Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Първоначално публикуван от BRUKLLIN Преглед на мнение
    Някъде четох за сбирка на собствениците на Теракани, и ако се планира подобна бих се включил с удоволствие.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Те собствениците на Теракани са също толкова несериозни като собствениците на Галопери ! Явно марката влияе !

    Коментар


    • От: Terracan

      Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
      Те собствениците на Теракани са също толкова несериозни като собствениците на Галопери ! Явно марката влияе !
      Важно е да има предложения за такива неща, а пък все някои ще се навият.
      HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
      VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
      Няма да е все така!
      Нула две осмици 724 пет едно пет 1

      Коментар


      • От: Terracan

        Навити много , но нещо организацията куца !

        Коментар


        • От: Terracan

          Добре, като ще се организираме, хубавото е да е на някоя кална поляна, за да има и лигни
          Hyundai Terracan 2.9CRDI 163p.s. LSD 2004
          Hyundai Coupe 2.7 V6 2003
          Vw Passat 2.8 V6 4Motion (Torsen) 2000
          Gilera RX 125 Arizona

          Коментар


          • От: Terracan

            Здравейте колеги, от една седмица съм собственик на Hyundai Terracan 2.9crdi (150hp) и предвид това, че колата я взех от близък засега имам въпрос само по козметичната страна на нещата. Иска ми се да подменя крушките в плафоните из интериора и тези на номера с LED. Някой може ли да ми каже какъв точно модел са, колко броя трябват и как се разглобяват тези плафони, за да ги сменя. Сърдечно ви благодаря. Също така ще се радвам ако мога да се присъединя към някоя среща със собствениците на такъв автомобил, за да понауча това-онова, т.к ми е първи автомобил 4х4. Живея в София.
            Поздрави !

            Коментар


            • От: Terracan

              Здравей и честито !
              Бих ти прикачил книжката /надявам се ще е интересна и за други/ , но не мога да я кача /ако някой модератор удари едно рамо ще е добре/.
              Плафоните са на щипки отстрани -ако разгледаш внимателно ще разбереш. Относно смяната на крушките с лед -имай предвид , че може да загубиш функцията на забавеното гасене.

              Коментар


              • От: Terracan

                Здравейте, още съм нов във форума и не мога да разбера дали се справям с изпращането на лични съпбщения към Вас. Ако решите, ще съм Ви много благодарен, ако изпратите тази книжка на aleksandar.stg@gmail.com. В случай, че някой друг има също разни PDF (или подобни) формати по темата (може и като цяло за 4х4, не конкретно за Теракан) може да праща смело. Предварително Ви благодаря !

                Коментар


                • От: Terracan

                  Ха, за среща станахме трима. Имаме напредък
                  HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                  VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                  Няма да е все така!
                  Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Може да сме си достатъчни, не се знае
                    Hyundai Terracan 2.9CRDI 163p.s. LSD 2004
                    Hyundai Coupe 2.7 V6 2003
                    Vw Passat 2.8 V6 4Motion (Torsen) 2000
                    Gilera RX 125 Arizona

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Ми то си е крайно време за среща. Дайте да организираме нещо. За София става въпрос

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Аз съм ЗА само да ми ремонтират амортесьорите, че са свалени в момента( не мога да сложа оригинални) казвате къде и отиваме.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        08854467O8
                        LZ1YDA
                        Hundai Terracan 2.9 CRDI
                        Suzuki Samurai 1.1

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Колеги моля за съвет.
                          Колата е Теракан 2.9 150 коня.Сутрин пали от раз,поработва 5-10мин -гасне,паля е пак след напомпване на крушата-пали си от раз.Ако запаля и трагна не гасне,по време на движение не гасне.Изпада в авариен режим,понякой път след 50км др път след 300км изминати,независимо дали ще вдигна над 3000 об или не.4-те дюзи отремонтирани,проверявани няколко пъти вече вкл и на стенд до 1600бара.Сменил съм сондата в резервоара,крушата за подкачване,регулатор високо налягане,дебитомер,нови маркучи на обратната нафта,ориг.филтър.На диагностика излизаха 1-ви цилиндър,регулатор,дебитомер.Всичко съм сменил с ориг части.Помпата като правиха дюзите е провериха за стружки-няма.При диагностика реални данни налягане в рейла на празен ход 241-239-247бара,налягане в рейла пик максимум 1470-1492бара.Мотора спи не трака не хаби масло кара се с Мотул 5в40.Днес отново си тествах дюзите 1-ви-13мл,2-ри-12,5мл,3-ти-12,5мл,4-ти-13мл засичани на 5мин по хронометър.
                          Ще съм благодарен да ме насочите.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161122_160612.jpg
Прегледи:1
Размер:66.4 КБ
ID:5735183

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Здравей колега, така както си описал нещата/изпада в авариен режим/ , би трябвало да имаш записани грешки - какви са ? Тук има много компетентни колеги , които ще помогнат , но трябва да има диагностика -метода на ремонт -проба , грешка е доста скъп и не винаги успешен. Накратко-какво казва диагностиката /най-добре е с професионален софтуер/.

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Странна работа. Обратната нафта като гледам си е ок. Къде ти правиха диагностиката?
                              В тоя ред на мисли някой слагал ли си е магнит на филтъра? И ако да има ли ефект и къде точно се слага?

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Не съм слагал , но най-вероятно долу , до датчика за вода -елементарна физика.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X