Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Здравеите колеги нов сам тук изчел сам всичко за терракана но няколко неща не ми станаха ясни ако може някои които има опит да каже тарся терракан ръчка 163 коня та питаниата са ми следните
    1 предлага ли се принудителен блокаж на преден и на заден дифф и каде мога да намеря някой слагал ли е и какви са му впечатлениата
    2 колко големи гуми могат да се сложат без нищо да се преправя?
    3 предлага ли се някаде и каде лифт кит за терракан?
    Блгодаря предварително и се извинявам ако инфото го има някаде и сам го прописнал

    Коментар


    • От: Terracan

      Има лампа за горивото -светва /доколкото съм чел / при около 10л - при около 7 свети постоянно.Пробвано е от мен.На 2.9 Теракан не съм виждал прибиране на огледала /доколкото зная нямат фабрично тази функция/ .Дали имаш подгряване на огледалата може да се провери , ако махнеш огледалото/самото стъкло е на щипки/ , но не те съветвам да го правиш на студа.

      Коментар


      • От: Terracan

        Колего Коцев86 аз, не съм видял тук от 6г. някой да се е похвалил, иначе много питат НО...
        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
        0882 52 00 52 - Жоро

        Коментар


        • От: Terracan

          Първоначално публикуван от Kotsev86 Преглед на мнение
          Здравеите колеги нов сам тук изчел сам всичко за терракана но няколко неща не ми станаха ясни ако може някои които има опит да каже тарся терракан ръчка 163 коня та питаниата са ми следните
          1 предлага ли се принудителен блокаж на преден и на заден дифф и каде мога да намеря някой слагал ли е и какви са му впечатлениата
          2 колко големи гуми могат да се сложат без нищо да се преправя?
          3 предлага ли се някаде и каде лифт кит за терракан?
          Блгодаря предварително и се извинявам ако инфото го има някаде и сам го прописнал
          1 - по Руско и Австралийско има, но тук не съм срещал.
          2 - 265/70/16
          3 - зависи какво целиш и с какви пари разполагаш
          ....!

          Коментар


          • От: Terracan

            Първоначално публикуван от Darth Преглед на мнение
            Има лампа за горивото -светва /доколкото съм чел / при около 10л - при около 7 свети постоянно.Пробвано е от мен.На 2.9 Теракан не съм виждал прибиране на огледала /доколкото зная нямат фабрично тази функция/ .Дали имаш подгряване на огледалата може да се провери , ако махнеш огледалото/самото стъкло е на щипки/ , но не те съветвам да го правиш на студа.
            Значи явно при мен не свети, вероятно пак е лош контакт!
            Още една причина да сваля таблото. А относно прибирането на огледалата, не твърдя че я има фабрично, сигурно се добавя като екстра при закупуването му като нов. Виждал съм Теракан като моя с ел. регулируеми седалки и подгрев на тях и круиз контрол (четвъртото празно място за бутон на централната конзола е за круиза). Между другото имам окабеляване и за тази екстра, но явно предният собственик е бил циция и не ги е добавил,�� ��
            HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
            VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
            Няма да е все така!
            Нула две осмици 724 пет едно пет 1

            Коментар


            • От: Terracan

              Не можеш да имаш окабеляване без бутон. Круза само се активира от там, регулацията е от модул на волана. Теракан с ел. шофьорска седалка има, но не се е предлагал в Европа.
              ....!

              Коментар


              • От: Terracan

                Колега Божурище до самото капаче покриващо четвъртото гнездо за копче достигат няколко кабелчета с букса, като дори самата букса се куплира на задния край на капачето.
                При следващото сваляне на централната конзола ще го снимам.
                Относно ел. седалките гледах в автокъща Теракан внесен от Германия с ел. регулиране.
                HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                Няма да е все така!
                Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                Коментар


                • От: Terracan

                  Този размер гуми влизат без да се пипа нищо ?

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Bruklin - България имах предвид, не Европа, грешка.
                    Иначе за круза - няма никаква логика има, образно казано, да се сложи хардуера, а софтуера не. И други да кажат мнение, но според мен имаш кабели за нещо друго или са правени джамбазки работи с джипа ти.
                    Поредното доказателство е ориятел на колата на който бяха слижили раздатка Part-time, а джипа е с управление и електроника за TOD...така пе нищо вече не може да ме учуди.

                    Kotsev - да, този размер влиза без кирекции.
                    ....!

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Колега Божурище, тука май само аз и ти си говорим, ама немога да объркам добавяна инсталация от оригиналдъ... тва изолация по снопа, същата букса като другите...!
                      Както и да е, като проверя въпроса ще пиша аргументирано.
                      Весели празници, и дано скоро видим сняг, че раздатките клеясаха.
                      HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                      VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                      Няма да е все така!
                      Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Здравеите преди три месеца си купих Теракан 2.9 150 коня овтоматик оказа се че започна да загрява след 20 стия километър шлаифах глава смених гарнитура и пак същата работа водна помпа нова,термостат и капачка сега съм купил болтове и мисля да ги сменя

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Здравейте! Първо честит имен ден на всички, които празнуват днес! И след това да попитам за проблема ми. Теракан 2004г. 150к. ръчна скоростна кутия, при маневра за обръщане в сравнително тясна уличка отказа хидравликата на волана. Ремъкът е цял, масло има, помпата не е блокирала, но маркуча за високото налягане дори не потрепва. Цяла вечер рових из форума, но не открих нищо. Затова ще съм благодарен за всяка идея и насока.
                          В миналото ще остане, каквито сме били...

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Здравейте,

                            Преди 2г. Го купих теракана (влюбен съм в него) карам го основно за риба и други офроуд изпълнения.. велика кола, и проходим и комфортен
                            http://https://youtu.be/A4IjOce2wA8
                            Поставям ви едно мое клипче от днес .

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Добре дошъл. Хубаво представяне.
                              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                              0882 52 00 52 - Жоро

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Колеги дали е нормално при работа на място температурата леко да пада преди студовете не съм забелязал да прави така -да сменя ли термостата?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X