Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Geolandar MT vs Wrangler MT/R

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    на последния маршрут в неделя една тойота пикап с 35" MT/R се представи супер неубедително. нищо не казвам за гумите ама май не са за навсякъде. естествено това е изключение от правилото
    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

    Коментар


    • #92
      то зависи и от колата и от шофера...
      аз съм закъсвал в глина, но бях сам и като по учебник в средата на поляна с навидима ракичка в средата
      Разбира се гумите не са пенкилер, а зависи и какъв размер са, големите валяци не са много зарибяващи за мен. висока и по-тясна гума е за предпочитане, а там кадето не е, МТ/Р-ите се изпускат доста добре.

      Коментар


      • #93
        По тесните гуми са за предпочитане само ако искаш по лесно да затъваш

        Коментар


        • #94
          Първоначално публикуван от митко
          нищо не казвам за гумите ама май не са за навсякъде. естествено това е изключение от правилото
          Много съм далеч от илюзии, че гумите ми стават за навсякъде.
          В същност, такива, които да са еднакво добри "за навсякъде", просто няма. Макар, че някои колеги с Малатеста Кобра май са убедени, че са намерили Гумата ...

          При положение, че е абсурд една единствена гума да е еднакво добра на всякакви терени, то задачката е да се подберат гуми, които да са достатъчно добри за достатъчно голям брой ситуации.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #95
            Първоначално публикуван от V93
            Първоначално публикуван от митко
            нищо не казвам за гумите ама май не са за навсякъде. естествено това е изключение от правилото
            Много съм далеч от илюзии, че гумите ми стават за навсякъде.
            В същност, такива, които да са еднакво добри "за навсякъде", просто няма. Макар, че някои колеги с Малатеста Кобра май са убедени, че са намерили Гумата ...

            При положение, че е абсурд една единствена гума да е еднакво добра на всякакви терени, то задачката е да се подберат гуми, които да са достатъчно добри за достатъчно голям брой ситуации.
            Най-важното е на ТЕБ да ти харесват и да те радват, а че има по-добри за всяка една ситуация (било за кал, за сняг, за камъни, за път...) това не е важно, защото идеални гуми няма, има най-добър личен избор

            Коментар


            • #96
              Първоначално публикуван от alex_markov
              Най-важното е на ТЕБ да ти харесват и да те радват
              Ами гуметата си ми харесват.
              Само дето пак съм в чуденка какво е правилното налягане, до което трябва да се помпат. Снощи погледнах в наръчника на дизел-детевоза и виждам, че освен указанията:
              1.8 отпред, 2.0 отзад за гуми с размери 235/75 R15 265/70 R15

              имало и за LT235/70 R15 - отпред 2.7, отзад - 3.1

              При положение, че MT/R-ите са с маркировка 31х10.5R15LT излиза, че и те трябва да се помпат на повече, отколкото предишните Р265/75R15=
              Ние не сме неутрални!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X