Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

    Темата произлиза от ТУК

    малко изван темата но искам да попитам дали мога да си намеря свестно гедоре до 150лв, ако има някои дори втора употреба за продаване да свирка
    Последно редактирано от Goblin; 28-08-09, 23:44.
    0 8 76 36 8 542

  • #2
    До: продавам гедор

    Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
    малко изван темата но искам да попитам дали мога да си намеря свестно гедоре до 150лв, ако има някои дори втора употреба за продаване да свирка
    Брат ми преди 1/2 година взе Force като това на снимката за около 150 лева. Използва го в сервиз, до момента не е счупил нищо.
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

    Коментар


    • #3
      До: продавам гедор

      В момента имам две гедорета на Рико и на Сома купил съм ги нови от битака за по 60 лева за десет години яко блъскане и напъване не съм успял да счупя нищо от тях.
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #4
        До: продавам гедор

        старите полски също не са за подценяване,но изгубих едното камъче -преход. и затова си купих нова дръжка/тресчотка/.Рико също са много добри,вуйчо ми в сервиза ползва такива и е много доволен,вече почти 5години нито едно му не е дало фира.

        Коментар


        • #5
          До: продавам гедор

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          В момента имам две гедорета на Рико и на Сома купил съм ги нови от битака за по 60 лева за десет години яко блъскане и напъване не съм успял да счупя нищо от тях.
          И в момента на битака има Рико на изгодни цени, на сергиите за инструменти под тентите. Миналата семица имаше поне 30 вида и комплектации гедорета, отделно камъни за тях и куп други неща.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #6
            До: продавам гедор

            Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
            Брат ми преди 1/2 година взе Force като това на снимката за около 150 лева. Използва го в сервиз, до момента не е счупил нищо.
            Миналата година си купих същия комплект от 92 части самоче е на топ-мастър,на промоция беше 120 лв и съм доволен от него.
            За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
            За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

            Коментар


            • #7
              До: продавам гедор

              Преди няколко месеца си купих малка тресчотка на Топ-мастър и се счупи квадрата на първия болт 10-ка.... Форса е добър-с пневматичния гайковерт съм го тормозил и нито една счупена вложка. Тресчотките също са много здрави. Препоръчвам го!
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • #8
                До: продавам гедор

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                И в момента на битака има Рико на изгодни цени, на сергиите за инструменти под тентите. Миналата семица имаше поне 30 вида и комплектации гедорета, отделно камъни за тях и куп други неща.
                То май битака ше се окаже най изгодното място за пазаруване на инструменти от там съм си купил и пневматичен гайковер за 50 лева който го ползвам вече повече от година и за сега е безупречен . Пак от там пазарувам и инструменти за металорежещи машини стругарски ножове 3 - 6 лева срещу 10 - 12 и нагоре по магазините хората които продават там са си редовни фирми търгуващи с такива инструменти издават фактури .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #9
                  До: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                  и аз съм на мнение ,че по битака нещата също не са лоши,даже по добри-пример ключ 52-60 марков струва 167лв. в битака,български,който е и по добръ-24лв.също повечето ключове и отверки са ми оттам.
                  има и едни маркови тресчотки,дето са напълно разглобяеми и имат резервни части,но цената е от порядъка на 90лв и е нерантабилно за домашна употреба,за профи-да.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                    Аз ползвам тресчотка Тона за 22 лева, която до сега е отнесла неистов гърч с еднометрова тръба, скачам си и аз и хора над 100 кила. Купих я защото Йори я препоръча горещо в една тема. Просто каза, че той и още един такъв като него /по размер, говорим за около 250-300 кила жива маса / си скачат на нея и тя си издържа напълно безпроблемно. Вече 3 години я имам не е мръднала. Битове си купувам отделно, когато каквото потрябва . Предишната ми тречотка от менте комплект даде фира от нищото. Предполагам, че ако имате 200-300 и повече пари за комплект ще е читав, но кой знае. А аз не бих тормозил тресчотка от скъп комплект така както тормозя тази за 22 лева .

                    Коментар


                    • #11
                      До: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                      Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                      Темата произлиза от ТУК

                      малко изван темата но искам да попитам дали мога да си намеря свестно гедоре до 150лв, ако има някои дори втора употреба за продаване да свирка
                      Свиркам !!! 144лв. базова цена -15% за форума = 122лв. Ново, от 10 до 32мм.
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • #12
                        До: продавам гедор

                        Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                        Брат ми преди 1/2 година взе Force като това на снимката за около 150 лева. Използва го в сервиз, до момента не е счупил нищо.
                        Същото, но на TOPMASTER имам от около година. Няма нищо счупено, а не го жаля. Явно въпрос на късмет. Точно малката тресчотка съм я напъвал доста. Скъсал съм и 2-3 болта с нея. Няма грижи.

                        ...ама предвид подобната цена на колегата, си струва да се вземе нещо по-така.

                        ...иначе, такъв наистина хубав комплект ще струва доста, но ако човек си изкарва хляба с това, си струва. За всеки влак - пътниците.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                          Приятел си взе точно тоя комплект на ФОРС, 108 части е, 220лв. До сега няма оплаквания.
                          Случайни хора УАЗ не карат

                          Коментар


                          • #14
                            До: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                            и аз си взех TOPMASTER само че по-големия комплект към малката тресчотка нямам много наблюдения но с голямата редовно късам болтове най ве4е 22-24 за сега съм много доволен ако в бъдеще даде фира ще си купя някоя маркова тресчотка но да се надяваме че няма да се наложи
                            гранд чероки лимитед 5.2 V8

                            Коментар


                            • #15
                              До: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                              Взех си PROXXON 55лв не съм доволен ,вече прескача май само рекламата голяма.
                              telefonche@mail.bg
                              Skype: cecycecyyes
                              Варна

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X