Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Колеги понякога ми се случва след като съм карал и спра като поработи повечко време на място да почва да пуши черно,след като го изфорсирам няколко пъти или тръгна да карам пушеците изчезват,на нафта мирише според мене.Не винаги го има този момент,понягога пуши понякога не без значение топъл или студен двигател.Може ли егер-а да ми прави тези врътки?
    Пробвах го няколко пъти да паля без да карам работи почти час на място пушеци няма,получава се само след като съм карал преди това.
    Последно редактирано от stoyanchev; 05-12-17, 11:38.
    Фиат Мареа 1.8 113 кончета
    Хюндай Теракан 2.9 150 кончета

    Коментар


    • От: Terracan

      От десет дни карам със затапен егр,мисля хареса се на колата,няма пушилки,няма нищо,загрява си нормално и за същото време,иначе го почистих,но си му сложих пластинка и винаги ако трябва мога да я махна.
      Фиат Мареа 1.8 113 кончета
      Хюндай Теракан 2.9 150 кончета

      Коментар


      • От: Terracan

        Ще е интересно да споделиш как е разхода и променя ли се динамиката.

        Коментар


        • От: Terracan

          Честно казано разлика в разхода отпреди затапването не намирам,динамиката сякаш е една идея по добре в ниските обороти,но може и да си втълпявам.
          Аз се притеснявах,че по бавно ще почва да духа топличко парното,но нужното време преди и след си е все едно и също.И най важното няма грам черни пушеци при никакво положение.
          Фиат Мареа 1.8 113 кончета
          Хюндай Теракан 2.9 150 кончета

          Коментар


          • От: Terracan

            Поздравления!
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар


            • От: Terracan

              Здравейте. От известно време заглеждам Теракан и вече реших,че ще купувам. Прочетох всичко във форума по темата хаха и бих искал да попитам за съвет какво ще ми препоръчате 150 или 163 конски сили - кой мотор да гледам за предпочитане? не разбрах къде е препоръчително да се рециклират дюзите освен от един от коментарите за SDS и колко е ориентировъчно стойността на рециклирането. При покупката на Теракана в Хюндай ли ще ми препоръчате да ко закарам на проверка ( ако е от БГ ) или в друг сервиз или колега от форума (надявам се на са ми прекалено смешни въпросите ) Ако имате предложения очаквам ги само НЕ искам да е от ИТАЛИЯ -никога вече. Метро бих карал но от Италия не искам и ключодържател. хахах Изпатих си Перфектно направо. Затова така пиша : )
              Благодаря на всички предварително.

              Коментар


              • От: Terracan

                Рано е колега Зоро за поздравления(освен ако не го казваш иронично)ще постои сега така да видим,все си мисля,че тея еко щуротии не са баш за наште автомобили и,че автомобилите няма да се сърдят от чистият въздух,пък в последствие винаги може да се върне системата както си е оригинално.
                Поздрави.
                Фиат Мареа 1.8 113 кончета
                Хюндай Теракан 2.9 150 кончета

                Коментар


                • От: Terracan

                  Не, не се подигравам точно така се прави затапване!
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Колеги, някой имал ли е проблем с хидравликата в студено време. Вчера когато ми се наложи да паркирам и да въртя волана на място забелязах ,че волана става твърд и след секунда омеква. В същото време когато се втвърди чувам свирене на ремъка на хидравликата(сменен е преди 3к км). Хидравлична течност имам доволно, даже бях прекалил, та малко преля и като покарах си я изхвърли. Като покарах малко и се стопли двигателят проблема изчезна.
                    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                    Ford Fiesta 1.4 Tdci

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                      Колеги, някой имал ли е проблем с хидравликата в студено време. Вчера когато ми се наложи да паркирам и да въртя волана на място забелязах ,че волана става твърд и след секунда омеква. В същото време когато се втвърди чувам свирене на ремъка на хидравликата(сменен е преди 3к км). Хидравлична течност имам доволно, даже бях прекалил, та малко преля и като покарах си я изхвърли. Като покарах малко и се стопли двигателят проблема изчезна.

                      Натегни ремъка.

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        И аз мисля, че е за натягане ремъка. Само внимавай да не го пренатегнеш.


                        HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                        VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                        Няма да е все така!
                        Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Благодаря за насоките, няма да го натягам аз със сигурност. Ще отида до механикО ,че имам и други еща за правене.
                          Последно редактирано от Juiced; 16-01-18, 07:30. Причина: и
                          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                          Ford Fiesta 1.4 Tdci

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Колеги на тоя филтър кое му е вход и кое му е изход,че днес сменях горивният в оторизиран сервиз и ми вързали подаването на гориво по средата,така ли трябва да е,че според мене тая стрелка която се вижда означава изход?

                            http://prntscr.com/j1b8yf
                            Може и правилно да са го направили хората ,но ме гложди сега едно съмнение,да разбера))
                            Последно редактирано от stoyanchev; 05-04-18, 17:42.
                            Фиат Мареа 1.8 113 кончета
                            Хюндай Теракан 2.9 150 кончета

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Колега , не зная кой е оторизирания сервиз , но нашият филтър е DELPFI HDF 924. Ето как става

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Сервиза е Инд, филтъра е по каталога,а доколкото виждам в тоя клип,подаването ев края а изхода към помпата е в средата е значи ми е вързан наопаки все пак ,така ли да разбирам?
                                Тая снимнка горе беше примерна за да се видят стрелките,но и при другият са така http://prntscr.com/j1bsyl?
                                http://prntscr.com/j1bwnx
                                Последно редактирано от stoyanchev; 05-04-18, 18:44.
                                Фиат Мареа 1.8 113 кончета
                                Хюндай Теракан 2.9 150 кончета

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X