Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Намаляне на размера на снимки .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Намаляне на размера на снимки .

    Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
    Да използваш софт от подобен тип (имам предвид Фотошоп и еквиваленти) за най-елементарна обработка на снимки си е като да трепеш пъдпъдъци с балистични ракети.
    Фотошоп ползвам за специални случаи - една позната искаше да ядоса приятеля си с голи снимки ама като дойде работата до снимане нещо я досрамя внезапно съблече се по бельо което вярно беше тип "гащи невидимки" ама после като и дадох резултата на който беше заличено всяко присъствие на дрехи първо се стресна, после се засмя, а накрая се възгордя /бях я леко разкрасил/
    May the Force be with You

    Коментар


    • #17
      Re: Намаляне на размера на снимки .

      Ех, ма съвсем не улеснявате много хората... Майкрософт са помислили за такива програмки към пакета си с офис-а. Няма нужда от инсталация на други програми и учене как се работи с тях.
      Прикачам иконки за каквото говоря:
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #18
        Re: Намаляне на размера на снимки .

        Първоначално публикуван от Tiger Преглед на мнение
        Ех, ма съвсем не улеснявате много хората... Майкрософт са помислили за такива програмки към пакета си с офис-а.
        Ааааа, ти много ги улесни. На доста хора офис-пакет на домашния компютър не им трябва и нямат. Т.е. за да последват съвета ти, ще трябва да си намерят МС Офис и да инсталират куп ненужни им неща заради тази програмка.

        Вместо да отидат на съответен сайт и да си дръпнат нещо безплатно и специално предназначено за това, което им трябва.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #19
          Re: Намаляне на размера на снимки .

          Аз пък си използвам фотошоп.Много е лесна и удобна
          А Han Solo и аз много обичам да се заигравам с разни снимки в фотошоп много интересни неща се получават накрая
          Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
          A2 (+)

          Коментар


          • #20
            Re: Намаляне на размера на снимки .

            cveti, зависи от целта на заниманието ако работя с RAW файлове и в 16 битов цвят и искам да измъкна максимума тогава да Фотошоп с две ръце, дори и Гимп не ми е толкова удобен че и му липсват някои възможности... ама както отбеляза V93 това е тежка артилерия... А и аз предпочитам да получа максимума от желаното още при снимането и само да донатъкмя нещата във фотошопа а не обратното.
            Ааа и за първи път чувам да казват за фотошопа че е лесен - той има толкова много опции, че е лесно да се объркаш в тях. За удобен - да съгласен съм, но и с уговорки... а и от версия 6 нагоре няма почти нищо ново, така че съветвам хората насочили се към фотошоп да избират не най-новите версии които ще им натоварят излишно машината /и бюджета /
            May the Force be with You

            Коментар


            • #21
              Re: Намаляне на размера на снимки .

              Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
              Ааааа, ти много ги улесни. На доста хора офис-пакет на домашния компютър не им трябва и нямат. Т.е. за да последват съвета ти, ще трябва да си намерят МС Офис и да инсталират куп ненужни им неща заради тази програмка.

              Вместо да отидат на съответен сайт и да си дръпнат нещо безплатно и специално предназначено за това, което им трябва.
              Не е точно така. Аз съм уж от напредналите потребители на компютри и въпреки това си ползвам перманентно както Уиндоус, така и МС Офис. Вярно, че не са лицензирани, но май повечето сме така
              Мисля, че почти всички обикновени потребители са като мен.
              Ако искаш да направим една анкета и да се види кой е прав?

              Иначе не мога да си представя живота (компютъра) без наличен МС Офис. Може би щото постоянно работя с документи, за които ми трябва той - все тая дали на служебния комп или на домашния. Може да ползвам Open Офис, но там файловете изглеждат доста различно.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X