Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се похваля, по добро от Тойота е....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Да се похваля, по добро от Тойота е....

    Честито и от мен.Това е марката.
    Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
    На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
    Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

    Коментар


    • #17
      До: Да се похваля, по добро от Тойота е....

      Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
      Миналата година на изложението в София гледах че Тойота и Нисан предлагат палатки които се монтират на капака на товарното помещение, посредством допълнителна удължаваща плоскост. Така багажа ти остава долу в товарното а отгоре си на палатка. Не говоря за тези покривните изделия дето са по 3000 лв. а за най нормална палатка интегрирана за пикап. Предполагам че фабричната е много скъпа но все пак човек може да си поиграе и да си направи сам
      ето линк:
      http://www.pickupspecialties.com/Truck_tent_main.htm
      но тези ти взимат целия пикап ...
      Не ми се иска палатка. Предпочитам нещо такова като на снимката. Само че няма да е тая година. Нямам никакво време да го правя. Ако даде време за другото лято ще го мисля. Идеята е покрива да се повдига като на Видев, но да е от стъкломат за да е по леко. Другото е, че искам да се сваля и качва лесно от 2ма души. Не съм измислил закрепването към купето как да става
      Прикачени файлове
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #18
        До: Да се похваля, по добро от Тойота е....

        Това мисля,че ще ти хареса .Хубавото на пикапите е че могат да им се монтират такива настройки, и от работно муле се превръщат в прекрасен кемпер.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #19
          До: Да се похваля, по добро от Тойота е....

          Първоначално публикуван от Stefan_yj Преглед на мнение
          ... .Хубавото на пикапите е че могат да им се монтират такива настройки, и от работно муле се превръщат в прекрасен кемпер.
          Ориентировъчно, каква е цената на подобна кемпер - присадка ??
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #20
            До: Да се похваля, по добро от Тойота е....

            Мнооого ми хареса. Някъде в БГ виждал ли си да се продава нещо такова?
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #21
              До: Да се похваля, по добро от Тойота е....

              Незнам в България дали се предлагат , предполагам ще има интерес към подобни настройки.

              Направи ми впечатление и реших да споделя

              Коментар


              • #22
                До: Да се похваля, по добро от Тойота е....

                Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                Не ми се иска палатка. Предпочитам нещо такова като на снимката. Само че няма да е тая година. Нямам никакво време да го правя. Ако даде време за другото лято ще го мисля. Идеята е покрива да се повдига като на Видев, но да е от стъкломат за да е по леко. Другото е, че искам да се сваля и качва лесно от 2ма души. Не съм измислил закрепването към купето как да става
                Първо Честито!!! Много безаварийни да му врътнеш. Но това дето си го драснал и от стъкломат по твоята идея направено,двама души не могат да го метнат.Мисли за механизъм да се пъхаш под него и тогава и сам си го сваляш и качваш.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • #23
                  До: Да се похваля, по добро от Тойота е....

                  Митак .... много добра идея!!

                  Само да споделя, че плоскост, 1 на 2 метра дебела около 8 мм. направена от стъкломат (ама със специален пълнеж) тежи 4-5 кг.
                  На въпросното чудо, яхтаджиите му викат "джамборе" ... става достатъчно здраво и леко. Представлява нещо като вата, или текстилен филц .... на дупки с дебелина 4-5 мм. Технологията е гел, "джамборе" и после само един .... е може и повече слоеве стъкломат. Става нещо като сандвич.
                  На моето корито, второто дъно съм го правил от това. До сега не е мръднало!

                  Айде ..... да действаме ....
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • #24
                    До: Да се похваля, по добро от Тойота е....

                    Румене, ще трябва да мина да го видя това корито и да ми обясниш повече за технологията кръстена на фамилията ми. А и да ми кажеш въпросните материали откъде могат да се намерят, ще да създавам бюджет за догодина.
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Да се похваля, по добро от Тойота е....

                      Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                      Ориентировъчно, каква е цената на подобна кемпер - присадка ??
                      Извинявам се за офтопика.
                      Цените като ги гледам варират от 5000$ за 95г. до към и над 20 000$ за модели на 1-2 г. При това- цените са в САЩ...
                      от campingworld.com.
                      Per aspera ad astra.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Да се похваля, по добро от Тойота е....

                        Ами интересува ме ако знаеш нещо из Европа. Този сайт го гледах. Нещата са хубави но са далече и не са в моя бюджет. А и някак си ми се иска да си го направя сам.
                        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Да се похваля, по добро от Тойота е....

                          Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                          Ориентировъчно, каква е цената на подобна кемпер - присадка ??
                          http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/se...sAfterCreation=

                          Коментар


                          • #28
                            До: Да се похваля, по добро от Тойота е....

                            Благодаря колега. Колко време се чудих как се казва това чудо на немски. Цените не са толкова ужасни в предвид оборудването на кемперите. Даже си харесах едно такова чудо. Чудя се дали зимата цените падат. Ще следя за такива неща.
                            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Да се похваля, по добро от Тойота е....

                              Аз ги следя от към Нова година(цените), не че падат, а ми по-скоро някои се продават и излизат нови. Аз си мисля..... ако някой дето ги разбира епоскидните смоли, му се занимава да изработи корубата, пък после кой както иска да си оборудва вътре (според бюджета). Ееех, малко се размечтах


                              http://www.geocar.com/

                              Тука не виждам цени, но много ми хващат окото...

                              Коментар


                              • #30
                                До: Да се похваля, по добро от Тойота е....

                                За мен по скоро това е по подходящо. http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...me&tabNumber=2
                                Онези от последния линк мисля, че са силно закрепени и няма да може да се демонтират за един час. А на мен пикапа основно ми трябва за други цели. Искам да мога да сложа нещото и за десет дена да обиколя нейде. Мислих и за едни ремаркета който се разгъват, но това значително ограничава мобилноста при Офф.
                                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X