Обява

Свий
Няма добавени обяви.

разлика между uaz simbir и uaz 3160

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • разлика между uaz simbir и uaz 3160

    някои може ли да ми даде малко повече информациа относно този тип uaz заштото на раличните места го намирам под ралично име и вече тотално сам се обуркал.Например в www.uaz.bg се води като uaz 3162 a в www.uaz.ru има 2 модела единия е 3160 а другия е simbir ма кат дам да вида характеристиките на модале 3160 ми дава характеристиките на 31602,31605 и на 31608.Някой може ли да ми даде малко повече информация за тези модели има ли някаква ралика мезду тях и колко струват.Информация мозе да ми праштате и на имейла ми killer_diler@abv.bg
    предварително благодаря

  • #2
    Re: разлика между uaz simbir и uaz 3160

    Първоначално публикуван от killer_diller
    някои може ли да ми даде малко повече информациа относно този тип uaz заштото на раличните места го намирам под ралично име и вече тотално сам се обуркал.Например в www.uaz.bg се води като uaz 3162 a в www.uaz.ru има 2 модела единия е 3160 а другия е simbir ма кат дам да вида характеристиките на модале 3160 ми дава характеристиките на 31602,31605 и на 31608.Някой може ли да ми даде малко повече информация за тези модели има ли някаква ралика мезду тях и колко струват.Информация мозе да ми праштате и на имейла ми killer_diler@abv.bg
    предварително благодаря

    http://www.jeepinfo.ru/rus-jeep/uaz-3162-simbir.html
    http://www.uazbuka.ru/mdfmodel.htm#3162
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      горе долу разбирам нештата от саитоветв ма сам малко скаран с руския и ше е добре ако е на бг

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от killer_diller
        горе долу разбирам нештата от саитоветв ма сам малко скаран с руския и ше е добре ако е на бг
        Ееее, като се интересуваш от руски коли, гледай се сдобриш с руския. щото повече информация, отколкото има по руски сайтове, едва ли някой ще ти даде на български.

        За УАЗ-и в България - http://www.uaz.bg/
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          а има ли някаква разлика между теиа видове uaz и мозеш ли да ми казеш горе долу колко струва

          Коментар


          • #6
            Не знам що се хвърляш на Симбир, при положение че от УАЗ ги отрекоха и спряха от производство като изключително неудачен модел.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от killer_diller
              а има ли някаква разлика между теиа видове uaz и мозеш ли да ми казеш горе долу колко струва
              Не бих казал, че разбирам от УАЗ-ки. Точно обратното. От това, което съм видял насам - натам из нет-а 3162 е подобрена версия на 3160 и разликите май са наистина много малки.

              За цени са компетентни да се произнесат хората от последния линк, който ти дадох - вносителите на УАЗ в България.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                а има ли някаква разлика между 3160 3162 и uaz simbir

                Коментар


                • #9
                  Единя е малко по дълъг
                  ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                  Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                  Коментар


                  • #10
                    Не се занимавай със Симбира. Има там разлики в ширината на мостовете и т.н....Не се произвежда вече, има доста неизпипани неща и т.н....

                    Ако искаш такъв автомобил има Уаз-3163 Патриот. Скоро май ще има и нова модификация.

                    Коментар


                    • #11
                      аз доколкото знам сега маи uaz ше пускат некав пикап.А относно патриота тои горе долу кви пари,мозе ли малко повече инфо ма да не е на руски

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от killer_diller
                        А относно патриота тои горе долу кви пари,мозе ли малко повече инфо ма да не е на руски
                        А бе, човек, какво въртиш и сучеш, та не вземеш да попиташ официалния вносител на УАЗ в България?!? По-компетентни от тях да ти дадат отговор на въпрос за цени едва ли има?
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          ЦЕНА

                          ЦЕНАТА НА ПАТРИОТА Е 36000ЛВ. С ДДС. ЗА ВЕРСИЯ ЛИМИТЕД. БАЗОВАТА Е 32000 АКО НЕ МЕ ЛЪЖЕ ПАМЕТТА. ТОВА СА ЦЕНИ НА АТАНИК НА ЦАР БОРИС 3. САЙТ WWW.ATANIK.BG, АКО НЕ Е ПУСНИ ТЪРСЕНЕ.
                          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                          Коментар


                          • #14
                            ГРЕШКА

                            МАЙ НЯМА ТАКЪВ САЙТ, НО ФИРМАТА Е АТАНИК. НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СИ КУПЯ И АЗ УАЗ!!!. МЕЖДУ ДРУГОТО МОНТАЖ НА ОРИГИНАЛНА ЛЕБЕДКА ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ Е ОКОЛО 2000 ЛВ.
                            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                            Коментар


                            • #15
                              Re: ГРЕШКА

                              Първоначално публикуван от c_gul
                              МЕЖДУ ДРУГОТО МОНТАЖ НА ОРИГИНАЛНА ЛЕБЕДКА ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ Е ОКОЛО 2000 ЛВ.
                              Каква ще да е тази "оригинална лебедка" на УАЗ, дето струва толкова пари?!? Аз, като гледам по руските форуми, комай не съм срещнал много случаи, в които хората да използват руски лебедки ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X