Обява

Свий
Няма добавени обяви.

тюркиш ленд ровър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • тюркиш ленд ровър

    http://www.otokar.com.tr/en/products...spx?kategori=9
    Гледам аркадашите имат вече лиценз за дифендери.Хубавото в случая е,че с години такива лицензи се държат и добрия стар камоин ще бъде на разположение на всички които не харесват модела 2007 още много време.От турция митата са облекчени,така че и частно лице може да се сдобие.
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

  • #2
    А дали се произвеждат вече?
    Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

    Коментар


    • #3
      Братчед,

      Otokar правят много отдавна Дифендъри, но за съжаление само за вътрешна консумация, проверено е..

      Коментар


      • #4
        аз за пръв път го чувам.как ли са се уредили.освен сантана не знам друг да ги прави.а това за вътрешна консумация какво означава?Че ако си го купя оттам и ще ме изръсят една торба пари за такси за да компенсират разликата в цените?
        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от братчеда
          аз за пръв път го чувам.как ли са се уредили.освен сантана не знам друг да ги прави.а това за вътрешна консумация какво означава?Че ако си го купя оттам и ще ме изръсят една торба пари за такси за да компенсират разликата в цените?
          дори и не е до торбата с пари. просто не дават. анлогичен е случая с любимата ми Toyota LC FJ 40, която се произвеждаше в бразилия до 2001 г. , даже и с дизели на мерцедес. правени са нееднократно опити, включително и от хора с по големи възможности да я изнесат, но не става...
          Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
          http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
          http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

          Коментар


          • #6
            Добре де, а с частите как стоят нещата. Те дали могат да се изнасят? Сигурно са по-евтини от оригиналните
            Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

            Коментар


            • #7
              Хахаха, брато, много гарабетската го мислиш
              Да го изнесем на части и тук да го сглобим
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                За вътрешна консумация ще рече, че се прави за Армията, и други подобни, но не и за ритейла (демек граждани).

                Частите са по-евтини от оригиналните, но не по-евтини от английските дилъри, които ОПРЕДЕЛЕНО са за предпочитане.

                Коментар


                • #9
                  ясноооо,тези от турция ги задраскваме и няма да ги каним за спонсори на клуб лребг.
                  В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                  Коментар


                  • #10
                    Не бе, чудех се дали не можеш да си внесеш по-евтини части от Турция. А това да сглобяваш от части сигурно ще ти излезе 2-3 пъти по-скъпо
                    Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                    Коментар


                    • #11
                      Аз съм скептичен относно турските сглобки. Визирам ловно оръжие
                      ( Хацан ужким е Берета, но....) и небезизвестните коли "Доган". Такова дърво , като последното нема....!?!?
                      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                      Коментар


                      • #12
                        Всъщност няма нищо странно в това , че Отокар прави дифендри. Все пак те са собственост на Коч, които правят Фрод в Турция. А пък Ланд Ровър е на Форд и т.н.

                        Коментар


                        • #13
                          е тук вече ми се изясни цялата схема.
                          В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                          Коментар


                          • #14
                            До: тюркиш ленд ровър

                            В интерес на истината връзката не е чрез Форд, а далеч преди това по линия на правителствени поръчки за моторизиране на армията (нещо както на нашата с Дамлер, ама те решили направо там да си ги сглобяват и правят каквото било нужно на Турската армия, хитро). Отокар всъщност правят китови коли. Тоест от ЮК им идват двигател рама и кабина, а те от там си правят каквото искат и си го стандартизират. Всъщност Defender-ите на ГЗ са именно от там. Та лиценза им е такъв какъвто е бил и на Испанците преди години, ама те не са решили да правят "Сантана". В момента правят коли за армията и за специални държавни поръчки, търгове и т.нн, но нямат право да ги продават на дребно или да ги пускат в дилърската мрежа.
                            ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
                            lre-bulgaria.org

                            Коментар


                            • #15
                              До: тюркиш ленд ровър

                              Еее това е яко!
                              Прикачени файлове
                              ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
                              lre-bulgaria.org

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X