Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нуждая се от съвет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нуждая се от съвет

    Здравейте.Итересуваме някои дали знае как се използа това http://www.johngunshop.com/articlede...?ArticleID=341 и може ли да ми обисни.И дали е надевжно в прострелването на Оптика.Благодаряви предварително

  • #2
    До: Моля Помогнете ми!!!

    http://www.shootnhunt.com/scopes_sig...s/0919864.html

    Коментар


    • #3
      До: Моля Помогнете ми!!!

      Ходих на изложението лов и риболов и човек любезен горе-долу ми обясни.Пръчката от долу е магнит.Лепиш го на цевите или цевта и гледаш оптиката през уреда.Нагласяш го на око и бележиш къде си го залепил-точно и рисуваш скалата на лист с молив.Стреляш и отново слагаш уреда.Отново рисуваш с ръка скалата и отбелязваш мястото на залепване на магнита.Стреляш пак,настройваш оптиката докато не улучиш центъра.После пак стъпките с уреда.Като смениш боеприпаса с различен от простреляния,отново и отново и ала-бала пич.Това не е уред а е нещо спомагателно за хора ,които свалят и качват оптиката и сменят боеприпаса.Според рисунките на скалата ,които си правил да нагласиш оптиката.Отново ала-бала.
      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

      Коментар


      • #4
        До: Моля Помогнете ми!!!

        Първоначално публикуван от petrobb Преглед на мнение
        Приятелю, в този форум се изприказваха толкоз приказки за оптики,пристрел и всичко което ти е необходимо че чудя изобщо защо си даваш парите за глупости, ама "всеки башка си гали булката".
        Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

        Коментар


        • #5
          От: Нуждая се от съвет

          Всички "сухи" уреди за прострелка са направени за да те насочат при първите изстрели и да ти спестят патрони. Прецизната настройка винаги се прави със стрелба на реалната дистанция и корекции съобразно попаденията. Същото върши и първоначалното "пускане" на 2 куршума на дистанция 40 - 50 м. Те са достатъчни, за да те насочат в правилната посока, преди същинската настройка.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X