Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda NX Dominator

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Honda NX Dominator

    Първоначално публикуван от pavel4o_95 Преглед на мнение
    И моите са с алуминиева шина, гардовете са от алиекспрес.
    Доминаторчето ти в този вид дава доста широко поле за модване. Според мене всяка доработка и ъпгрейд ще го прави все по-добър външно... а защо не и вътрешно и дори душевно...

    Много добре изглежда!

    Публикувайте отговор

    Коментар


    • #92
      От: Honda NX Dominator

      Колеги помощ немога да си намеря читаво реле за зареждане за доминатора. Помагайте, спешно е! Благодаря придварително. 1994 е годината и е с червени букси до колкото знам има разлика.

      Коментар


      • #93
        От: Honda NX Dominator

        Тука едно момче от Пловдив само с това се занимава. Прави и поправя реле регулатори. http://www.motoforum.bg/index.php/topic,62074.450.html Разберете се по телефона.
        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
        Златомир Попов - Forry

        Коментар


        • #94
          От: Honda NX Dominator

          Първоначално публикуван от Packata01 Преглед на мнение
          Колеги помощ немога да си намеря читаво реле за зареждане за доминатора. Помагайте, спешно е! Благодаря придварително. 1994 е годината и е с червени букси до колкото знам има разлика.
          Гледам, че ги има на цена около 65лв.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • #95
            От: Honda NX Dominator

            Ролбар тъкмо си го купувам точно за 200 лв. https://motoshop.miramoto.cz/cz/e-sh...rny-cf-02.html

            Коментар


            • #96
              От: Honda NX Dominator

              Същия имам, явно производителя е сменил фирмата.
              Доволен съм, два пъти се доказа.
              Едни младежи... две години не успях да ги навия да си вземат... Но като видяха в какво приключение ролбара успя да спаси мотора.. на другия ден си поръчаха.
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • #97
                От: Honda NX Dominator

                ВЪПРОС: Забелязах,че като карам вали дъжд/сняг задната гума пръска доста точно в задния амортесьор.Има ли начин да се избегне това? Слагате ли някакво приспособление или например като на предната вилка за велосипедите се слагат предпазни чорапи/маншони с велкро лепенки?

                Коментар


                • #98
                  От: Honda NX Dominator

                  Това е оригиналната страница за производството на Ролбари те https://www.rdmoto.eu/cs/product/17363/40186.....А това са дилърите по широкия свет.....
                  www.rdmoto.eu/en/dealer Ако някой се нуждае от помощ при поръчването с чешкия, съм на разположение, но мисля че продавачите добре говорят английски или руски.
                  Последно редактирано от Трибал73; 20-03-19, 23:07.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Honda NX Dominator

                    Ролбар тъкмо си го купувам точно за 200 лв. Във момента съм в Чехия, и толкова ми излиза на мен, а до България с транспорта нямам представа колко ще излезе. https://motoshop.miramoto.cz/cz/e-shop/420214/c7808-honda-nx-650-dominator/padaci-ram-rd-moto-cf02kd-honda-nx-650-dominator-92-00-cerny-cf-02.html[/QUOTE]

                    Коментар


                    • От: Honda NX Dominator

                      Аз на задния амортисьор съм сложил и чорап(шит по размер като атв)и подкалник от crf450 че го сменях веднъж и не ми се иска да повтарям...


                      Коментар


                      • От: Honda NX Dominator

                        Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
                        Аз на задния амортисьор съм сложил и чорап(шит по размер като атв)и подкалник от crf450 че го сменях веднъж и не ми се иска да повтарям...
                        Може ли снимка?
                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • От: Honda NX Dominator

                          Ролбара може да се поръчат и от България за разумна цена... http://m.dianamoto.com/Ролбар-Honda-...scription=true

                          Коментар


                          • От: Honda NX Dominator

                            Качих ги в темата в Фейсбук,че тука ми е трудно с снимките

                            Коментар


                            • От: Honda NX Dominator

                              Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
                              Качих ги в темата в Фейсбук,че тука ми е трудно с снимките
                              Моля някой да качи снимка тук, защото наистина трябва да се защити тоя амортесьор по някакъв начин...

                              Коментар


                              • От: Honda NX Dominator

                                Едно време имаше едни гумени престилки зад задните гуми на соц колите. Моята май беше от Волга и го е слагал предния собственик преди сигурно 10 години. Хваната със свински опашки. Сори ама нямам в момента по-хубава снимка.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Optimized-DSC_0589.JPG
Прегледи:2
Размер:700.0 КБ
ID:5811182
                                "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X