Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Честито !
    Само да те радва .

    Коментар


    • От: Terracan

      Честито колега.
      Фиат Мареа 1.8 113 кончета
      Хюндай Теракан 2.9 150 кончета

      Коментар


      • От: Terracan

        Първоначално публикуван от Kace79 Преглед на мнение
        Добро утро на всички. Искам да се похваля ,че станах горд собственик на Terrakan 2005 2.9 163 автомат. Вече и аз съм в отбора.
        Честито! С автоматично включване на предния мост ли е или е парт тайм?
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • От: Terracan

          С автоматично е предният мост на колегата. Бтв сега забелязах рейлинга на покрива, преди време беше ми попаднало ,че този рейлинг не се предлага в Германия а доколкото знам колата е внос оттам. Моят рейлинг е друг
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170424_153024.jpg
Прегледи:2
Размер:241.0 КБ
ID:5769846
          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
          Ford Fiesta 1.4 Tdci

          Коментар


          • От: Terracan

            Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
            С автоматично е предният мост на колегата.
            Така си и мислех, моя беше същия. Автоматик, 2005 година, 163 коня. Трябва да има и LSD отзад.
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • От: Terracan

              Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
              С автоматично е предният мост на колегата. Бтв сега забелязах рейлинга на покрива, преди време беше ми попаднало ,че този рейлинг не се предлага в Германия а доколкото знам колата е внос оттам. Моят рейлинг е друг
              [ATTACH=CONFIG]934223[/ATTACH]
              Дори мисля, че не може да се монтира надлъжен рейлинг на джип с напречен. Поне по снимки ми се струва, че тавана е съвсем друг.


              HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
              VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
              Няма да е все така!
              Нула две осмици 724 пет едно пет 1

              Коментар


              • От: Terracan

                От Германия е внос, но книжката в колата е изцяло на френски. С две позиции е копчето за превключване (auto and lock) и днес ходих в сервиз за оглед ,оказа се с заден LSD диференциал.

                Коментар


                • От: Terracan

                  Честито, да те радва само с любов!
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    А пък аз да се оплача... Вчера на магистралата джипката загаснала по време на движение. Издърпах я до сервиза на приятел. Днес започнахме да търсим проблема. Ремъци, антифриз, масло... всичко наред. Закачихме я на компа и показа следните грешки:
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20171020_140629.jpg
Прегледи:1
Размер:714.5 КБ
ID:5770996
                    В снопа кабели за дюзите имаше един оголен, но не беше от него. Напрежение 5V към датчика на разпределителния вал има. Замерихме и него - показа 900 ома.
                    Занесох дюзата на втори цилиндър на стенд - работи. Утре ще им измеря и компресията, но явно диагнозата няма да ми хареса....
                    В миналото ще остане, каквито сме били...

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      По първия проблем - релето е 15лв. (оригинално). В самостоятелен, гумен маншон до гърлото за течност за чистачките.

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Благодаря! Ще го проверя. Утре ще отваряме двигателя. Като начало ще разгледаме хидравличните повдигачи на клапаните. Определено 2-ри цилиндър няма компресия...
                        В миналото ще остане, каквито сме били...

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Здравейте ,аз искам да попитам ,някой знае е ли ,как да настроя климатроника ,когато го включа да бъде затворено купето за въздух отвън. Защото основно го карам в града и пушеци от трафика не ми се нравят и всеки път трябва да го натискам копчето за херметизира е на купето.
                          Благодаря

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Здравей колега!
                            На панела/там,където е за нагласяне на температурата и темп.датчик/ имаш 2 колички -първата я натискаш за циркулацията на въздуха в купето , втората ти е за вкарване на въздух от вън.Заводски е зададено да вкарва въздух от вън.

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Не може да затвориш клапата за рециркулация и климатроника да работи на авто режим. Натиснеш ли я в положение затоврено, вече си на ръчно управление, иначе казано или включен или изключен компресор.
                              Само да спомена, че системата е забележително кадърна за дръпнатите производители. Малко автомобили при режим охлаждане, в по-горещо време, при стартиране на системата автоматично затварят клапата
                              за рециркулация за да не вкарват топъл въздух. Адмирации за това решение, защото на много, дори и по кадърни автомобили, тази операция трябва да я извършиш сам.

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Благодаря ви за отговорите, ще свикна и толкова. Много съм доволен от Танкчето само това да му е кусура дано.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X