Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв джип да си купя?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какъв джип да си купя?

    Да, това е и моят въпрос - какъв джип да си купя?

    Прочетох част и от останалите теми в раздела, но имам нужда от съвет, предложения, прегледи.

    Историята...
    Вчера отново реших да направя разходка с леката кола, минах през един проход и задълбах нагоре...



    Живея малко нависоко и зимата имам нужда от джип 4x4. Въобще от година търся 4x4. Сега обаче смятам, че трябва и да е малко off-road. В смисъл да мога да се разхождам из планините, както УАЗ-ките, които виждам там.
    Мисля си за Лада Нива, но не съм сигурен. Днес ви открих в този форум off-road маниаците и се зачетох за колите, които карате и които се продават. Ето тази ми хареса: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=35646
    Това тук също: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...48&postcount=6
    Но не знам дали още се продават. Просто търся и някаква добра, приемлива оферта, която да те грабне.

    Виждате и към каква цена съм се ориентирал.

    Ще се радвам ако помогнете.

  • #2
    До: Какъв джип да си купя?

    За бога,колега,само не Нива дълга база.Тойотата е страшен избор но не знам дали финансово ще ти хареса да намериш по-нов екземпляр.Ако е само за гората виж нещо с десен волан,от Англия напоследък идват много добри коли на хубави цени.

    Коментар


    • #3
      До: Какъв джип да си купя?

      Не пропускай да хвърлиш едно око и на Витарите
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • #4
        До: Какъв джип да си купя?

        Аз не съм никакъв фен на Ниви-те, но специално тази е най-красивата която съм виждал..... Предпочитам обаче да не я купиш и да си остане в Недялко, защото ще ми е жал за нея.....

        Иначе по-темата, след дълго следене на форума, наблюдения по състезания, с натрупаните знания, ако бях на твое място, бих си купил Митсубиши Паджеро - достатъчно автомобил, с всичките му екстри и глезотии за да си пътуваш комфортно с него по асфалт навсякъде и достатъчно оффроуд джип, за да си се катериш из планината и по черни пътища, без хард изпълнения разбира се, ако не е специално подготвен...

        Коментар


        • #5
          До: Какъв джип да си купя?

          Първоначално публикуван от newager Преглед на мнение
          ... Ще се радвам ако помогнете.
          На първо място ще трябва да си помогнеш сам.

          Като за начало си изясниш какво точно искаш от джипа. Че ако ти трябва само за да можеш зимата да си стигаш по-лесно до дома е едно, а ако искаш "както УАЗ-ките" е съвсем, ама съвсем друго ...

          И, поне аз, хич не разбрах към каква цена си се ориентирал. Колите, които си дал за пример, са горе-долу в двата края на диапазона, а между тях влизат още доста марки и модели.

          Както колегите вече са ти казали Тойота 80-та серия е чудесен автомобил, стига разходите по придобиването и поддръжката й да са "приемливи" за тебе.

          Иначе и предложението на Горби за Паджеро е добро.

          А да! И вземи да почетеш темите в този раздел. Доста от въпросите, за които вероятно ще се сетиш, вече са били задавани тук ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            До: Какъв джип да си купя?

            Защо не Нива? Това, което знам за тях е, че е здрава кола и евтина за поддръжка. Притеснява ме обаче дали става да се кара и в града.

            Първоначално публикуван от Георги Иванов (gorbi) Преглед на мнение
            комфортно с него по асфалт навсякъде и достатъчно оффроуд джип, за да си се катериш из планината и по черни пътища, без хард изпълнения разбира се
            Много добре описано. Това е, което търся.

            За съжаление вече и лятото ми е трудно да си стигам до дома, защото улицата е по-зле от черен път, тъй като е разбита и с камъни. Не съм фен на карането по магистрала и високите скорости, предпочитам да мина по някой "неизследван" път и така все се завирам, където не ми е мястото с леката кола.

            От 5 до 20 000 лв.

            Toyota ми харесва, да, какви са разходите за поддръжка на такава кола?

            Разберете, отказах се да търся някакъв конкретен модел кола, търся оферта, която да ме грамне. Търся джип, който да е здрав, да е поддържан. Не да закупя кола втора употреба и да се чудя кое първо да й оправя.

            Къде мога да прочета повече и за Pajarito? Също така предлага ли се някъде добро Паджеро?

            Коментар


            • #7
              До: Какъв джип да си купя?

              Първоначално публикуван от newager Преглед на мнение
              Не съм много голям фен на Нивите, но на тази конкретно почти всички проблеми руски части са сменени с аналози от западни автомобили, а състоянието й по-добро от нова

              В града се кара дорбе, но на дълъг път трябва да се примириш с доста ниска средна скорост...
              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

              Коментар


              • #8
                До: Какъв джип да си купя?

                Вземи си Тойота

                Коментар


                • #9
                  До: Какъв джип да си купя?

                  Вече 5-ти ден следя този форум, темите в него и най-вече продажбада на автомобили.

