Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо не спира Уаза.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от Венцислав Петров
    ... Но продължавам да твърдя че какъвто и да е друг автомобил при теб ще даде същите резултати но с много повече разход на пари...
    В интерес на истината, при последните няколко "разходчици" не съм виждал Влади да тормози горката УАЗ-ка повече, отколкото са били тормозени всички останали джипки. А определено на УАЗ-а беше давано по-малко зор, отколкото на Киа-та на Соти.
    Ама като му е излязло име на екстремист ...

    Обаче ми стана интересно как ли изглеждат моите задни спирачки. Дали да не вземем да ги отворим при следващото влизане в бокса?!?
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от V93
      ... Обаче ми стана интересно как ли изглеждат моите задни спирачки. Дали да не вземем да ги отворим при следващото влизане в бокса?!?
      ако си нямаш друга работа разглобяване, почистване и раздвижване няма да навреди по принцип...
      а аз си нЕмах работа да сменя ремъци и обтяжни ролки и сега джипката свири ужасно и много се дразня ходих, притягахме ги и... никакъв ефект не знам гаден ремък ли е или се прецака някоя ролка
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #33
        От наблюденията ми по време на разходките оставам с убеждението че Голди е незаслужено набеден за трошач.
        Влади има чувство за колата което малко хора имат. Сигурно защото знае какво се случва когато един автомобил се движи. Определено пази всички възли и агрегати.
        А Соти кара като на състезание. Много близко до предела които Кията може да понесе.

        Коментар


        • #34
          Първоначално публикуван от kinex
          От наблюденията ми по време на разходките оставам с убеждението че Голди е незаслужено набеден за трошач.
          Влади има чувство за колата което малко хора имат. Сигурно защото знае какво се случва когато един автомобил се движи. Определено пази всички възли и агрегати.
          А Соти кара като на състезание. Много близко до предела които Кията може да понесе.
          Абсолютно си прав!
          Идеята е да се направи една приятна разходка. Не умирам от желание след всеки излет да лежа аз или някой от механиците под Уазика.
          LZ1VMH

          Коментар


          • #35
            Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
            ако си нямаш друга работа разглобяване, почистване и раздвижване няма да навреди по принцип...
            А бе, не е като да нямам, ама така или иначе ще се влиза в сервиз и ще се свалят задните колела. Така че, ако остане време, може да метнем едно око как изглеждат задните барабанни спирачки на един паркетник след известно джапане в калта.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #36
              Стига с тва паркетник де.Някои хора не разбират от ирония.

              Коментар


              • #37
                Първоначално публикуван от kinex
                Стига с тва паркетник де.Някои хора не разбират от ирония.
                На кой му пука?!? Ами то си е за тяхна сметка. Да си седят на компютъра и да философстват на тема "истински джипове" и "паркетници". Пък ние ще си караме.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #38
                  за любителите на барабнни спирачки ще кажа че моето камионче /рам 2500/ отпред, както и отзад е с дискове, а му дават да тегли около 5т. и да вози около 1т.

                  моята омраза към тоя вид спирачки датира от момента, когато намерих подобно като голди безобразие в спирачките на вранглера.

                  истина е че и дисковете се цапат но след няколко натискания на спирачката всичко отново работи

                  чувал съм и теорията че спирачките са измислени от страхливците, а на истинските мъже не им трябвали, но .....
                  drive alive

                  Коментар


                  • #39
                    Първоначално публикуван от V93
                    да метнем едно око как изглеждат задните барабанни спирачки на един паркетник след известно джапане в калта.
                    Да докладвам по въпроса:

                    Днес бяха сваляни барабаните на задните спирачки на моя паркетен детевоз. Огледът установи, че вътре си беше направо сухичко.

                    КАЛ НЯМАШЕ ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #40
                      небеше ли дизел детовоз
                      drive alive

                      Коментар


                      • #41
                        т'ва с детевоза е относително, той и голди си вози детето...

                        Коментар


                        • #42
                          Re: Защо не спира Уаза.

                          ДОЙДЕ ВРЕМЕТО И НА ПРЕДНИТЕ НАКЛАДКИ!


                          Все пак съм минал 7000 км.

                          Ето какво представляват в момента.






                          Това е желязната част на барабана.











                          Просто трагедия.






                          Надявам се че го виждат и привържениците на барабанни спирачки.





                          Най- вероятно Руснаците са оставили по големи луфтове между барабана и защитната ламаринка отколкото трябва, защо иначе западните аналози не се пълнят с толкова мръсотия.
                          Друго обяснение нямам.


                          LZ1VMH

                          Коментар


                          • #43
                            Re: Защо не спира Уаза.

                            Къде е Стефан да го видиме какво ще каже?
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #44
                              Re: Защо не спира Уаза.

                              Колко струват задните накладки на УАЗ.Иска ми се на направя съпоставка между накладките на УАЗ и тези на западните джипки.Знам че руските ще са много по-евтини,но тук виждам и много по-малък пробег.Така че ще ми е любопитно.
                              В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                              Коментар


                              • #45
                                Re: Защо не спира Уаза.

                                Що ли не се учудвам??? Накладките са дискоустойчиви,грешка-барабано...а барабаните са меки....баси комбинацията...
                                Къде е Стефан да го видиме какво ще каже?
                                Ще каже,че на УАЗ-а не му и требват,щото е проектиран да води танкова колона през калта...
                                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X