Обява

Свий
Няма добавени обяви.

реле за чистачки на галопер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • реле за чистачки на галопер

    изгоря ми релето на чистачките на галопера и незнам каде се намира за да го сменя. става въпрос за релето което е на степените на чистачките. ако някои знае каде е нека помогне

  • #2
    До: реле за чистачки на галопер

    Първоначално публикуван от краси83 Преглед на мнение
    изгоря ми релето на чистачките .... и незнам каде се намира за да го сменя. ....
    И аз незнам къде се намира , ама като незнаеш къде е как разбра че е то най-често се скапва ключа който ги управлява....и т.н. ....релето е накрая, за десерт
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      До: реле за чистачки на галопер

      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
      И аз незнам къде се намира , ама като незнаеш къде е как разбра че е то най-често се скапва ключа който ги управлява....и т.н. ....релето е накрая, за десерт

      предполагам че е релето защото на другите степени чистачките работят, само на тая степен кадето и на интервал не работят. а преди да се прецака като ги пусна на интервала и като включат чистачките се чуваше едно цъкане. и за това си мисля че е някое реле

      Коментар


      • #4
        До: реле за чистачки на галопер

        Първоначално публикуван от краси83 Преглед на мнение
        предполагам че е релето защото на другите степени чистачките работят, само на тая степен кадето и на интервал не работят. а преди да се прецака като ги пусна на интервала и като включат чистачките се чуваше едно цъкане. и за това си мисля че е някое реле
        Огледай (премери какво влиза и излиза) и лостчето за включване все пак
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          До: реле за чистачки на галопер

          отиди в Инд коммерс или в спец. магазин за корейски авточасти и помоли да ти разпечатат схемата на рез. части във веригата за чистачките...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            До: реле за чистачки на галопер

            Макар и старо ....Релето се намира под волана от лявата страна като се наведеш отдолу под волана високо горе ...там има предпазители и релета на тая платка....горе долу зад предпазителите под таблото поне така го дават на схемата ....но там има и доста други релета ...до неделя ще кажа точно къде е и какво пише на релето Б20 се води на схемите понеже ръчкам разни работи в момента.....

            Последно редактирано от Roninn; 22-03-10, 21:57.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #7
              От: реле за чистачки на галопер

              оказа се че е изгоряла една платка която се намира в една ламаринена кутиика срещу педала на съединителя под декоративната кора на колонката. на нея са вързани централното заключване и първата степен на чистачките(тази на която прекъсват).незнам дали има някакво определено име тая платка. ако някои има някакви идеи да помага

              Коментар


              • #8
                От: реле за чистачки на галопер

                Снимай я...............платката не кутийката..........По принцип мога да помогна ...пиши откъде си....!
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #9
                  От: реле за чистачки на галопер

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Снимай я...............платката не кутийката..........По принцип мога да помогна ...пиши откъде си....!
                  вече всичко е наред, взех въпросната платка от катастрофирал галопер и положението се оправи

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X