Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за планка на предния диференциал

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за планка на предния диференциал

    Колеги някой сменял ли е планката за закрепване на предния диф към двигателя-става дума за тази от ляво на мотора,която е хваната и към тампона на двигателя?Питам,защото моята е почти цялата скъсана и дифа се държи на две места в момента.Интересува ме подхода на работа-трябва ли да свалям тампона на двг и да охлабвам дифа за да слезе надолу или...планката ще излезе само след развиване на закрепващите я гайки.Благодаря предварително.Утре трябва да я сменя,докато не е станало късно,че след това лошо-нов кожух и т.н.

  • #2
    До: Въпрос за планка на предния диференциал

    Виж в архива, имаше тема. Голямо свинство. Преправя се с подрамника от шевинивата, иначе няма оправия.
    Ако нещо те притеснява - чарка от шевито е всъщност изначално проектния. После заради поевтиняване, на конвейера е заминало това, от което патиш не само ти.

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за планка на предния диференциал

      Първоначално публикуван от niva men Преглед на мнение
      Колеги някой сменял ли е планката за закрепване на предния диф към двигателя-става дума за тази от ляво на мотора,която е хваната и към тампона на двигателя?Питам,защото моята е почти цялата скъсана и дифа се държи на две места в момента.Интересува ме подхода на работа-трябва ли да свалям тампона на двг и да охлабвам дифа за да слезе надолу или...планката ще излезе само след развиване на закрепващите я гайки.Благодаря предварително.Утре трябва да я сменя,докато не е станало късно,че след това лошо-нов кожух и т.н.
      Прави го на време, защото и аз като тебе карах със спукана планка и стана една-не е за разправяне-айде още малко,айде още малко и......!Сваля се тампона на мотора за да смениш планката,но не е нищо сложно.Огледай и шпилките на другите две места.И ако не ти се преправя захващането съвета ми е да усилиш планката има как.
      0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за планка на предния диференциал

        Благодаря колеги-подсилихме въпросната планка и се надявам да държи.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X