Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Cherokee 3,1 TD (’91) vs. Honda CR-V 2,0i (’92)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Тедо Опитваш се да кажеш нешо ама не ти се получават нещата.
    Ако не искаш да се заблуждаваш трябва да махнеш ограничението от 10 000ЕUR в търсачката. А и не виждам как ще се обадиш като няма телефон.
    този гранд 2.7СРД

    Гранд 99г за 2850Евро тук
    Общо взето в Германия цените наистина са по малки
    Какви ще са разходите по вноса след нова година незнам

    Коментар


    • #32
      Моя избор е гранда с метанова уредба. Решава проблемите ако човека пуснал темата не е фен на калта. Особено като съм виждал как се държи гранда извън пътя.
      VITARA, SAMURAI
      FIAT PANDA 4x4 CABRIO
      RENAULT ESPACE QUADRA
      ...и едно сивикче за града...

      Коментар


      • #33
        айде пак се обидихме за Великата Марка ДЖЕЕП

        като дам търсене за ГЧ 97-99г. излизат 142 обяви, преобладаващата част са до 10 000 евро, а всички над тая сума са 99 година /повечето до 100хкм пробег/

        за хонда СР-V пак 97-99г. излизат 147 обяви, първите 131бр са до 10 000евро, като 31бр са в диапазона 9400-9990Е
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #34
          я вижте какви ГЧерокита 99 година имало у нас

          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #35
            Това е стария модел. До 99.
            И изобжо не сме се обидили.
            Чудя се каква е причината да обезценяваш гроздето.
            Както и да го смяташ Гранд Черокито е по скъпо и като ново и като старо.

            Коментар


            • #36
              Първоначално публикуван от samuraj
              Моя избор е гранда с метанова уредба. Решава проблемите ако човека пуснал темата не е фен на калта. Особено като съм виждал как се държи гранда извън пътя.
              Явно не си гледал където трябва.
              Моето в кал до лайсната на вратата си копаеше без проблем. А на Пламен с разтегната верига на раздатката и с шосейни гуми дърпаше по коловозите няколко от "великите" офроъд машини
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #37
                Що бе може да го е видял на под.
                Грозна гледка.
                И едно страшно скърца.

                Коментар


                • #38
                  Първоначално публикуван от kinex
                  Това е стария модел. До 99.
                  И изобжо не сме се обидили.
                  Чудя се каква е причината да обезценяваш гроздето.
                  Както и да го смяташ Гранд Черокито е по скъпо и като ново и като старо.
                  точно това имам предвид - че е фалшива обявата... повечето продавачи като ти кажат "добър ден", най-добре да си погледнеш часовника...

                  не знам защо се заблуждаваш, че не мога да си купя Гранд Чероки просто не виждам смисъл да купя автомобил за 5000евро и после да дам 10-15 хиляди за акцизи и мита , багажникът да ми е като на лека кола, а разхода - като на камион пък и да ми тропа предницата

                  а представяш ли си СР-V-то, което си е малолитражка в сравнение с Гранда, да е по-скъпо
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #39
                    Тедо за разхода и предницата не си прав. Вярно че багажника не е най-големия, ама аз моя никога не съм успявал да го препълня че да не ми стигне място. Самия Гранд по габарити (без височината) е колкото един Пасат комби с всички произтичащи от там предимства и недостатъци. Разхода е подобаващ на вървенето а то определено не е като на камион.
                    И последно - ако аз бях направил малка част от нещата които свърших с Гранда с твоя Галопер например, той просто нямаше да съществува като автомобил - отдавна да е разглобен за части в някоя морга поради бракуване. Като пример ще дам знаменития полет който завърши с леко изкривяване на моста. Продължавам да твърдя (и много хора ще го подтвърдят) че ако бях с нещо друго просто щяха да се разхвърчат колелетата при "приземяването"
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #40
                      Тедо изобщо не си мисля че нямаш пари да си купиш ГрандЧероки. Аз моите пари не мога да преброя кво остава за чуждите.
                      Поправям те само когато пишеш неверни неща.
                      Обявата за ZJ 99г може и да не е фалшива. Ако си погледнеш часовника ще видиш че последния ZJ е произведен в края на 98г. Нормално е да има с първа регистрация началото на 99г.
                      Приликата между последния ZJ до 99 и WJ след 99 е точно 152 детайла. Като в тази цифра преобладават крепежни елементи. С други думи нищо общо.
                      Ресурса на предницата на ГрандЧероки е 100 000км. За сравнение при задното окачване на Хондата е 20 000км.

                      Коментар


                      • #41
                        Първоначално публикуван от disem
                        Що си мисля, че 1991 няма ГРАНД Чероки? Дори и да има двигатела е 2.1 ТД и не 3.1 ТД
                        Ами как ще има като съм объркал годините - '91 да се разбира като '01 (2001), а '92 като '02 (2002)

                        Много съжалявам....

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X