Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Няма да я монтирам аз, ще отида при човек който се занимава с това. Но така или иначе ще споделя малко фотоси.
    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
    Ford Fiesta 1.4 Tdci

    Коментар


    • От: Terracan

      Здравейте колеги !
      Понеже идват студовете имам един въпрос - може ли някой да ми подскаже къде продават стъкла за страничните огледала с подгряване? Установих , че дясното /на 20тата минута , когато изключи релето /е почти без промяна , лявото си е топло.Доста порових и цената в Инд беше 101 лева с поръчка ,в Колос изобщо нямаха ,моргите, на които се обаждах предлагаха цялото огледало.В мрежата има много фирми , които предлагат стъкла с подгрев на добри цени , но точно за Теракан няма. Та , молбата ми е , ако някой се е сблъсквал с това , нека да сподели.

      Коментар


      • Terracan

        Дали подгряването не се е отлепило и да не успява да стопли. Мислил ли си върху вариант да добавиш само подгряващ елемент.
        HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
        VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
        Няма да е все така!
        Нула две осмици 724 пет едно пет 1

        Коментар


        • От: Terracan

          Със сигурност не е. Свалях го и го мерих /имах някаква надежда , че проблема ще е лоша връзка , нагорели клеми и т.н. , но всичко е като сълза чисто/. Отива си ток до него , но съпротивлението е 70 Ом .Не е мерено с менте мултицет.Разлепянето според мен не е вариант -шанса да го счупиш е голям. За други марки гледах, че стъклата са в порядъка на 10-40 лева. Чак ме е яд.

          Коментар


          • От: Terracan

            А как свали стъклото?


            HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
            VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
            Няма да е все така!
            Нула две осмици 724 пет едно пет 1

            Коментар


            • От: Terracan

              Колеги какво показва тая лампичка номер 7?Нещо за спирачките ли е,поне до такова заключение стигнах от книжката на руски?Или е нещо друго?

              Фиат Мареа 1.8 113 кончета
              Хюндай Теракан 2.9 150 кончета

              Коментар


              • От: Terracan

                Ниво на спирачната течност, основно. Може да почне да свети като се износят накладки

                Коментар


                • От: Terracan

                  Първоначално публикуван от dexter_lab Преглед на мнение
                  Ниво на спирачната течност, основно. Може да почне да свети като се износят накладки
                  Нивото е добре на течността,но бях спрял под наклон,като дадох на контакт светна,след като запалих загасна и повече не светна,погледнах и накладките задните са поизносени вече,ще трябва да ги сменя явно.
                  Обаче друго забелязах на загасен двигател като напомпя спирачката и се втвърди педала и тогава светва,като запаля загасва,да не следи и вакууми някакви?
                  Последно редактирано от stoyanchev; 06-10-17, 18:32.
                  Фиат Мареа 1.8 113 кончета
                  Хюндай Теракан 2.9 150 кончета

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Моят е от ИНД и имам книжка на български в която пише , че 7 е цитирам: '' 7. Предупредителна светлина вакуум спирачки''.

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      За колегата Бруклин -стъклото се сваля като дадеш крайно положение /нагоре,надолу,ляво,дясно/ на огледалото.Държи се на 4 щипки/на12 ,6,3и9 часа /.
                      За колегата Стоянчев -лампа 7 е индикация за проблем със сервото на спирачките.

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Добро утро на всички. Искам да се похваля ,че станах горд собственик на Terrakan 2005 2.9 163 автомат. Вече и аз съм в отбора. Имам въпроси , но почти съм изчел темата ,като я изчета цялата тогава ще си позволя да ви питам нещо. Лек ден и много километри пълни с усмивки.

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Честито и безаварийно!
                          В миналото ще остане, каквито сме били...

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Първоначално публикуван от Kace79 Преглед на мнение
                            Добро утро на всички. Искам да се похваля ,че станах горд собственик на Terrakan 2005 2.9 163 автомат. Вече и аз съм в отбора. Имам въпроси , но почти съм изчел темата ,като я изчета цялата тогава ще си позволя да ви питам нещо. Лек ден и много километри пълни с усмивки.
                            Честито, колега!
                            Качи някоя снимка....


                            HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                            VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                            Няма да е все така!
                            Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Благодаря за пожеланията Ей сега ще кача снимки от обявата на продавача , защото още не съм го снимал. Между другото току щи поръчах стелка за багажника за 43 лв. Тип леген , утре пристига и ще пиша как е качеството , който иска да се обурудва.

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Ето това е новата ми любов.
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X