Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тракторите с които работим...или кой какъв трактор/и притежава?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тракторите с които работим...или кой какъв трактор/и притежава?

    Снимки и кратко описание на тракторите, с които работят OFFRoad членовете..., да видим кой има най-стария работещ трактор, най-новия, най-големия, най-малкия...и др.
    Последно редактирано от Sapfir; 09-09-09, 15:54.

  • #2
    До: Тракторите с които работим...или кой какъв трактор/и притежава?

    Владимировец T-28
    Това ми е първия трактор, с който съм работил и още работя с него но много рядко.
    Произведен е през 1964 година във Владимировския моторотракторен завод.
    Пазя го поради сантиментални причини...горе-долу мой набор е.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Sapfir; 09-09-09, 17:20.

    Коментар


    • #3
      До: Тракторите с които работим...или кой какъв трактор/и притежава?

      Eто моя Т-16 М в процес на стягане ще кача снимки в готов вид скоро!
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #4
        До: Тракторите с които работим...или кой какъв трактор/и притежава?

        Моя корав малък боец е Т-25 колко е извлекъл за 20 години горкия паметник требе да му направим.Невероятно корава машина за размера си
        К мирной жизни не пригоден.
        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

        Коментар


        • #5
          До: Тракторите с които работим...или кой какъв трактор/и притежава?

          ето това е моят трактор ЮМЗ 6L на 300 моточаса
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #6
            До: Тракторите с които работим...или кой какъв трактор/и притежава?

            Първоначално публикуван от Дон Нуцо Преглед на мнение
            Eто моя Т-16 М в процес на стягане ще кача снимки в готов вид скоро!
            Ще стане...само трябваше да облепиш гумите, че после голямо търкане с Кореселин ше падне . Един комшия има същия с крик,твоя няма ли самосвален кош или си го свалил

            Коментар


            • #7
              До: Тракторите с които работим...или кой какъв трактор/и притежава?

              Първоначално публикуван от mitaka 23 Преглед на мнение
              ето това е моят трактор ЮМЗ 6L на 300 моточаса
              МНОГО яки тръби има, как на 300 часа, след основен ли? Как го обезвъздушаваш твоя, че аз имам същия и като глътне въздух по 3 часа обезвъздушаване има
              Освен помпане на подкачащата и отвивиане на болчетата... кво се прави, като помпаш педала на газта има ли некакъв ефект...

              Коментар


              • #8
                До: Тракторите с които работим...или кой какъв трактор/и притежава?

                Гумите ще ги сменям с нови, има крик и леген ще кача снимки вече е готов, а ЮМЗ - то е много добре запазено колега поздрави почти ново.

                Коментар


                • #9
                  До: Тракторите с които работим...или кой какъв трактор/и притежава?

                  Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                  Моя корав малък боец е Т-25 колко е извлекъл за 20 години горкия паметник требе да му направим.Невероятно корава машина за размера си
                  Пусни снимка де...

                  А няма ли повече колеги с трактори или какво...Вие които сте с JOHN DEERE, CASE, MF, New Holland...също, много сте срамежливи, не се срамувайте и те са марки , аз моя TS 115 ще го снимам утре. А сега ви представям най-новото ни попълнение: John Deеre 6920, 2003г., 5800 часа
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #10
                    До: Тракторите с които работим...или кой какъв трактор/и притежава?

                    Първоначално публикуван от Sapfir Преглед на мнение
                    МНОГО яки тръби има, как на 300 часа, след основен ли? Как го обезвъздушаваш твоя, че аз имам същия и като глътне въздух по 3 часа обезвъздушаване има
                    Освен помпане на подкачащата и отвивиане на болчетата... кво се прави, като помпаш педала на газта има ли некакъв ефект...
                    Е какво е товаВсеки дизел ако дърпа въздух това е до ежектора след него може да пропуска гориво.Това е закона на дизелитеИ никога не помпай на газта на дизелов двигателТова показва че нямаш и представа как работи туй чудо
                    К мирной жизни не пригоден.
                    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                    Коментар


                    • #11
                      До: Тракторите с които работим...или кой какъв трактор/и притежава?

                      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                      Е какво е товаВсеки дизел ако дърпа въздух това е до ежектора след него може да пропуска гориво.Това е закона на дизелитеИ никога не помпай на газта на дизелов двигателТова показва че нямаш и представа как работи туй чудо
                      Прав си отвсякаде, но голям инат е моя дизеляк...неще и неще да пали

                      Коментар


                      • #12
                        До: Тракторите с които работим...или кой какъв трактор/и притежава?

                        Ми то ЮМЗ-то лесно се обезвъздушава: Палиш пусковото вдигаш декомпресьора на големия ДВГ зацепваш и развиваш кранчето на филтара, така да върти докато не потече гориво през тръбичката, след това пускаш декомпресьора на големия и си готов вече двигателят ти пее.
                        Кольо Динев

                        Коментар


                        • #13
                          До: Тракторите с които работим...или кой какъв трактор/и притежава?

                          Най стария и първи мой трактор беше тл-30 ,произведен от завода в Карлово инжинера който е поектирал трактора шапка му свалям пък май и не само аз щом Same все още го произвеждат модернизиран разбира се . Сега имам Болгар т 54в даже днеска си го покарах.А строителна техника да пишем ли?

                          Коментар


                          • #14
                            До: Тракторите с които работим...или кой какъв трактор/и притежава?

                            Болгар МТЗ 80 от началото на демокрацията е при мене но го мъчиме цялата рода много корава машина.
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #15
                              До: Тракторите с които работим...или кой какъв трактор/и притежава?

                              Първоначално публикуван от жеко Преглед на мнение
                              Най стария и първи мой трактор беше тл-30 ,произведен от завода в Карлово инжинера който е поектирал трактора шапка му свалям пък май и не само аз щом Same все още го произвеждат модернизиран разбира се . Сега имам Болгар т 54в даже днеска си го покарах.А строителна техника да пишем ли?
                              Багер, товарач, фадрома, трактор с багерна стрела пиши ги и тях...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X