDR GB GR H HK HR I IL IRL IS KWT L LI LT M MA MAL NAM NL NO NZ OM P PL RCC RCT RO RUS SE SGP SK SLO SRB TN TR UA UAE USA ZA
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #17
      До: Спийд камери Европа

      Първоначално публикуван от Peps Преглед на мнение
      Garmin EU Speedcams January 2010
      Approx. 32424 cams
      Countries: A AND AUS B BG BIH BR CDN CH CY CZ D DK ES EST FI FR FRDR GB GR H HK HR I IL IRL IS KWT L LI LT M MA MAL NAM NL NO NZ OM P PL RCC RCT RO RUS SE SGP SK SLO SRB TN TR UA UAE USA ZA
      Браво на Peps за ъплоуда.

      Не ми стана ясно само защо в EU пакета има Австралия AUS, Бразилия, Кувейт, Нова Зеландия, САЩ, ЮАР и други такива далеч от Европа страни.

      Коментар


      • #18
        До: Спийд камери Европа

        Първоначално публикуван от gkostadinov Преглед на мнение
        Браво на Peps за ъплоуда.

        Не ми стана ясно само защо в EU пакета има Австралия AUS, Бразилия, Кувейт, Нова Зеландия, САЩ, ЮАР и други такива далеч от Европа страни.
        Ако си погледнал в 'EU пакета', щеше да видиш, че грешката е само в изброяването на кънтритата, а не в съдържанието му, колега

        Коментар


        • #19
          До: Спийд камери Европа Феврури 2010

          The EU SpeedCams, Swedish Road Toll & Austria Road Toll for Garmin
          Date. February 2010 Free Edition
          Approx. 33032 cams
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #20
            До: Спийд камери Европа Феврури 2010

            Първоначално публикуван от Peps Преглед на мнение
            The EU SpeedCams, Swedish Road Toll & Austria Road Toll for Garmin
            Date. February 2010 Free Edition
            Approx. 33032 cams
            Колега да попитам като се сложат новите Спийд камери Европа Феврури 2010, трябва ли да се изтрият старите зада работи коректно нувито?
            Последно редактирано от mir777; 07-04-10, 08:14.

            Коментар


            • #21
              До: Спийд камери Европа

              Според мен това е препоръчително, без да е абсолютно наложително.

              Коментар


              • #22
                До: Спийд камери Европа

                The EU SpeedCams, Swedish Road Toll & Austria Road Toll for Garmin
                Date. April 2010 Free Edition
                Approx. 36433 cams
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #23
                  До: Спийд камери Европа

                  Колеги, простете за невежеството ми, но къде се записват точно спийд камерите за Европа? В навигацията или в SD картата? Може ли малко разяснение да ми дадете? Благодаря ви предваително !

                  Коментар


                  • #24
                    До: Спийд камери Европа

                    Първоначално публикуван от Plam86 Преглед на мнение
                    Колеги, простете за невежеството ми, но къде се записват точно спийд камерите за Европа? В навигацията или в SD картата? Може ли малко разяснение да ми дадете? Благодаря ви предваително !
                    Камерите са POI точки. Можеш да ги запишеш както в устройството, така и на SD картата. Изискването е да спазваш и в двата случая пътеката: /GARMIN/POI
                    Файлът който пействаш трябва да е *. gpi
                    Препоръчително е да оставяш само последната версия на камерите.
                    Това е.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Спийд камери Европа

                      Здравейте колеги,
                      Първо се извинявам за може би много лаишкия въпрос , но от скоро имам гармин 765Т и не съм много наясно с машинката , още повече , че няколко години ползвах ай гоу и това усложнява нещата по отношение на принципните въпроси и цялостната концепция. Та въпроса ми е , при качването на скоростните камери за Европа - април 2010г. нувито ще ме известява ли звуково. Ако ли не какво трябва да направя , за да ме известява , поне само звуково , ако може и гласово още по-добре. И въобще какво принципно се прави , за да има такова известяване. За камерите в БГ сменях няколко сборки докато случа такава известяваща звуково за камерите на светофар и гласово за засадите и стационарните камери.Предварително благодаря.
                      Последно редактирано от Pacific; 30-04-10, 11:34.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Спийд камери Европа

                        Някой да се е натъкнал на файл с точки на турските спеедкамери и полицейски засади по пътя Лесово - Одрин или М. Търново - Одрин.
                        Намерих нещичко тук: http://speedcamerapoi.com/site-updat...ed-06-04-2010/, но не съм го пробвал, а и от файла е видно, че това са само спеед камери. Със сигурност имат и засади, а ползването на антирадари мисля, че е забранено със закон. Пътувам на 08.05.2010, ако някой има нещо да сподели...
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • #27
                          До: Спийд камери Европа

                          The EU SpeedCams, Swedish Road Toll & Austria Road Toll for Garmin
                          Date. May 2010 Free Edition
                          Approx. 36973 cams
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #28
                            От: До: Спийд камери Европа

                            За Румъния само в градовете ли са? Няма ли speed камери?

                            Коментар


                            • #29
                              От: Спийд камери Европа

                              Европа, юни 2010

                              http://thepiratebay.org/torrent/5625...cams_June_2010
                              Date. June 2010 Free Edition
                              Approx. 40600 cams

                              Countries: A, AND, B, BIH, BR, BG, CH, CDN, CZ, CY, DK, D, ES, EST, FI, FRDR, FR, GR, GB, H, HR, IRL, IL, IS, I, HR, HK, KWT, LI, LT, L, MAL, MA, M, NAM, NL, NO, OM, PL, P, RCC, RCT, RO, RUS, SE, SGP, SRB, SK, SLO, TR, TN, UA, UAE, USA, ZA, ZW

                              Коментар


                              • #30
                                От: Спийд камери Европа

                                Браво на колегата gkostadinov.Преди няколко дни се прибрах от едно леко пътешествие из Европа и съм много доволен от данните които ни предоставя.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X