Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota 4Runner - плюсове и минуси?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Toyota 4Runner - плюсове и минуси?

    Здравейте колеги, понеже съм много бос по отношение на джипките, реших да питам за Вашето мнение.
    Въпросната Тойота ми харесва, но не знам здрави ли са, какъв двигател да избера, става дума за автомобил около 93г. произведен.
    Видях само, че имат 1,9 и 2,5 дизел и 2,4 и 3,0 бензин, като по-скоро съм за бензиновия двигател.
    Също трябва да спомена, че тази кола ще се кара повече по асфалт и в града, отколкото по черен път. Всмисъл не ми трябва за истински оффроуд.
    Благодаря Ви.

  • #2
    До: Toyota 4Runner - плюсове и минуси?

    ами ''малките'' дизели им идва малко в повече тежестта. и оттам по-чести проблеми с турбинита, пък си е скъпа. иначе за тойота само хубаво или нищо. единственото по-странно при 4рънъра е че вътре откъм височина на купето не е по голяма от лека кола комби. но това за височина иначе си е горе долу просторна. имат и един досаден недостатък за мен който се изразява във начина на отваряне на задната ''врата" - трябва да се изчаква да се смъкне стъклото и то електрически (не съм сигурен дали има и варианти със ръчно отваряне). и ако там даде някакъв дефект си е доста неприятности за ''нищо''. та провери като я взимаш освен всички нормални неща за проверка и това. иначе за мен е перфектният семеен офроудър. успех. аа и аз съм за бензиновия голям мотор ;-). железни машини са ;-)
    висете отпуснато

    Коментар


    • #3
      До: Toyota 4Runner - плюсове и минуси?

      Благодаря.
      Това последното, че са "железни машини" звучи чудесно!
      Всъщност, точно това искам принципно- семеен офроудър, защото и в момента карам голямо комби /Ауди 100 авант/, но е само предно предаване и ниско, така че 15см. сняг на черен път и съм аут.
      Дори и куатро да си взема, от асфалта до вилата имам около 2км. черен път с който няма да се справи заради ниското окачване.

      Коментар


      • #4
        До: Toyota 4Runner - плюсове и минуси?

        Забравих да питам и друго много важно нещо, при проблем намират ли се части лесно или всичко става с поръчки, чакане и т.н.

        Коментар


        • #5
          До: Toyota 4Runner - плюсове и минуси?

          Части колкото искаш ,а цените им са достъпни ... дори бих казал евтини.

          Коментар


          • #6
            До: Toyota 4Runner - плюсове и минуси?

            Благодаря, това звучи окуражаващо!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X