Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мени обороти.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мени обороти.

    Здравейте колеги,въпроса ми е такъв, значи мотора не държи постоянни обороти като го остава да работи на място само ги мени високи ниски , и като поработи малко по дълго на място стават много ниски и угасва.
    мерси предварително . мотора е suzuki dr 650 rs.

  • #2
    До: Мени обороти.

    Първоначално публикуван от DR RS Преглед на мнение
    Здравейте колеги,въпроса ми е такъв, значи мотора не държи постоянни обороти като го остава да работи на място само ги мени високи ниски , и като поработи малко по дълго на място стават много ниски и угасва.
    мерси предварително . мотора е suzuki dr 650 rs.
    Колега провери дали смукача ти се връщта.Аз имах бодобен проблем пак с др 650 рс.Дано да съм ти бил полезен
    [B][COLOR=Red]
    SUZUKI DR 650 RS
    [/COLOR][COLOR=Red]
    [/COLOR][/B]

    Коментар


    • #3
      До: Мени обороти.

      колега провери карборатора и виж ако му дигнеш малко оборотите дали ще е същото

      Коментар


      • #4
        До: Мени обороти.

        Мерси колеги но го оправих,проблема беше такъв кадето го е споменал колегата по горе ,смокача не се беше върнал докрай,върнах го и мотора се оправи.

        Коментар


        • #5
          До: Мени обороти.

          Колега заех си ,че е от това аз докато разбера от каде е проблема минаха 2 седмици и обикаляне по сервизи и накрая савсем случайно го оправих
          [B][COLOR=Red]
          SUZUKI DR 650 RS
          [/COLOR][COLOR=Red]
          [/COLOR][/B]

          Коментар


          • #6
            До: Мени обороти.

            И мен ми се е случвало подобно нещо направили са смукача на 2 степени и ако е опънат до край при връщане се случва да падне на 1-ва позиция без да разбереш да почне да не държи оборотките
            Не е важен външният вид, а сърцето. На капака на моето пише :[SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X