Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Първо да благодаря на всички за съпричастността! Яворе, ако искаш ми прати данни за колата и ще питам в ИНД, там имам отстъпка!
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • От: Terracan

      В ОЛХ гледах преди време един да продава двойка
      ....!

      Коментар


      • От: Terracan

        Колега Григоров , Точно там трябва да стои стрелката. При по-сериозно взиране ще видиш , че стои м/у две черни точки.

        Коментар


        • От: Terracan

          Колега Жоро , това , че си останал с Теракана е добре. Това наистина е "много джип за малко пари" , а и винаги човек може да реши нещо друго .

          Коментар


          • От: Terracan

            Колега Аршинков , ако търсиш фарове и мигачи поради причина , че са матирани - то това е поправимо.
            Виждал съм по разни сайтове /предполагам , че знаеш кои/ да се предлагат от авто морги Теракани на части.

            Коментар


            • От: Terracan

              Трябва да се разровя все не ми остава време че фаровете са много матирани, а едното стъкло на мигача го затрих някъде по пътищата


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              08854467O8
              LZ1YDA
              Hundai Terracan 2.9 CRDI
              Suzuki Samurai 1.1

              Коментар


              • От: Terracan

                Колега Аршинков ,относно матирането на фаровете можеш да си ги направиш сам да изглеждат като нови за крупната сума от 2.20 до 10 лева-правено от мен. Виж за стъклото на мигача е друго - явно някой преди теб е "ремонтирал" -фабричното лепило е толкова здраво , че няма как да изпадне.

                Коментар


                • От: Terracan

                  Аз на предния Теракан си ги полирах сам и имаше ефект, но не невероятен. Вимаш пт най-евтините български пасти за зъби, като четеш вътре да има абразив. Хващаш една стара четка и търкаш докато ти писне. После бършеш с една микрофибърна кърпа и си готов.
                  Предполагам ефекта ще е по-голям с полир паста някоя и пръскане лак, но не съм пробвал...
                  ....!

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Абе Аз си ги полирам с машинка ама издържат 4-5 автомовки най-много


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    08854467O8
                    LZ1YDA
                    Hundai Terracan 2.9 CRDI
                    Suzuki Samurai 1.1

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      А с лак побвал ли си да пръскаш отгоре?
                      ....!

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Колега , на какви мивки ходиш ??? Да не е пясъкоструй.

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Незнам какви препарати ползват но хрома на халогените позеленя


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          08854467O8
                          LZ1YDA
                          Hundai Terracan 2.9 CRDI
                          Suzuki Samurai 1.1

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Така става и при мен/има зеленикаво и на дръжките на вратите/ , но не от автомивките , а от препаратите , които хвърлят зимата.

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              И мойте дръжки позеленяха тая зима. Какви са тия химий не знам

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Ако дръжките позеленяват, какво ли става с всички обитатели на реките където отива водата?
                                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                                0882 52 00 52 - Жоро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X