Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terrano II , 2,4 i , газ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Terrano II , 2,4 i , газ???

    Здарвейте колеги
    От 2 седмици имам Терано 2 бензин и смятам да го газифицирам.
    Въпроса ми е този модел създава ли проблеми при газифициране?
    Смятам да му сложа гзов инжекцион Bardolini на BSM.
    Благодря предварително на колегите с този модел ,които споделят своя опит.
    NISSAN TERRANO II , 2.4 i,къса база,BF Goodrich Winter slalom, 235/75/15

  • #2
    До: Terrano II , 2,4 i , газ???

    Да разбирам че е пълна инжекция?

    Не съм чувал за такъв газифициран, но няма причина да не стане. Важното е как ще го настроят, включително и запалването. До колкото съм разглеждал що за птица е двигателя, ня вярвам да има някакви големи изненади.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Terrano II , 2,4 i , газ???

      Двигателя е 2,4 12V , 116 к.с. пълен инжекцион. За това съм решил газов инжекцион да слагам. На Витарта ми се получи перфектно,но за Нисана нямам никаква информация . Дали не прецаква клапаните на газ или нещо друго? Ако има колега да е газифицирал точно този тип двигател, ще съм му благодарен да сподели впечатленията си.
      NISSAN TERRANO II , 2.4 i,къса база,BF Goodrich Winter slalom, 235/75/15

      Коментар


      • #4
        До: Terrano II , 2,4 i , газ???

        от май имам газов инжекцион турски казахами че е по лиценз на сименс за сега е супер разход 10 извън градско закупен за 850 лв 2г гаранция карам НИСАН ТИРАНО 2 98 г

        Коментар


        • #5
          До: Terrano II , 2,4 i , газ???

          аз карам такова терано 2–2,4 i 12 клапана, пълен инжекцион, 116 к.с. Купих го с холандски газов инжекцион и вече около 2000 км не ми е правил проблеми. Смених само бутилката щото оргиналната беше 120 литра и нямаше никакъв багажник. Надявам се да имаш успех в монтажа и много безаварийни километри.

          Коментар


          • #6
            До: Terrano II , 2,4 i , газ???

            Първоначално публикуван от renovod Преглед на мнение
            аз карам такова терано 2–2,4 i 12 клапана, пълен инжекцион, 116 к.с. Купих го с холандски газов инжекцион и вече около 2000 км не ми е правил проблеми. Смених само бутилката щото оргиналната беше 120 литра и нямаше никакъв багажник. Надявам се да имаш успех в монтажа и много безаварийни километри.
            Какъв разход ти дава на градско и извънградско?
            NISSAN TERRANO II , 2.4 i,къса база,BF Goodrich Winter slalom, 235/75/15

            Коментар


            • #7
              До: Terrano II , 2,4 i , газ???

              разходът е около 15 извънградско и 18 градско и горско

              Коментар


              • #8
                До: Terrano II , 2,4 i , газ???

                Първоначално публикуван от sveti54 Преглед на мнение
                ...разход 10 извън градско
                Ако го караш яваш-яваш, може. Ама това си е мъка.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  До: Terrano II , 2,4 i , газ???

                  че съм купил турска газова не значи че съм турчин ,не карам яваш ,яваш,акарам бавно бавно/нормално,нормално 90 100/пълен за риболов ,за три ,три деня, аннадъм му ефенди

                  Коментар


                  • #10
                    До: Terrano II , 2,4 i , газ???

                    Първоначално публикуван от sveti54 Преглед на мнение
                    че съм купил турска газова не значи че съм турчин ,не карам яваш ,яваш,акарам бавно бавно/нормално,нормално 90 100/пълен за риболов ,за три ,три деня, аннадъм му ефенди
                    Машалла!
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Terrano II , 2,4 i , газ???

                      Първоначално публикуван от renovod Преглед на мнение
                      разходът е около 15 извънградско и 18 градско и горско
                      Ми то като гледам страшна далавера било.
                      Той моя дето си го карам на бензин извънградско ми гори 9/100, каква е твоята полза от газовата само ти си знаеш.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Terrano II , 2,4 i , газ???

                        Първоначално публикуван от tomik Преглед на мнение
                        Ми то като гледам страшна далавера било.
                        Той моя дето си го карам на бензин извънградско ми гори 9/100, каква е твоята полза от газовата само ти си знаеш.
                        "Ползата" е че остава без багажник.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Terrano II , 2,4 i , газ???

                          Имам съшия нисан от полвин година съм с обикновена газова оредба върви си перфектно и с 32 литра минавам точно 200 км като 1/3 градско,1/3 извънгратско ,1/3 горско като не го жаля особенно градско и горско.Не е гърмяла никога ,а като е слагах сички казваха че ще гърми да съм слагал инжекцион ,ама нямаше кинти и съм доволен само имам един проблем и нз от какво е като напълня бутилката до горе първите 10км хълца на ниски обороти и после се оправя.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Terrano II , 2,4 i , газ???

                            ти си доволен колега но 16 газ нее малко на бензин колко ти гори?невярвам да гори повече от 10-11 л.с газов инжи.при добра настройка ще гори 11л.моето терано на дълък път пада на 9л.бензин и смесено каране като твоето но с ремарке 13л.ремаркето ми е голямо 160см.дължина.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Terrano II , 2,4 i , газ???

                              На бензин извън градско от Германия до България 16 с колесар и лодка,иначе нормално с 100-120 извън градско 12 бензин ,ама в гората и градско разхода става към 15-18 бензин затова сложих газова.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X