Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Geolandar MT vs Wrangler MT/R

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Убеден съм , че няма да останеш разочарован !

    Коментар


    • #62
      Чавдаре,

      Честити нови гуми! Със здраве и дано това се е оказал правилният избор за теб!

      Чакаме репорт за поведението им извън пътя най-късно до неделя (03.12.2006г.) вечер..

      Коментар


      • #63
        Честито и със здраве да ги караш
        sigpic УАЗ-452

        Коментар


        • #64
          Честито, дано останеш доволен, чувал съм доста добри отзиви за тях!

          Коментар


          • #65
            Честити нови цвички, пък да ги тестваме уикенда а?
            VITARA, SAMURAI
            FIAT PANDA 4x4 CABRIO
            RENAULT ESPACE QUADRA
            ...и едно сивикче за града...

            Коментар


            • #66
              Честито и от мен ,със здраве да си ги "търкаляш"
              B+

              Коментар


              • #67
                Първоначално публикуван от Yordan Kolev
                Митко разкажи малко повече за тая гума. Интересува ме дали е шумна на асвалта, че мойте вият като линейки. Чуват се от стотици метри. В движение по телефона не мога да говоря.
                Иначе за камъни не ми трябва кой знае какво сцепление, важен ми е шумът и как се държат на кал. Ако можеш да я сравниш с някоя гума позната тук при нас ще съм ти много благодарен.
                шума лично за мене е много относително понятие. ако колата ти е супер тиха, музиката изключена и пътя перфектен тогава и най малкия външен шум ще ти се струва посегателство върху слуха ти. да ама не, ние караме таралясници с огромни валяци, волумето винаги на мах и по лоши пътища (или извън тях). при това положение аз не отдавам прекомерно голямо значение на шума. все пак сами сме си избрали да караме това което караме там където го караме и по начина по който го караме

                на въпроса ти - да, по шумни са в сравнение с предишните гуми на джипа, които бяха ханкук 30" . не съм и очаквал друго. особено се чуват когато потегляш - до 5 км/ч. и когато спираш. тогава може да преброиш грайферите, особено в последните 2 м. преди светофар, когато се движиш със скорост 1м/ч, тоест почти си спрял. отдавам го на много големите и рядко разположени грайфери. дълбочината на шарката е около 15- 20 мм. гумата е много мека. сравнение: предишните гуми на диването бяха good year wrangler MT 33" и ми се струваха по шумни, плюс че шумяха при всякаква скорост, докато тези утихват. естествено и дума не става за шум от рода на "Чуват се от стотици метри. В движение по телефона не мога да говоря". говоря си спокойно по телефона, отвънка се чуват на 5 м.. сега за калта - намирам ги перфектни за което, ама аз кво ли разбирам няколко пъти се хаквам умишлено в дълбока кал, след което се окопавам, спирам и след това потеглям. драпат като се едно си с вериги. та така, ако си купувам други, пак ще са такива, макар че има и доста по евтини алтернативи. надявам се да съм ти бил полезен

                а, чак сега зацепих че анкетата е за good year wrangler . ми и аз карах такива, не са много лоши, гласувам за тях, щото не съм карал йокохама ама йокохамата по ми харесва на външен вид
                Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                Коментар


                • #68
                  Излиза че ако си сложа тракторни (рибена кост) няма да има голяма разлика в шума в сравнение с мойте. Явно карам некви уникални музикални гуми. Според мойте критерий Кобрата не издават абсолютно никакъв шум. Ще взема да запиша едно клипче да чуете всички шумът и да кажете дали е нормален, щото май е в повечко ама доста.
                  http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                  Коментар


                  • #69
                    Може ли да споделиш от къде ги взе и колко струваха (точно този размер 31х10.5х15)
                    Technical Rescue Direct - life lies in courage
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                    Коментар


                    • #70
                      Благодаря на всички за информацията и пожеланията.
                      Тест в условия "максимално близки до бойните" предстои още този уикенд (ако не ми мине котка път със замяната на едни скапани селенови втулки ).

                      Първоначално публикуван от icerunner
                      Може ли да споделиш от къде ги взе и колко струваха (точно този размер 31х10.5х15)
                      Доставка, баланс и монтаж - Влади (Голди)
                      Цена 363 лв за 1 брой
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #71
                        А дали Голди ще бъде така добър да каже цена за 265/70/16 и до колко време ще могат да се доставят ако ги няма в наличност?

                        Коментар


                        • #72
                          Първоначално публикуван от nixn
                          А дали Голди ще бъде така добър да каже цена за 265/70/16 и до колко време ще могат да се доставят ако ги няма в наличност?
                          Не мисля, че МТ/R-ите ги има в този размер. По инфо от сайта на Goodyear размерите са:

                          LT235/75R15
                          LT235/85R16
                          LT225/75R16
                          LT245/75R16
                          LT265/75R16
                          LT285/75R16
                          LT305/70R16
                          LT305/70R16
                          255/55R19
                          30x9.50R15LT
                          31x10.50R15 LT
                          31x11.50R15 LT
                          32x11.50R15LT
                          33x12.50R15LT
                          35x12.50R15LT

                          А за доставки няма да се учудя на срокове от поне 2-3 месеца ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #73
                            Добре де и 265/75/16 става стига да не ги донесе Баба марта от щатите че може и да ми мине дотогава...

                            Коментар


                            • #74
                              Първоначално публикуван от V93
                              Цена 363 лв за 1 брой
                              кво стаа бе? а аз си мислех че мойте гуми са скъпи - $960 - 4 гуми с джанти, монтирани и балансирани, плюс 20 гайки и 4 капачки.
                              Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                              http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                              http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                              Коментар


                              • #75
                                Първоначално публикуван от митко
                                Първоначално публикуван от V93
                                Цена 363 лв за 1 брой
                                кво стаа бе? а аз си мислех че мойте гуми са скъпи - $960 - 4 гуми с джанти, монтирани и балансирани, плюс 20 гайки и 4 капачки.
                                Как кво става?!? Ти си отвъд Голямата вода. Пък там нали сте все социално слаби, някои неща са ви по-евтинки.

                                А ние сме в социалистическа Европа. Доде дойдат дотук гуметата отгоре на цената се натрупват транспортни разходи, мита, данъци. При тебе sales tax колко беше - 7%? Нашият ДДС е 20 ...
                                Отделно, дето търговците при по-малки обеми залагат по-висок mark-up. Да не говорим пък, че това са Жипови гуми. А, както всички в България знаят, който кара Жип, значи е мангизлия и не трябва да се жали ..

                                П.П. Между другото, за гуми с някой размер отгоре цената беше 417, а за още по-големи (и по-трудни за намиране) отива и над 700 лв ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X