                  Аджеба, никой не се сети да погледне в този раздел "Какъв джип да си купя" и да предложи нещо дето продава, да каже плюсове и минуси. Всеки си продава без да търси купувачи, а купувачите него да търсят без да са наясно с предлаганото.

                  Не знам, все по-объркано ми става избора...

                  продавам нисан патрол y61
                  Продавам MITSUBISHI PAJERO II, 3.5 V6, 24V, 1998г., 208к.с.
                  Продавам Нисан GR ; Y-61 ; 2,8TD ; 130кс. ; 99г.


                  Продавам УАЗ хънтър
                  Продава се Уаз Хънтър

                  Коментар


                  • #10
                    До: Какъв джип да си купя?

                    е, ако искаш конкретни предложения, пусни тема "Купувам еликакъвси джип до еликолкоси пари..."

                    от тези обяви, дето си ги извадил, аз бих избрал патрула на Голди, но май не ти влиза в ценовия диапазон........


                    иначе, освен тези марки, за твоите цели може да погледнеш и някой JEEP
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #11
                      До: Какъв джип да си купя?

                      Първоначално публикуван от newager Преглед на мнение
                      Вече 5-ти ден следя този форум, темите в него и най-вече продажбада на автомобили.

                      Аджеба, никой не се сети да погледне в този раздел "Какъв джип да си купя" и да предложи нещо дето продава, да каже плюсове и минуси. Всеки си продава без да търси купувачи, а купувачите него да търсят без да са наясно с предлаганото.

                      Не знам, все по-объркано ми става избора...

                      продавам нисан патрол y61
                      Продавам MITSUBISHI PAJERO II, 3.5 V6, 24V, 1998г., 208к.с.
                      Продавам Нисан GR ; Y-61 ; 2,8TD ; 130кс. ; 99г.


                      Продавам УАЗ хънтър
                      Продава се Уаз Хънтър
                      Колега прочети внимателно тази тема и според мен сам ще стигнеш до правилния избор .http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=31504
                      JEEP PATRIOT, 2.0CRD , 2008
                      JEEP CHEROKEE XJ ,SPORT 4.0L 2000
                      JEEP COMMANDER, 4.7L , 2009
                      JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4.7L H.O , 2005 OVERLAND 0878102108 -Иван

                      Коментар


                      • #12
                        До: Какъв джип да си купя?

                        Първоначално публикуван от newager Преглед на мнение
                        Вече 5-ти ден следя този форум, темите в него и най-вече продажбада на автомобили.

                        Аджеба, никой не се сети да погледне в този раздел "Какъв джип да си купя" и да предложи нещо дето продава, да каже плюсове и минуси. Всеки си продава без да търси купувачи, а купувачите него да търсят без да са наясно с предлаганото.

                        Не знам, все по-объркано ми става избора...
                        Хората не идват тук да си предлагат стоката по простата причина, че този раздел на форума НЕ е за обяви.

                        А на тебе никой не може да ти помогне, ако не си наясно сам със себе си за какво точно ти трябва джип и какво ти харесва.
                        Затова, пак ти казвам, въз основа на прочетеното тук, си прецени горе-долу какво ти трябва, пък после вземи и посети някои от обявените машини. Поговори със собствениците, огледай колите, седни в тях, врътни едно кръгче. И, току-виж, някоя джипка ти казала, че е твоята ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Какъв джип да си купя?

                          Първоначално публикуван от newager Преглед на мнение
                          Вече 5-ти ден следя този форум, темите в него и най-вече продажбада на автомобили.

                          Аджеба, никой не се сети да погледне в този раздел "Какъв джип да си купя" и да предложи нещо дето продава, да каже плюсове и минуси. Всеки си продава без да търси купувачи, а купувачите него да търсят без да са наясно с предлаганото.

                          Не знам, все по-объркано ми става избора...

                          продавам нисан патрол y61
                          Продавам MITSUBISHI PAJERO II, 3.5 V6, 24V, 1998г., 208к.с.
                          Продавам Нисан GR ; Y-61 ; 2,8TD ; 130кс. ; 99г.


                          Продавам УАЗ хънтър
                          Продава се Уаз Хънтър
                          От тези модели не съм карал само y61-цата. Като комфорт съм напълно убеден в качествата на дългото Паджеро, а конкретно за този екземпляр съм чувал само суперлативи. А този двигател с неговите 208 к.с. е мечта.... Да не говорим, че има и газ...

                          Патрула на Голди също е проверена кола, чиито качества са безспорни. Цената също е нелоша.

                          Най-добре е да отидеш да ги покараш и двете и да видиш коя
                          е ти пасне, и двете ги виждам предимно в един регион на София.

                          Колкото до УАЗ-а - там за комфорт на пътя въобще не може да става дума....
                          Георги Гатев

                          Коментар


                          • #14
                            До: Какъв джип да си купя?

                            За съжаление съм "младши участник" и не мога да пиша лични съобщения, нито да отговарям в темите "Продавам", което е лошо за търсещите коли, когато не мога да се свържа с участниците на посочените координати.

                            Никой не вдига за УАЗ Хънтър (вчера и днес), нито за Лада Нива (миналата седмица)...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X