Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Програма за свойства на снимки?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Програма за свойства на снимки?

    Чувал съм,че има програма,която показва с какъв апарат и кога е направена дадена снимка.....
    Има ли такава програмка, и ако да, къде да я намеря?
    Да не зависиш от "Органи" в България....

  • #2
    До: Програма за свойства на снимки?

    ACDSee се казва таз която аз знам, казва си и майчиното мляко...

    Коментар


    • #3
      До: Програма за свойства на снимки?

      Да, ACDSee чрез properties>metadata показва всичко, но Photoshop пък може да скрие всички данни, ако човек пожелае да не се виждат

      Коментар


      • #4
        До: Програма за свойства на снимки?

        Това може да го видиш и без програма.Exif информацията може да я видиш като натиснеш десния бутон на мишката върху файла и properties (след това details ако си с vista,при xp беше нещо друго-мисля,че последния лист и advanced).
        Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

        Коментар


        • #5
          До: Програма за свойства на снимки?

          Информацията наистина се казва exif, съдържа се във необработваните файлови изображения и може да се чете от повечето програмки служещи за разглеждане и обработка на снимки. Може и както колегата по-горе спомена и само с десния бутон и properties.....
          ACDSee, Picasa, Irfanview (тази горещо я препоръчвам, безплатна е) - това са най-разпространените малки програмки за разглеждане и обработка.....

          Коментар


          • #6
            До: Програма за свойства на снимки?

            За Exif най-добрата е PhotoMe
            Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

            Коментар


            • #7
              До: Програма за свойства на снимки?

              Също така има плъгини за браузъри, които да ти покажат екзифа с десен бутон върху снимката още в страницата, бе зда се налага да я сваляш. Аз например ползвам IExif на този компютър(не по някакви особени причини, а защото първо него намерих), но има и много други. Лесно се намират с Гугъл.
              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

              Коментар


              • #8
                До: Програма за свойства на снимки?

                Oт безплатните най-доброто с което съм боравил досега е FastStone Image Viewer.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #9
                  До: Програма за свойства на снимки?

                  Мерси много за бързите отговори на всички

                  Пробвах с ACDSee,но точно тези снимки,които искам, не излиза нищо за тях....на другите си казва всичко
                  Да не зависиш от "Органи" в България....

                  Коментар


                  • #10
                    До: Програма за свойства на снимки?

                    Първоначално публикуван от FBravo Преглед на мнение
                    Мерси много за бързите отговори на всички

                    Пробвах с ACDSee,но точно тези снимки,които искам, не излиза нищо за тях....на другите си казва всичко
                    Щом не излиза EXIF, значи някой е използвал програма за обработка, която скрива първичната информация от камерата....

                    Коментар


                    • #11
                      До: Програма за свойства на снимки?

                      Почти всички програми, които променят размера на цяла директория снимки, с настройките по подразбиране махат и EXIF-а.
                      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X