Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Terracan

    Здравейте,
    честито на новите собственици на това возило. Много километри комфорт и безопастно шофирне пожелавам.
    До сега никой не се е оплакал от сериозни проблеми, а и гледам все повече братя се въдят следователно няма много проблеми.
    За съединителя дали е за смяна не знам как да проверя то работата ако опре да се форсира във високите на 5 или от място да не гасне когато е опял в бурдюр - работата е умряла. Още разсъждавам какъв да си купя и къде да направя ремонта опциите които се сещам за софия са
    - да се купи от хюндай, от сервиза на бистришко шосе това за корейски такива или от колегата от форума неговите не знам какви са но офертата му е супер, или да се изхвърля с някякъв тунинг комплект...като ще се дават пари
    - да се смени в сервиза на хюндай или онзи на бистришко шосе, Вили кар се казва май или при други разбирачи....

    Така и така сме отворили тема това ми е първия джип и в други не съм се возил та да имам база за сравнение имам чувството, че като се заклати странично и няма спирка, като лодка в мъртво вълнеие. Дали не съм за смяна на амове тоже?

    До писане

    Коментар


    • #32
      До: Terracan

      След дълго чудене аз си взех оригинални корейски амортисьори, ще ги слагам тези дни. Относно съединител тук във форума имаше колега, който предлагаше на добри цени, потърси го, мисля,че ще си доволен от София е.
      Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

      Коментар


      • #33
        До: Terracan

        Декстър Лаб, ако ходиш при "Вили кар", търси Геле и му прати много поздрави от Жоро от Младост с Теракана, момчето е много читаво и разбира. Успех.
        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
        0882 52 00 52 - Жоро

        Коментар


        • #34
          До: Terracan

          хубавото на Виликар е, че имат частите и не се налага сам да си ги търсиш... Цените за труд също са приемливи - например на СФ-то за смяна на ангренаж и съединител - 300лв... за смяна на предни дискове и накладки и лагер главина отзад общо 70лв доколкото си спомням...
          Естествено и те като всеки сервиз си имат трески за дялане... Миналата година малко се изложиха с реглажа на ръчната спирачка... то не бяха "Д...БА И КОРЕЙСКАТА КОШНИЦА..." При положение, че слагам нови дискове и накладки, ръчната не държеше... трябвало да слегне... Та след седмица ходих втори път и я направиха като хората... Явно човека правеше тая операция за пръв път...

          Правят предимно таксита... Последния път всичките коли освен мойта бяха жълти (5бр) Теракан не съм виждал там, но сигурно правят чат-пат
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #35
            До: Terracan

            Аз съм доволен от тях, там си сменях консумативите ролки ремъци масла, стандартно за новозакупена кола. Маслата там си сменям и накладките на спирачките там съм сменял, и шенкел на кормилото... Много я благославят, само че КОШНИЦА беше заменена с Г*З
            Но за съединител много пари искат

            Коментар


            • #36
              До: Terracan

              Момчета правят таксета защото не са скъпчий, иначе аз таксиметъ склонен да се охарчи не познавам. Относно резервните части е хубаво да се направи справка с офиц.сервиз защото понякога при Вили е по скъпо.
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар


              • #37
                До: Terracan

                Здравейте, карам Тери от почти две години и съм повече от доволен от камиона. Корава душа носи. Без тунинговане на почти всякъкъв тормоз издържа. Потдържам го само в Инд Комерс почти стават. Добри цени за части, бърза доставка, скъп труд. Но пълно щастие няма. Ако някои закъса с климатика както аз бях закъсал да не помисля за сервиза на официалния вносител. В продължение на една година си правиха експерименти на мой гръб до един неуспешни. В тоя ред на мисли Инд Комерс май почти не стават, та чета внимателно и живо се интересувам от добър сервиз. Не е лошо да си спретнеме една среща на собствениците на Теракан.

                Коментар


                • #38
                  До: Terracan

                  Здравей и добре дошъл.Можели да разкажеш повече за проблема с климатика?
                  Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                  Коментар


                  • #39
                    До: Terracan

                    Момчета аз също имам проблем с климатика (вече съм писал обаче сигурно не сте стигнали до там), и съм си уговорил едно ремонтче с Илийката от форума, просто нека времето само да се постопли, така че имам има телефона му и ако потрябва ........
                    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                    0882 52 00 52 - Жоро

                    Коментар


                    • #40
                      До: Terracan

                      Здравейте.
                      Климатика ми го оправиха в специализиран сервиз за климатици в Младост 3 зад Рума. Откриха теч през семеринг на оста на компресора, смениха го и едногодишното ходене по мъките свърши. Мога да дам телефон на сервиза, почти съм сигурен че го пазя.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Terracan

                        Давай го.
                        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                        0882 52 00 52 - Жоро

                        Коментар


                        • #42
                          До: Terracan

                          Извинявам се за бавния отговор.
                          АвтоКлиматици Сашо 0888816816. Отнесе се пича много сериозно, ако е за смяна изпарителя т.е. тежък ремонт ( сваляне на табло и най-важното качване обратно без да артисат половината рапидки и щипки) мисля че това е един от хората дето ще свърши работа.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Terracan

                            Мерси
                            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                            0882 52 00 52 - Жоро

                            Коментар


                            • #44
                              До: Terracan

                              Да се оплача ли или да се похваля?!!
                              Днес закарах Теракана за реглаж и проверка на предницата в ИНД Комерс! Ама се оказа, че са заминали лагерите на задните главини! На 125 хил. км. Това е лошата новина! А добрата новина е, че гаранцията му свършва след 1 месец и ще ти сменят гаранционно! Интересно колко ли струват лагерите и смяната?!
                              יעבור
                              «И това ще мине»

                              Коментар


                              • #45
                                До: Terracan

                                Първоначално публикуван от kastro Преглед на мнение
                                И аз имам Таркан 2005, много съм доволен до сега не съм правил нищо по него. Единственото което ме дразни е лекият шум в задния диф над 60км/ч ако някой има същият проблем нека да каже как го е решил.

                                Радвай се,че за сега е само отзад шума

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X