Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От днес и аз съм с Паджеро 2,5TDI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От днес и аз съм с Паджеро 2,5TDI

    има си забележки като всяка стара кола но е пушка и между другото някой да знае от къде мога в Русе да си взема читави гуми втора ръка че сега ми трябват пари за доизкусуряване на джипа и новите гумите остават на заден план за сега

  • #2
    До: от днес и аз съм с Паджеро 2,5TDI

    Поздравления.

    Дай малко снимки.

    Коментар


    • #3
      До: от днес и аз съм с Паджеро 2,5TDI

      Добре дошъл.
      Честито!
      За гуми, следи тук в "Купувам - Продавам".
      VARADERO SD2

      Коментар


      • #4
        До: от днес и аз съм с Паджеро 2,5TDI

        Със здраве да си го караш!

        Коментар


        • #5
          До: От днес и аз съм с Паджеро 2,5TDI

          Честита придобивка Бай Миле Много безаварийни! Иначе повечето хора които продават в Купувам - Продавам пращат по куриер, така че ще намериш гумици там.

          П.С.
          Покажи някоя снимка да го видиме
          GSM: 0898 554713
          Уебсайт: BULEXTREME.com

          Коментар


          • #6
            До: От днес и аз съм с Паджеро 2,5TDI

            добре дошъл в отбора!!!

            давай снимки, за да е пълно удоволствието

            Коментар


            • #7
              До: От днес и аз съм с Паджеро 2,5TDI

              Първоначално публикуван от BAI MILE Преглед на мнение
              ..и между другото някой да знае от къде мога в Русе да си взема читави гуми втора ръка че сега ми трябват пари за доизкусуряване на джипа и новите гумите остават на заден план за сега
              Колега, моля да уточниш - какъв размер ще търсиш и с какво предназначение да са - за асфалт, за кал... Така по-лесно биха могли да те ориентират останалите участници.

              Поздравления за придобивката.
              Последно редактирано от nickbochev; 12-09-09, 17:57. Причина: буквичка ;)
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • #8
                До: От днес и аз съм с Паджеро 2,5TDI

                Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                Колега, моля да уточниш - какъв размер ще търсиш и с какво предназначение да са - за асвалт, за кал... Така по-лесно биха могли да те ориентират останалите участници.

                Поздравления за придобивката.
                Също така ако ще си офф-роудър прочети хубаво за гумите и какво къде може да се ползва, че са си сериозна инвестиция(не са евтини) и избери такива гуми, че да можеш да изкараш максимума от джипката си за това за което искаш.
                GSM: 0898 554713
                Уебсайт: BULEXTREME.com

                Коментар


                • #9
                  До: От днес и аз съм с Паджеро 2,5TDI

                  Първоначално публикуван от empty Преглед на мнение
                  Също така ако ще си офф-роудър прочети хубаво за гумите и какво къде може да се ползва, че са си сериозна инвестиция(не са евтини) и избери такива гуми, че да можеш да изкараш максимума от джипката си за това за което искаш.
                  ами като за начало мисля да си взема някакви за асфалт както се досещате аз съм начинаещ и те първа ще прохождам но важното е че направих първата крачка и осъществих една детска мечта в момента съм в бокса и сменям всичко отдолу по окачването че май не е сменяно никога тампоните мязат на едногодишна баница но това не е важно след като го изкарам ще го снимам и ще ви покажа с какво съм се сдобил

                  Коментар


                  • #10
                    До: От днес и аз съм с Паджеро 2,5TDI

                    Първоначално публикуван от BAI MILE Преглед на мнение
                    ами като за начало мисля да си взема някакви за асфалт както се досещате аз съм начинаещ и те първа ще прохождам но важното е че направих първата крачка и осъществих една детска мечта в момента съм в бокса и сменям всичко отдолу по окачването че май не е сменяно никога тампоните мязат на едногодишна баница но това не е важно след като го изкарам ще го снимам и ще ви покажа с какво съм се сдобил
                    Ако питаш мен купи някакви АТ гуми. Те са за всякакъв сезон и също така са проходими и в гората. Аз съм с BG Goodrich All-Terrain и съм доста доволен. Свалят малко скороста и по магистрала с повече от 120 не може, но пък ходиш на всякъде.
                    GSM: 0898 554713
                    Уебсайт: BULEXTREME.com

                    Коментар


                    • #11
                      До: От днес и аз съм с Паджеро 2,5TDI

                      доста силно казано-"ходиш на всякъде",по скоро може да те изненадат на всякъде,не че и аз не съм със същите де

                      Коментар


                      • #12
                        До: От днес и аз съм с Паджеро 2,5TDI

                        Аз също ползвам BF Goodrich AT на Монтерото.За сухи горски пътеки/камънаци са ок. За дълбока кал не стават. Зимата са доста добре, сравнени с МТ, но не са зимна гума.Лятото се държат много добре на асфалт, но при по-висока скорост аквапланингът ги мъчи.31-ците са стабилни при висока скорост и в завои, но вдигат разхода, примерно с литър.За изсилване могат да вдигнат доооста повече от 120 километра(поне моето може), но при тази скорост и размер на гумата джипа си лети като чук без дръжка.
                        С две думи добър компромис като всесезонна, единствена гума, пасва идеално на паджерото.Остава да се разберете с цената.
                        08седемшест5едно513четири

                        Коментар


                        • #13
                          До: От днес и аз съм с Паджеро 2,5TDI

                          Да ти е честито със здраве да се ровите из калта и мн безаварйни километра

                          Коментар


                          • #14
                            До: От днес и аз съм с Паджеро 2,5TDI

                            Като казах 120 км исках да кажа, че това е скоростта с която карам без да влизам във високи обороти. Като съм със 120 съм на 3200 оборота.
                            GSM: 0898 554713
                            Уебсайт: BULEXTREME.com

                            Коментар


                            • #15
                              До: От днес и аз съм с Паджеро 2,5TDI

                              мерси за съветите сега остава да си намеря а между другото днес свалях предно стъкло и го залепих отново защото се беше разлепило от горната страна и леко прокапа но сега всичко е точно някой ако чуе нещо за гуми да свирка

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X