Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TOYOTA FJ CRUISER

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: TOYOTA FJ CRUISER

    И аз си мислех че са супер, че колкото и да мразя тойота, се качих на тест драйв.
    Хубаво, ново със способности , обаче един много голям проблем.....
    Ако се загледате между прозореца на пътниците и задния прозорец има голямо, и имам в предвит много голямо место ламарина ( блайнд спот )
    С този джип ще бъде много лесно да минеш над някоя кола. Видимоста е много лоша и никога не бих го карал. За способностите извън пътя нямя да коментирам, те са доказани в историята. Сигурен съм че до 2-3 години Тойота ще преработи този проблем.
    За Цената ......, мисля че да вземеш такъв под $30,000 е невъзможно.
    Това е за Щатите. Добре екипиран отиват към $38,000
    Това за $20,000 не го знам как става освен ако не е в евро долари.
    Трябва да дам кредит на тойота че от вътре е много комфортен и удобен а не само джиджи биджи. ( за тези които не знаят какво е джиджи биджи = шукар бибипка)
    CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
    http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
    http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

    Коментар


    • #32
      До: TOYOTA FJ CRUISER

      За видимоста съм съгласен. Не само назад, ами и напред.
      Как въобще са го пуснали така немога да разбера...

      Коментар


      • #33
        До: TOYOTA FJ CRUISER

        знам автокъща в София, където продават една синя за 80 000лв /чисто нова/...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #34
          До: TOYOTA FJ CRUISER

          С гимнастики идва на 65000лв.
          B+

          Коментар


          • #35
            До: TOYOTA FJ CRUISER

            Ето един хубав сайт
            Има 2 в наличност на цена 89 000 лв. а втората е TRD - 98 800 лв.

            Коментар


            • #36
              До: TOYOTA FJ CRUISER

              Първоначално публикуван от getsov Преглед на мнение
              Ето един хубав сайт
              Има 2 в наличност на цена 89 000 лв. а втората е TRD - 98 800 лв.
              Аз ли него виждам сайта ...
              B+

              Коментар


              • #37
                До: TOYOTA FJ CRUISER

                Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
                Аз ли него виждам сайта ...
                oops Моя грешка.

                http://www.autostate.bg/

                Коментар


                • #38
                  До: TOYOTA FJ CRUISER

                  Здравейте любители на екстремните машини!
                  Твърдо съм решил да довлека от САЩ още една бройка - ама нито в КАТ, нито в Митници можаха да ми обяснят дали този модел отговаря на ЕВРО 4?!?
                  Вие да кажете нещо?
                  МАШИНИТЕ са за да СЛУЖАТ на ХОРАТА
                  [I][SIZE=1](т`ва нещо от законите на роботиката...)[/SIZE][/I]

                  Коментар


                  • #39
                    До: TOYOTA FJ CRUISER

                    Здравейте колеги,

                    FJ CRUISER-а е сериозна машина и наистина не е скъпа в Щатите.
                    Току що обсъждам сделка с един дилър във Флорида - по системата наш човек. Чисто нова с 6-степенна механична скоростна кутия и доста екстри /Convinience package+Upgrade package-2, блокажи багажник и т.н./ е $30,941.
                    Транспорта е към 2000 долара до Холандия и готово.

                    Има възможност да я карате с американски номера, ако си уредите адресна регистрация там.
                    Не е невъзможно.
                    Действам с едни българи, които живеят от години там, имат фирма за коли и уреждат подобни въпроси. В България правите само каско и т.нар. Гранична застраховка - т.е. разширена зелена карта за Европейския Съюз - към 1000 лв годишно. Всичко останало е като за местните автомобили - технически преглед, маркировка, винетка...

                    Ако ви е интересно как става ще споделя опит.

                    Стискайте палци всичко да се уреди по-бързо!

                    Коментар


                    • #40
                      До: TOYOTA FJ CRUISER

                      Ако е чисто нова не може да се регистрира в КАТ!!!!!!!!Трябва да има първа регистрация тоест да е имала първи собственик в щатите и тогава става регистрацията!!!!!!!!

                      Коментар


                      • #41
                        До: TOYOTA FJ CRUISER

                        Е аз затова не мога да си взема големия талон вече 2 месеца.
                        Чакаме от щатите талона с първа ръгистрация и т'ва е.

                        Коментар


                        • #42
                          До: TOYOTA FJ CRUISER

                          Взех си големия талон. Още не съм подкарал реално колата.
                          Мисля да поръчам ARB лифт и метални брони с лебедка и т.н.

                          Коментар


                          • #43
                            До: TOYOTA FJ CRUISER

                            Що така угасна тая тема
                            Никой ли не управлява такова "мече" та да се развълнува и да сподели с мен впечатления от играчката

                            Коментар


                            • #44
                              До: TOYOTA FJ CRUISER

                              Първоначално публикуван от batvaljo Преглед на мнение
                              Що така угасна тая тема
                              Никой ли не управлява такова "мече" та да се развълнува и да сподели с мен впечатления от играчката
                              А ти не караш ли?

                              Коментар


                              • #45
                                До: TOYOTA FJ CRUISER

                                Бил съм в лидерска позиция и знам от опит винаги е трудно да си първи и винаги ще има и завистници "защо тоя" ,"защо натам" и като направиш пътя други ще летят по него и няма да се сещат дори кой първи е минал....Не се сърди Батмане Вальо сега ти си лидерът в групата, не всеки може или иска да даде 50 бона накуп за офроудър
                                Честито за FJ-я пък ще разказваш какво може и какво не.
                                П.П. След като изчетох мненията ти в " ТУАРЕГ бензин - ХЦ90 бензин " смятам че няма скоро да срешнеш "твоя" джип общата тенденция е към "паркетник" а не към "универсален боец" та в този ред на мисли не си ли се замислял по почина на братята отвъд океана да си създадеш твоя "дрийм кар" - на модел който ти допада да отстраниш само недостатъците според теб
                                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X